Aktuálna súťažná otázka
Zúčastnil sa Peugeot 24-hodinovky Le Mans?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 

NOVÝ RENAULT ARKANA – HYBRIDNÉ SUV KUPÉ MIERI DO EURÓPY

Novinky

25.9.2020

Skvelé správy pre fanúšikov: Renault Arkana prichádza na Európsky trh!

Dynamické SUV kupé Skupiny Renault prichádza na európsky trh s hybridnou technológiou  E-TECH a novou R.S. line verziou so sofistikovaným a dynamickým dizajnom.

Nový Renault Arkana kombinuje plynulosť, eleganciu a robustnosť. Je výzvou pre tradičné SUV na našom trhu. Predtým sa dal tento model nájsť najmä v portfóliu prémiových značiek. Nová ponuka však prináša kombináciu Renault vozidiel: Mégane, Kadjar, Scénic a je súčasťou rýchlo rastúceho trhu SUV modelov na celom svete.

Vybavený je jedným z najväčších displejov vo svojej kategórií. A vďaka týmto obrazovkám má Nový Renault Arkana špičkovú a modernú základňu pre vodiča, ktorá zdôrazňuje pohodlie a kvalitu.

Nový Renault Arkana je vybavený hybridným motorom E-TECH Hybrid 140 a benzínovými motormi 1,3 TCe 140 a TCe 160 s 12 V mikrohybridizáciou. Hybridná technológia E-TECH, ktorá je už vo vozidlách Clio, Captur a Mégane je inováciou Spoločnosti Renault. Táto technológia má už viac ako 150 patentov a je založená na skúsenostiach Skupiny, ktorú má Renault zo segmentu EV a zo súťaže F1.

Nový Renault Arkana predstavíme v Európe v prvej polovici roka 2021. Na Slovensku plánujeme predstaviť tento model na prelome leto/jeseň 2021.

 

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén