Premiéru relácie Autosalón vysielame každú nedeľu o 9,30 hod. na STV 1.
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Vyrábajú Mercedes-Benz A len s pohonom prednej nápravy?
 
A: Áno

B: Nie 
 

Motel na kolesách: Svetová premiéra nového modelu Opel Vivaro Life

Novinky

8.9.2017Nový Vivaro Life: Multifunkčný van na voľný čas s možnosťou prenocovania

Nový Vivaro Life je ideálny kempingový a rekreačný automobil. Jeho majiteľ môže kedykoľvek jednoducho vyraziť na dlhší výlet – a to aj keď je spojený s prenocovaním. Vďaka inteligentnému a flexibilnému vybaveniu interiéru sa Vivaro Life perfektne hodí na kempingovú cestu s celou rodinou alebo na spontánnu víkendovú cestu pre dvoch. V druhom rade sú štandardne otočné samostatné sedadlá, pohyblivá zadná lavica, namontovaná na koľajničkách, sa dá za niekoľko sekúnd zložiť na pohodlné lôžko. Tým vznikne útulný priestor na prenocovanie s najlepším komfortom v rámci triedy. Za príplatok  sa dajú objednať zvlášť tmavo tónované okná v zadnej časti kabíny, sklopný stolík medzi druhým a tretím radom sedadiel a nezávislé kúrenie, ktoré vytvorí príjemnú teplotu vo vozidle aj počas chladných zimných mesiacov.

Vivaro Life má štandardne kompletne obložený interiér kabíny, stropné osvetlenie z LED, vstupy USB a elektrickú zásuvku v priestore pasažierov. Súčasťou sériového vybavenia je aj automatická klimatizácia, parkovacie senzory a ďalšie prvky. Vodič a spolujazdec vpredu sedia na 6-smerovo nastaviteľných sedadlách s bedrovou opierkou, lakťovými opierkami a bočnými airbagmi.

K dispozícii sú rozličné systémy infotainmentu, vrátane príplatkového systému Navi 80 IntelliLink s funkciou dopravných informácií v reálnom čase. Systém sa ľahko ovláda prostredníctvom farebného dotykového displeja s uhlopriečkou 17,8 cm (7 palcov), tlačidiel na multifunkčnom volante alebo hlasového ovládania. Vďaka digitálnej konektivite navigačný systém prijíma dopravné informácie v reálnom čase a na ich základe navrhuje alternatívnu trasu k cieľu skôr ako vodič uviazne v dopravnej zápche.

Rovnako ako Vivaro Tourer aj Vivaro Life má vonkajší dizajn akcentovaný osobitnými prvkami ako vysoko lesklé čierne kľučky dverí a kryty vonkajších spätných zrkadlách. Pre tieto dva modely sú vyhradené zvlášť tmavo tónované okná v zadnej časti kabíny a 17-palcové disky z ľahkej zliatiny s povrchovou úpravou “Diamond Cut”. Na zušľachtenie interiéru sú k dispozícii elegantné kožené poťahy sedadiel a dizajnový komplet Irmscher Style Pack.

Pridanie príspevku do diskusie

Vaše meno
Váš email (nepovinný)
(nebude nikde zverejnený)
Diskusný príspevok
Zoznam príspevkov v diskusii:
Zatiaľ nie sú pridané žiadne príspevky. Buďte prvý, kto pridá príspevok.
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén