ŠkodaAdvertisement
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Má Mazda CX-5 pohon len prednej nápravy?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
NOVINKY

Prvé jemné poodhalenie

Mladá Boleslav – Škoda Auto sa na základe pozitívnych výsledkov modelu Superb rozhodla, že bude pokračovať jeho druhou generáciou. Trošku poodhalenia vniesli do života prvé oficiálne testovacie jazdy, preto ponúkame dve snímky

Víťazný pôjde do výroby

Las Vegas – Na autosalóne SEMA sa predstavilo množstvo zaujímavých konceptov, ale jedným z výnimočných sa stal Mitsubishi Double Shotz. Jeho tvorcom je pán Gary Gable z amerického centra Mitsubishi.

Genéza nového kupé

Los Angeles – O zopár týždňov už bude všetko jasnejšie, zatiaľ máme iba skice. Hovoríme o potenciálnom nasledovníkovi automobilu Hyundai Coupe, ktorý sa má oficiálne predstaviť na autosalóne v Los Angeles koncom roka.

Španielska štvrťstoročnica

Zaragoza – Na konte španielskeho výrobného závodu je nielen oslava štvťstoročnej existencie, ale aj úspešnosť automobilu Opel Corsa, ktorý sa tu vyrába.

Vyslanie do súťaží?

Las Vegas – V čase sviatku automobilizmu v americkom Las Vegas sa predstavil koncept, ktorý by mohol naznačovať, že Toyota sa hodlá vrátiť na scénu, kde bola mimoriadne úspešná.

Európa so silnejšou verziou

Bologna – Autosalón v talianskom meste Bologna (7.12. - 16.12.2007) zažije európsku premiéru rakety z dielne Mitsubishi. Lancer EVO X si svoje domáce predstavenie odkrútil na Tokyo Motor Show a tu sa predstavil v o niečo „slabšej“ verzii.

Závan tridsiatych rokov

Las Vegas – Trošku korenia z roku 1934 ponúkol na autosalóne SEMA model Chevrolet 34 Coupe E85. Návrat do minulosti nebola jediná zaujímavá vec na tomto vozidle, veď posúďte.

Oblečený do športového fraku

Las Vegas – Medzi prepracovanými sériovkami sa na autosalóne SEMA objavila aj štúdia značky Cadillac. Model CTS Sport Concept podráždil športové cítenie viacerých návštevníkov.

Vyšľachtená špecialitka

Las Vegas – Autosalón SEMA je aj vecou výkonných vozidiel a tuningových kreácií. Pontiac G8 sa podrobil „kozmetickým” úpravám a prichádza s vyšportovanou technikou. Posúďte sami…

Za “íčkom” svieti desiatka

New Delhi – Globalizácia si nachádza miesto aj v automobilovom priemysle. Z ďalekej Indie priletela správa, že na svete je nový malý Hyundai.

Adrenalínový pickup

Las Vegas – Na americkej pôde sa práve odohráva výstavné automobilové podujatie SEMA. Jedným z exponátov je pickup od Forda s názvom Sport Trac Adrenalin.

Program pokračuje ďalej

Maranello – Roku 2005 prišla automobilka Ferrari so zaujímavým projektom. Testovať automobily Ferrari FXX súkromnými jazdcami, ktorí na to majú. Samozrejme, aj finančne.

Suzuki SX4 – po hatchbacku sedan

Bratislava – Na nitrianskom autosalóne predstavila značka Suzuki slovenskému publiku štvordverový SX4 sedan. Suzuki prichádza s autom, ktoré ponúka veľkorysý vnútorný priestor.

Väčší format z malého

Tokio – Od frankfurtského autosalónu nepretieklo v riekaqch veľa vody a značka Volkswagen ťahá z rukáva ďalšie eso do budúcnosti. Po malom koncepte up! vchádza na scénu dlhšia štúdia space up!

Odhalenie tajomstva GT-R

Tokio – Pred zopár dňami sa objavili informácie o novom športovcovi s liahne automobilky Nissan, teraz máme k dispozícii oficiálne snímky a parametre.
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén