Premiéru relácie Autosalón vysielame každú nedeľu o 9,30 hod. na STV 1.
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Vyrábajú Mercedes-Benz A len s pohonom prednej nápravy?
 
A: Áno

B: Nie 
 

MITSUBISHI MOTORS PREDSTAVÍ NA MEDZINÁRODNOM AUTOSALÓNE V INDONÉZII (GIIAS 2017) ÚPLNE NOVÉ MPV BUDÚCEJ GENERÁCIE

Novinky

26.7.2017Nové MPV budúcej generácie bude kombináciou toho najlepšieho z kategórie vozidiel SUV a MPV: robustnosť a priestrannosť, charakter a pohodlie, štýl a funkčnosť, to všetko v odvážnom dizajnérskom prevedení, ktoré má potenciál zapôsobiť na celom svete.

Úplne nové MPV automobilky Mitsubishi Motors bude vybavené tými najmodernejšími technológiami spoločnosti MMC, pričom zároveň zužitkuje aj jej bohaté know-how v oblasti výroby vozidiel SUV. Zaujme širšou a objemnejšou karosériou než majú podobné MPV vozidlá v danej triede. Umožní tiež rýchle a inteligentné zmeny usporiadania interiéru pre prevoz najrôznejšieho nákladu. Markantné čelné partie odzrkadľujú novú vizuálnu identitu značky Mitsubishi v tvare Dynamického štítu (Dynamic Shield). Veľké plasticky tvarované blatníky vpredu aj vzadu či veľká svetlá výška nenechajú nikoho na pochybách o skvelých jazdných schopnostiach a vysokej odolnosti, teda vlastnostiach typických pre SUV vozidlá značky Mitsubishi.

Nové MPV je skonštruované tak, aby napĺňalo požiadavky majiteľov malých MPV, ktorí patria v Indonézii medzi tých najnáročnejších. V pohodlí prepraví až sedem cestujúcich, pričom ponúka veľký priestor pre batožinu či iný náklad, to všetko za konkurenčnú cenu. MPV novej generácie od spoločnosti MMC prináša najväčší vnútorný priestor vo svojej triede2 vrátane úžitkových vlastností vďaka svojmu vysoko variabilnému interiéru s ľahko prístupnými a pohodlnými sedadlami v treťom rade, spolu s priestranným batožinovým priestorom, to všetko v duchu dômyselného japonského remeselného spracovania tzv. monozukuri.

Uvedením MPV novej generácie vstupuje spoločnosť MMC na prekvitajúci indonézsky trh s vozidlami MPV s naozaj neodolateľnou ponukou: to najlepšie z vozidiel kategórie MPV a SUV, elegantný štýl, praktické balenie a konkurencieschopná cena.

Už na prvý pohľad zaujme charakteristický dizajn MPV a SUV línií typický pre vozidlá Mitsubishi. Nový model je kombináciou vynikajúceho výkonu na ceste ako aj jazdnej dynamiky pri zachovaní nízkej spotreby paliva. Poháňaný bude motorom s objemom 1,5 litra s manuálnou alebo automatickou prevodovkou a na ceste predvedie svižnosť dokonca aj so siedmimi pasažiermi na palube.

Pridanie príspevku do diskusie

Vaše meno
Váš email (nepovinný)
(nebude nikde zverejnený)
Diskusný príspevok
Zoznam príspevkov v diskusii:
Zatiaľ nie sú pridané žiadne príspevky. Buďte prvý, kto pridá príspevok.
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén