Aktuálna súťažná otázka
Tvorí pohonnú sústavu Mercedesu E 300de dieslový a elektrický motor?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
NOVINKY

Za “íčkom” svieti desiatka

New Delhi – Globalizácia si nachádza miesto aj v automobilovom priemysle. Z ďalekej Indie priletela správa, že na svete je nový malý Hyundai.

Adrenalínový pickup

Las Vegas – Na americkej pôde sa práve odohráva výstavné automobilové podujatie SEMA. Jedným z exponátov je pickup od Forda s názvom Sport Trac Adrenalin.

Program pokračuje ďalej

Maranello – Roku 2005 prišla automobilka Ferrari so zaujímavým projektom. Testovať automobily Ferrari FXX súkromnými jazdcami, ktorí na to majú. Samozrejme, aj finančne.

Suzuki SX4 – po hatchbacku sedan

Bratislava – Na nitrianskom autosalóne predstavila značka Suzuki slovenskému publiku štvordverový SX4 sedan. Suzuki prichádza s autom, ktoré ponúka veľkorysý vnútorný priestor.

Väčší format z malého

Tokio – Od frankfurtského autosalónu nepretieklo v riekaqch veľa vody a značka Volkswagen ťahá z rukáva ďalšie eso do budúcnosti. Po malom koncepte up! vchádza na scénu dlhšia štúdia space up!

Odhalenie tajomstva GT-R

Tokio – Pred zopár dňami sa objavili informácie o novom športovcovi s liahne automobilky Nissan, teraz máme k dispozícii oficiálne snímky a parametre.

Špičkové GT pride roku 2008

Tokio – Športový automobil z dielne Lexus, model LF-A, poteší zákazníkov na budúci rok. V tomto čase sa dostane do sériovej výroby. Samozrejme, nemôže chýbať na domácom autosalóne.

Ľahkonohý bavorský bežec

Tokio – Značka BMW sa vydala za tokijskými obdivovateľmi toho najnovšieho s konceptom vozidla BMW 1 Coupé tii. Ide o vozidlo podrobené „redukčnej diéte”, čím získalo mrštnosť a dynamiku.

Inovatívne štyri kruhy

Tokio – Návštevníci autosalónu v japonskej metropole si môžu prezrieť koncept automobilky Audi, ktorý mieri do budúcnosti. Nielen štylistickým poňatím, ale aj technikou.

Barometer úspešnosti predaja

Bratislava – Tohto roku prichádzajú z mnohých strán informácie o narastajúcich číslach predaja automobilov. Za sebou máme tri kvartály, preto je čas na malú rekapituláciu v rámci naj…

Wiesmann vsádza aj na automatiku

Dülmen – Nemecká manufaktúra Wiesmann vsádza pri svojom športovom automobile GT aj na automatické prevodovky. Tí si budú môcť zvoliť techniku SMG alebo spoluprácu s automatom.

Športovec celým telom

Tokio – Na domácom autosalóne sa objaví aj superšportovec z dielne Nissan. Dostal označenie GT-R a dobre zapadne medzi vyspelú konkurenciu.

Ambície mieria do luxusu

Soul – Juhokórejská automobilka Hyundai chce svoju európsku ponuku vozidiel obohatiť o automobil veľkostne aj filozoficky zaradený do vyššej strednej triedy. Ide o model Genesis, ktorý sa v sériovej podobe predstaví svetu koncom roka.

Nová generácia Jazzu

Tokio – Japonská Honda predstaví na domácom autosalóne nástupcu modelu Fit. V Európe ho poznáme pod označením Jazz a ide o kompaktné MPV

Návrat Golfa GTI Pirelli

Wolfsburg – Písal sa rok 1983 a značka Volkswagen uviedla na trh verziu Pirelli vtedajšieho Golfa. Po predstavení novodobého potomka na jar tohto roka sa dostáva spojenie GTI Pirelli aj do predajných miest.
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén