TIP travel
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Vyrába Toyota model RAV 4 už v 5. generácii?
 
A: Áno

B: Nie 
 

Na slovenský trh prichádza nový pickup SsangYong MUSSO Grand

Novinky

31.5.2019

Automobilka SsangYong uvádza na slovenský trh nový model MUSSO Grand. Tento automobil typu pickup ocenia predovšetkým tí, pre ktorých je dôležité mnohostranné využitie. Je vhodný ako pre náročnú prácu v teréne, ťahanie ťažkých prívesov, tak i pre veľkú rodinnú dovolenku. Cenovo štartuje MUSSO Grand na 21 490 eur bez DPH, respektíve 25 788 eur s DPH.

MUSSO Grand ponúka dve prvenstvá medzi relevantnými konkurentmi: so svojimi 5 405 mm je najdlhší a má tiež najdlhší nákladný priestor (1 610 mm). V základnom vybavení sa môže pochváliť pohonom 4x4 vrátane redukcie a uzatvárateľným diferenciálom zadnej nápravy. Pri tej si zákazníci môžu vybrať medzi dvomi typmi: zadná tuhá náprava s listovými pružinami alebo 5 prvková zadná tuhá náprava. MUSSO Grand je vybavený 2,2 litrovým Xdi-220 naftovým motorom (181k, 420N).

Distribučná a servisná sieť vozidiel SsangYong má teraz 4 autorizovaných dílerov a ďalší budú čoskoro pribúdať. Na MUSSO Grand je poskytovaná 5-ročná továrenské záruka (do 100 000 km) + 5-ročná asistencia.

Pridanie príspevku do diskusie

Vaše meno
Váš email (nepovinný)
(nebude nikde zverejnený)
Diskusný príspevok
Zoznam príspevkov v diskusii:
Zatiaľ nie sú pridané žiadne príspevky. Buďte prvý, kto pridá príspevok.
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén