Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9:40
s reprízami v utorok o 17:30 na STV2, v stredu o 5:30 na STV1 a v sobotu o 10:50 na STV2
 
 
Aktuálna súťažná otázka
 
Je Toyota Supra 5. generácie vyrábaná v spolupráci s BMW?
 
A: Áno

B: Nie

 
 
 

RENAULT AUSTRAL VYHRÁVA CENU „BEST BUY CAR OF EUROPE 2023“

15.12.2022

Austral ocenený  v kategórii  "Autobest – BEST BUY CAR OF EUROPE 2023"

 

31 novinárov v porote AUTOBEST pochádzajúcich z 31 európskych krajín zvolilo model Austral za „Best Buy Car of Europe 2023“. Po tom, čo sa pred niekoľkými týždňami dostal do finálovej šestice, porota zvolila Renault Austral ako automobil, ktorý najlepšie spĺňa nákupné kritériá európskych spotrebiteľov.

 

Okrem ocenenia „Best Buy Car of Europe 2023“ získal Renault Austral vlani v novembri aj ocenenie SMARTBEST 2023. Toto ocenenie oceňuje dokonalosť multimediálneho systému OpenR Link prepojeného s Google Automotive Services, vďaka čomu je Austral najlepšie prepojeným autom v Európe.

 

 

TECHNOLOGICKÉ, ÚČINNÉ A PREPOJENÉ SUV PRE VŠETKÝCH!

 

Austral, ktorého predaj bol spustený v novembri 2022 v Španielsku a potom vo Francúzsku, stelesňuje stratégiu značky Renault získať späť segment C a pozíciu v  centre segmentu C-SUV. Zameriava sa na súkromných aj profesionálnych zákazníkov, ktorí hľadajú výrazné vozidlo vyjadrujúce status.

 

Austral ponúka všetkým to najlepšie z technológie za pomoci 32 jazdných doplnkov, pokročilý systém Renault 4CONTROL, multimediálnu obrazovku OpenR Link ponúkajúcu to najlepšie zo služieb a aplikácií Google a mimoriadne účinný plne hybridný motor E-TECH s výkonom 200 k bez kompromisov v oblasti pôžitku z jazdy.

Nový Austral vyhráva cenu AUTOBEST 2023. Je to veľká hrdosť a uznanie pre všetky tímy spoločnosti Renault (od dizajnu, inžinierstva, závodu v Palencii, predaja a celej siete), ktoré na projekte pracovali. 31-členná porota Autobest z 31 krajín jasne pochopila, že naše nové SUV segmentu C je dokonalou syntézou toho najlepšieho z oboch svetov: mestského elektrického vozidla a mimoriadne účinného hybridného motora schopného prekonať dlhé vzdialenosti bez nabíjania. S OpenR Link a Google Automotive Services ponúka Austral tie najlepšie služby, konektivitu a aplikácie, ktoré poskytujú pohlcujúci a intuitívny zážitok z jazdy.

Fabrice CAMBOLIVE, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Renault

Náš tohtoročný víťaz predstavuje ďalšiu úroveň značky Renault. Ide o najlepší produkt francúzskeho výrobcu s prvotriednymi materiálmi, dobre vnímanou kvalitou, vynikajúcimi jazdnými schopnosťami, pôsobivým dizajnom a pravdepodobne najlepšie prepojenými technológiami na palube automobilov súčasnosti. Využíva plne hybridný motor E-TECH, ktorý je jedným z našich predchádzajúcich víťazov ocenenia TECHNOBEST. Spomedzi 6 finalistov tohto ročníka dokázal model Austral zaujať väčšinu členov poroty najväčšieho európskeho nezávislého motoristického media (podľa počtu zastúpených krajín), pričom mnohí ho vo svojom hlasovaní umiestnili na prvé miesto. S týmto víťazstvom sa Skupina Renault vracia na vrchol našej súťaže a model Austral sa stáva „ Best Buy Car of Europe in 2023!“

Dan Vardie, zakladateľ a predseda organizácie AUTOBEST

 

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén