Aktuálna súťažná otázka
Je KIA XCeed dostupná aj s pohonom všetkých kolies?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 

Nová Kia Sorento sa predstaví v Ženeve

Novinky

6.2.2020

Štvrtá generácia vlajkovej lode globálneho SUV od spoločnosti Kia Motors Corporation bola navrhnutá a skonštruovaná tak, aby zvládla všetko, čo prináša život. Sorento patrí medzi najnovšie prírastky obnoveného radu SUV značky Kia. Je to prvý model, ktorý je postavený na platforme Kia pre SUV strednej veľkosti novej generácie. Zdokonaľuje štandardy vo svojom segmente z hľadiska praktickosti a ponúka priestor na rovnakej úrovni ako väčšie vozidlá. Nový model tiež prichádza s prvým využitím hybridného pohonu v modelovom rade Sorento.

 

Spoločnosť Kia sa zameriava na globálny trh SUV a v novom modeli Sorento využila celý rad inovácií, vrátane pokročilých asistenčných systémov vodiča a progresívnych funkcií konektivity a systému informácií a zábavy.

 

Model Sorento tvorí hlavnú časť globálneho radu vozidiel značky Kia. Od uvedenia na trh v roku 2002 sa na celom svete predalo viac ako tri milióny kusov. Úplne nový model Kia Sorento sa po prvýkrát predstaví 3. marca 2020.

 

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén