Aktuálna súťažná otázka
 Mercedes-Benz Marco Polo pohon len prednej nápravy?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
NOVINKY

Hyundai otvára predajne a spúšťa online službu Hyundai Home

Sieť autorizovaných predajcov značky Hyundai otvára od stredy 22. apríla na Slovensku svoje predajne za prísnych hygienických opatrení. Importér zároveň všetky svoje doterajšie online služby združuje na jedno miesto pod názvom Hyundai Home. Prehľadne a rýchlo tým umožňuje zákazníkom vybrať si skladové vozidlo, vyskladať si auto podľa predstáv, požiadať o cenovú ponuku či kontaktovať servis pred jeho fyzickou návštevou z pohodlia domova cez internet.

 

Nová ŠKODA OCTAVIA: Priestranná, praktická a elegantná ako kupé

S ešte väčšou ponukou miesta pre posádku a batožinu, elegantnými líniami v štýle kupé a s inovatívnymi asistenčnými systémami a infotainmentom otvára bestseller značky ďalšiu kapitolu svojej úspešnej histórie. Paleta pohonov je pritom pestrejšia než kedykoľvek predtým. Vôbec po prvýkrát bude nová ŠKODA OCTAVIA k dispozícii ako plug-in hybrid aj s mild hybridnou technológiou. Okrem nich sú v ponuke aj úsporné benzínové a naftové motory a mimoriadne ekologický pohon na zemný plyn.

 

 

LEXUS ODHAĽUJE KUPÉ LC, MODEL 2021

Prémiová automobilka Lexus predstavuje svoje nové vlajkové kupé LC modelového ročníka 2021. Prichádza s ešte dokonalejším prepojením s vodičom, suverénnejšími jazdnými vlastnosťami, s novými štýlmi a s modernizovaným multimediálnym systémom.

Martin Koči zabojuje vo virtuálnych pretekoch, Kowax Vallašská rally Val Mez sa preniesla do online sveta

Aktuálna situácia ovplyvnená koronavírusom zasiahla aj svet rely. Motoršport reaguje flexibilne a zážitok z jazdy ponúka svojim fanúšikom vo virtuálnom formáte. Ako prvá ponúka virtuálne preteky 1. KOWAX Valašská online rally ValMez, ktorá už práve v týchto dňoch prebieha. O prvenstvo zabojuje aj dvojnásobný majster Slovenska v rely Martin Koči, jazdec teamu ŠKODA Slovakia Motorsport. Výsledok týchto nezvyčajných pretekov sa fanúšikovia rely dozvedia už vo štvrtok, 16. apríla. 

MAZDA SI PRIPOMÍNA STOROČNICU ŠPECIÁLNOU EDÍCIOU

Spoločnosť Mazda pri príležitosti 100. výročia svojej existencie uviedla na trh špeciálnu edíciu dostupnú v celom modelovom rade, ktorá je oslavou jedinečnosti jej prvého osobného automobilu, Mazda R360 Coupe.

 

Predaj a servis Volkswagen na Slovensku napriek korona situácii fungujú naďalej

Aj keď je výroba v európskych závodoch značky Volkswagen dočasne zastavená do 19. apríla a na základe nariadenia vlády SR z 16. marca 2020 je fungovanie predajnej siete obmedzené, neznamená to že predaj a servis značky sú mimo prevádzky. Na Slovensku je predaj dostupný online v 19 a servis v 23 mestách u autorizovaných partnerov Volkswagen.

Online showroom pre modely Toyota je spustený.

V záujme ochrany zdravia a pre komfort zákazníkov spúšťa spoločnosť Toyota Central Europe - Slovakia projekt bezkontaktného predajného procesu s názvom Toyota Online Showroom.
Vďaka nemu, je možné kúpiť si nové auto od miestneho predajcu aj bez vychádzania z domu.

ŠKODA AUTO Slovensko spustila svoj prvý LIVE SHOWROOM. Proaktívne reaguje na aktuálnu situáciu a spúšťa virtuálnu predajňu

ŠKODA AUTO Slovensko reaguje na bezpečnostné a karanténne opatrenia v súvislosti s pandémiou koronavírusu COVID-19 a prináša zákazníkom možnosť kúpiť si vozidlo priamo z pohodlia domova. Na svojej internetovej stránke predstavila nový systém na predaj vozidiel, či objednanie servisných služieb. 

Toyota vyvíja vodíkové nákladné auto

Spoločnosti Toyota Motor Corporation a Hino Motors sa dohodli na spoločnom vývoji ťažkého nákladného vozidla na vodíkové palivové články s dojazdom až 600 km. Spoločne uskutočnia aj kroky na praktické využívanie vodíkového paliva pomocou overovacích skúšok aj inými spôsobmi.

 

Sedem kreatívnych

Ako si vychovať študentov a dať ich školskej príprave zmysel? Dajte im zmysluplné a vzrušujúce zadanie. Škoda má na to skvelý recept.

 

GR Supra GT4 získala homologizáciu, prví zákazníci už boli potvrdení

RIADIACA ORGANIZÁCIA STÉPHANE RATEL ORGANISATION (ĎALEJ LEN SRO) V NADVÄZNOSTI NA ÚSPEŠNÉ TECHNICKÉ PREHLIADKY A JAZDNÉ SKÚŠKY TOYOTY GR SUPRA GT4 UDELILA TOMUTO SÚŤAŽNÉMU VOZIDLU HOMOLOGIZÁCIU PRE KATEGÓRIU GT4.

 

Pripravuje Lexus vzrušujúce novinky?

Spoločnosť Lexus intenzívne investuje do komfortu a bezpečnosti. Japonci však pri každej príležitosti  zdôrazňujú aj to, že  chcú vyrábať autá s vzrušujúcim dizajnom a vysokým výkonom. Premiéry, ktoré môžeme podľa najnovších chýrov očakávať na budúci rok, to len potvrdzujú. 

 

NOVÝ RENAULT CAPTUR UŽ AJ NA SLOVENSKOM TRHU

  • Najpredávanejšie mestské SUV v Európe je od štvrtku 16.1.2020 k dispozícii aj pre slovenských zákazníkov.
  • Prichádza s vylepšeným dizajnom exteriéru a absolútne vynoveným interiérom a systémami!
  • Cena nového Renault Captur začína od 14 900 €.

 

Nový PEUGEOT 208 získal prestížny titul “ CAR OF THE YEAR 2020 ”

Nový PEUGEOT 208 bol vyhlásený za európske Auto roka 2020 (CAR OF THE YEAR) v pondelok 2. marca v Ženeve porotou, zloženou zo 60 európskych automobilových novinárov.
Porota vyzdvihla najmä ponuku motorov: elektrické, benzínové a naftové agregáty dávajú zákazníkom skutočnú slobodu voľby.

LEXUS V PRIESKUME SPOĽAHLIVOSTI V EURÓPE ZNOVA ZVÍŤAZIL

Členské organizácie skupiny Euroconsumers zverejnili výsledky každoročného prieskumu spoľahlivosti vozidiel a zákazníckej spokojnosti. Lexus už druhým rokom po sebe zvíťazil v spoľahlivosti s rekordným skóre 97 %. Do desiatky najspoľahlivejších modelov v príslušných kategóriách SUV a rodinné vozidlá sa tak prebojovali modely Lexus NX 300h, IS 300h a CT 200h.

 

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén