Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9,35 hod.,
s reprízami vo štvrtok o 17,30 hod. na STV2 a v sobotu o 7,30 hod. na STV1
Škoda Fabia
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Vyrába Volkswagen model Polo už v 4. generácii?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
NOVINKY

ŠKODA si na Slovensku drží pozíciu lídra. Každé piate predané auto má na kapote okrídlený šíp

Pandémia koronavírusu nielen na Slovensku zásadným spôsobom zasiahla do predaja vozidiel a auto-moto trh zaznamenal najväčší prepad za posledné dekády. V porovnaní s minulým rokom klesol predaj vozidiel na Slovensku od januára do augusta tohto roka až o 31,18 %. 

Hyundai dokončil testovanie nového Tucsonu

Hyundai dokončil posledné fázy testovania novej generácie modelu Tucson. Po intenzívnom období vývoja a testovania v teréne a na cestách bol nový Hyundai Tucson pred uvedením na trh doladený v Českej republike a Rakúsku.

 

Nová ŠKODA ENYAQ iV už pozná slovenskú cenu. ENYAQ 60 iV už od 39 490 eur s bohatou štandardnou výbavou

Nový, plne elektrický model ŠKODA ENYAQ iV sa iba pred dvomi dňami ukázal fanúšikom značky na svetovej premiére v Prahe a už dnes poznáme jeho ceny pre Slovensko. S ešte vyššou štandardnou výbavou než kedykoľvek predtým, zahŕňajúcou množstvo technologických vychytávok a bezpečnostných asistentov, štartuje novinka vo výkonnostnej verzii ENYAQ iV 60 na sume 39 490 eur. 

Nová komfortnejšia a silnejšia Toyota Hilux už má slovenské ceny

Slovenské zastúpenie Toyoty začalo v predpredaji ponúkať novú Toyotu Hilux. Cena najvýkonnejšieho Hiluxu v histórii sa začína na 26 330 € bez DPH a prvé vozidlá k zákazníkom dorazia koncom tohto roka.

Modernizovaný Land Cruiser prináša vyšší výkon a jedinečný čierny paket Black Pack

Kultová Toyota Land Cruiser s bezmála 70-ročnou tradíciou vo svete off-roadov zastáva aj naďalej jedinečnú pozíciu v tejto triede – spojením mimoriadnej kvality, odolnosti a spoľahlivosti s bezkonkurenčnými schopnosťami v teréne, a ešte vyššou úrovňou luxusu, pohodlia pri cestovaní a prestíže.

LEGENDÁRNE CITROËNY 2CV - SLÁVNE „KAČIČKY“ SA TENTO ROK STRETLI V ŠTÚROVE

Posledný augustový víkend je v auto-moto kalendári už tradične “rezervovaný” pre kačičky. Tento rok sa na stretnutí v Štúrove stretlo 25 autíčiek, na ktoré sú ich majitelia náležite hrdí.

 

 

Hyundai poodhaľuje prvé zábery na nové SUV Kona a Kona N Line

  • Vynovená Kona príde s vylepšeniami svojho mestského a športového štýlu, ktoré posilnia jej jedinečnú identitu
  • Športový charakter novej Kony ešte viac zvýrazní výbava N Line, ktorá prinesie viaceré dizajnové aerodynamické prvky

 

SsangYong v SR ponúka výhodný limitovaný akčný model REXTON PREMIUM+

SsangYong spúšťa dnes (20.8.2020) na Slovensku limitovanú akčnú ponuku modelu REXTON PREMIUM +. Ten v rámci výbavovej verzie Premium ponúka COMFORT PAKET v hodnote 2 690 eur zadarmo.

Hyundai KONA Electric vytvoril rekord v dojazde, keď dosiahol vzdialenosť 1 026 kilometrov

V rámci úspechu vízie elektromobility automobilky Hyundai Motor sa trom modelom KONA Electric podarilo stanoviť rekord v dojazde elektrických vozidiel. Výzva bola jednoduchá: každé vozidlo by malo byť schopné na jedno nabitie prekonať vzdialenosť 1 000 kilometrov. 

RENAULT ZOE – PRÍBEH MESTSKÉHO AUTOMOBILU, KTORÝ MENÍ TRH S ELEKTROMOBILMI

Prezentácia Renault ZOE Z.E. Concept v roku 2009 potvrdila záväzok Skupiny Renault, že rozvoj elektormobility je jej priorita. Renault bol v tom čase prvý výrobca, ktorý ponúkol model od začiatku konštruovaný ako čisto elektrické vozidlo. 

Modernizovaná Kia Stonic s pohonom typu mild-hybrid, lepšou konektivitou a novými asistenčnými technológiami

Spoločnosť Kia Motors ohlásila modernizáciu svojho kompaktného crossovera Kia Stonic, čím chce posilniť jeho pozíciu na európskom trhu v segmente B-SUV.

 

Hyundai i30 N stále lídrom v predaji hot-hatchov na Slovensku

Prvý polrok 2020 bol napriek náročnej situácii na trhu pre Hyundai úspešný. V malom, ale o to prestížnejšom subsegmente tzv. neprémiových hot-hatchov si naďalej udržal líderskú pozíciu model i30 N. 

7 x elektrický crossover Lexus UX 300e

Lexus je známy najmä hybridmi, no modelom UX 300e vstupuje na trh s elektrickými vozidlami. Zvonku sa nové auto prakticky nelíši od ostatných variantov kompaktného crossoveru, no vo vnútri skrýva zaujímavé riešenia.  Tu sú najdôležitejšie vlastnosti prvého elektrického Lexusu.

 

ÚPLNE NOVÁ TOYOTA YARIS

  • Prvý raz použitá nová platforma GA-B zaisťuje štýlovosť, kompaktnosť, praktické využitie, potešenie z jazdy a bezpečnosť
  • Nová hybridná sústava štvrtej generácie dodáva výkon 116 k (DIN), spotrebuje len 3,8 l/100 km paliva a produkuje emisie CO2 na úrovni 85 g/km (WLTP)
  • Model je skonštruovaný ako najbezpečnejšie kompaktné vozidlo na svete; v štandardnej výbave má nainštalované pokročilé asistenčné systémy vodiča (ADAS)
  • Navrhnutý a vyvinutý pre európskych zákazníkov, vyrobený vo francúzskom meste Valenciennes

 

Hyundai na Slovensku v 1. polroku 2020 zvýšil svoj trhový podiel

Prvý polrok roku 2020 bol pre Hyundai napriek náročnej pandemickej situácii úspešný, keď si cestu k zákazníkom našlo 3 172 nových vozidiel Hyundai. 

 
 
 
 
 
 
Autosalón
VOLKSWAGEN TIGUAN ALLSPACE28.11.2021
KIA STONIC GT LINE 1.0 T-GDi28.11.2021
NOVÝ SEAT IBIZA22.11.2021
KIA CEED SW 1.5 T-GDi22.11.2021
HYUNDAI i20N18.11.2021
DACIA SPRING18.11.2021
 
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén