Premiéru relácie Autosalón vysielame každú nedeľu o 9,30 hod. na STV 1.
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Vyrába Hyundai model N aj ako hatchback?
 
A: Áno

B: Nie 
 

Mitsubishi Outlander PHEV a Outlander modelového roku 2018 získali najvyššie ocenenie od skupiny ASG

Novinky

3.6.2018

Mitsubishi Outlander PHEV a Outlander modelového roku 2018 získali prestížne ocenenie "5 najlepších v hodnotení všestranných schopností" od americkej skupiny ASG (Automotive Science Group) v rámci štúdie API 2018 (Automotive Performance Index™) *. Model Outlander bol vybraný z 372 kandidátov v segmente SUV. Štúdia uvádza, že obe vozidlá sa vyznačujú mimoriadnymi schopnosťami a pridanou hodnotou; priemer kategórie SUV pritom prevyšujú o pozoruhodných 22%.

ASG je výskumná skupina zaoberajúca sa analýzou dát; bola založená poradenskou spoločnosťou Eco-innovations, LLC, pôsobiacou v oblasti environmentálnej politiky. Ocenenie "5 najlepších v hodnotení všestranných schopností" skupiny ASG sa udeľuje pätici najlepších modelov v každej automobilovej kategórii, ktoré podľa tejto organizácie dosiahnu najvyššie kombinované skóre v hodnotení ekologických parametrov, hospodárnosti a spoločenských prínosov.

Pridanie príspevku do diskusie

Vaše meno
Váš email (nepovinný)
(nebude nikde zverejnený)
Diskusný príspevok
Zoznam príspevkov v diskusii:
Zatiaľ nie sú pridané žiadne príspevky. Buďte prvý, kto pridá príspevok.
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén