TIP travel
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Má Mazda CX-30G122 pohon všetkých 4 kolies?
 
A: Áno

B: Nie 
 

Siedmy úspešný ročník celodennej off-road akcie Duster Tour – Stará Ľubovňa

Novinky

21.9.2018

Predajca vozidiel značky Renault a Dacia ALD Mobil v spolupráci s importérom Renault Slovensko opäť organizovali obľúbené podujatie Duster Tour 2018. Už siedmy ročník začal v nedeľu skoro ráno 16.septembra 2018. Aj tento rok sa tešil veľkej popularite. Dílerstvo pozýva každoročne na tento event svojich klientov a fanúšikov značky Dacia, špeciálne modelu Dacia Duster. Tohto ročníka sa spolu zúčastnilo 80 vozidiel Dacia Duster.

„Sme veľmi radi, že naši klienti využili možnosť vyskúšať si svoje vozidlá Dacia Duster aj v iných, ako bežných podmienkach, preveril ich aj  na cestách, ktorých terénny charakter im dal zabrať a vlastne dokonale preveril ich fantastické terénne vlastnosti.

Všetky vozidlá absolvovali celú trasu bez jediného problému, či už technického, alebo navigačného. Je to o to cennejšie, že tento už siedmy ročník opäť potvrdil, že vozidlá Dacia Duster právom patria k reálne najlepším terénnym vozidlám na trhu v pomere cena/ vlastnosti/ spoľahlivosť“, skonštatoval hlavný organizátor a majiteľ dílerstva ALD Mobil Ľubomír Dlugolinský.

 

Nádherné výhľady v kombinácií s off-roadom

Poznávacia trasa viedla zo Starej Ľubovne cez bývalý vojensko výcvikový priestor Javorina (Levočské vrchy). Na vybranej trase si mohli účastníci prezrieť krásy slovenskej prírody, či zaujímavosti ako napr. kostolík vo vysťahovanej obci Ruskinovce. Zároveň si posádky mali možnosť vyskúšať schopnosti svojho auta v mimo mestských podmienkach.

 

Väčšina účastníkov prišla na svojom vozidle s pohonom 4x4, ale nespevnené a off-road cesty prešli aj tí s predným náhonom. Až na zablatené kolesá bola jazda bezproblémová.

Pridanie príspevku do diskusie

Vaše meno
Váš email (nepovinný)
(nebude nikde zverejnený)
Diskusný príspevok
Zoznam príspevkov v diskusii:
Zatiaľ nie sú pridané žiadne príspevky. Buďte prvý, kto pridá príspevok.
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén