ŠkodaAdvertisement
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Je motor FireFly prvým 3-valcom koncernu Fiat?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 

MITSUBISHI V EURÓPE PREDSTAVÍ ECLIPSE CROSS PLUG-IN HYBRID

Novinky

16.10.2020

Aby spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) plne využila doterajší úspech svojej PHEV* technológie v Európe, rozhodla sa, že v tomto regióne predstaví PHEV* derivát svojho novo aktualizovaného SUV Eclipse Cross.

Pretože sa jedná o dizajnovo-technologickú evolúciu súčasného modelu, uvedenie Eclipse Cross PHEV zostáva plne v súlade so stanoviskom spoločnosti MMC, podľa ktorého sa už v Európe nebudú uvádzať úplne nové modely.

Eclipse Cross PHEV sa tak v Európe stane technologickou vlajkovou loďou značky Mitsubishi. S unikátnym plug-in hybridným pohonom na báze elektromobilu, špičkovým systémom Twin Motor 4WD a osvedčeným Super-All Wheel Control (S-AWC).

Eclipse Cross PHEV sa na vybraných európskych trhoch bude postupne uvádzať od začiatku jari 2021 na základe lokálneho dopytu a trhového potenciálu.

Od jeho prvého uvedenia na konci kalendárneho roku 2017 sa v Európe predalo 66 390 kusov modelu Eclipse Cross (teritórium MME zahŕňa 33 trhov /MME kumulované dáta k augustu 2020).

*Plug-in Hybrid Vehicle

 

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén