KIA XCeed
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Je Škoda Kamiq najmenším SUV značky Škoda?
 
A: Áno

B: Nie 
 
NOVINKY

Víťazná ponuka na obľúbené modely počas „Toyota Dní“

V piatok 16. a v sobotu 17. marca prebehnú u všetkých autorizovaných predajcov značky Toyota ďalšie z obľúbených Toyota Dní. V rámci limitovanej ponuky môžu klienti získať cenové zvýhodnenia až do výšky 4 000 €. Pri financovaní s produktom Toyota Garant 0% navýšenie platné pre modely Aygo, Yaris, Auris, Corolla a C-HR a tri splátky zadarmo. Pri modeli RAV 4 s úrokom 2,99 % a taktiež s troma splátkami zadarmo.

Už viac ako 100 000 objednávok na Opel Crossland X

Uplynul iba rok od prvého otvorenia objednávkových kníh – a Opel má nový bestseller: už vyše 100 000 zákazníkov z celej Európy si zvolilo model Opel Crossland X. Výrazný zvonka, mimoriadne priestranný a neprekonateľne variabilný znútra, s atraktívnym dizajnom SUV:  Opel Crossland X je šťukou v segmente SUV-B.

Vizionárska expozícia Hyundai na ženevskom autosalóne 2018

Na ženevskom autosalóne 2018 Hyundai po prvý raz verejnosti predstaví úplne nový model Kona Electric, prvé plne elektrické subkompaktné SUV na európskom trhu. Výstavnú premiéru absolvuje aj štvrtá generácia úspešného SUV segmentu D značky Hyundai – model Santa Fe.

V Ženeve sa predstaví nová Toyota Aygo

Na ženevskom autosalóne bude mať 6. marca svetovú premiéru nová Toyota Aygo. Inovovaný model jedného z najpredávanejších automobilov v segmente A ponúkne ešte lepšie jazdné vlastnosti aj ovládateľnosť pre väčšie potešenie za volantom. To všetko podčiarkuje svieži a výrazný imidž, ktorý je pre nové Aygo charakteristický.

Dvojitá premiéra v Ženeve: európska premiéra koncepčného modelu MITSUBISHI e-EVOLUTION CONCEPT a celosvetová premiéra nového MITSUBISHI Outlander PHEV modelového roku 2019

Spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) na 88. ročníku medzinárodného autosalónu v Ženeve*1 (6.-18. Marca 2018) oslávi hneď dve premiéry: európsku premiéru koncepčného modelu MITSUBISHI e-EVOLUTION CONCEPT a celosvetovú premiéru nového Outlandera PHEV modelového roku 2019, ktorý bude začiatkom tohtoročnej jesene uvedený na európske trhy.

Toyota predala minulý rok na Slovensku o 36% viac vozidiel oproti roku 2016. Výrazne rástol záujem o hybridy

 • Pre modely Toyota sa v roku 2017 rozhodlo 4 609 zákazníkov
 • Hybridy tvoria pri Toyote takmer 35 % všetkých predaných vozidiel
 • Za rok 2017 patrilo Toyote desiate miesto na trhu, medzi privátnymi zákazníkmi bola dokonca piata
 • Január 2018 so 431 zaregistrovanými autami znamenal takmer 60 % nárast oproti januáru 2017. Toyota dosiahla 5% trhový podiel a patrí jej 6. miesto slovenskom automobilovom trhu

Prepracovaná ŠKODA FABIA zažije premiéru na ženevskom autosalóne 2018

 • ŠKODA FABIA dostane nový dizajn prednej a zadnej časti, úplne nové predné LED-svetlomety a zadné LED-skupinové svetlá
 • Na výber štyri úsporné zážihové motory so zdvihovým objemom 1,0 l
 • Nové asistenčné systémy, nový infotainment systém Swing s uhlopriečkou displeja 6,5 palca a viac prvkov Simply Clever

Toyota v minulom roku predala 1,5 milióna elektrifikovaných vozidiel

Spoločnosť Toyota Motor Corporation v roku 2017 predala 1,52 milióna elektrifikovaných vozidiel, čím s trojročným predstihom splnila cieľ na rok 2020. Do roku 2030 chce Toyota predávať každoročne 5,5 milióna elektrifikovaných áut.

Hyundai zverejnil ďalšie snímky novej generácie Santa Fe

 • Nová, v poradí už 4. generácia robustného SUV Hyundai Santa Fe bude charakteristická novou dizajnovou identitou a technickou vyspelosťou
 • Na Slovensku sa začne predávať v polovici roka 2018

MITSUBISHI OUTLANDER PHEV

Súhrnné predaje modelu v Európe prekročili 100 tisíc vozidiel

Ako na správny výber snehových reťazí

Najchladnejšie ročné obdobie je v plnom prúde. Okrem zmien stavu vozovky so sebou prináša aj vyššie riziko šmyku či nehôd spôsobených snehom či ľadom. Používanie zimných pneumatík je samozrejmosťou, no mnohokrát si situácia na cestách vyžaduje aj používanie snehových reťazí. Ako si vybrať tie správne?

LEXUS ODHALIL PODOBU LUXUSNÉHO CROSSOVERU LF 1 LIMITLESS

Lexus na medzinárodnom autosalóne NAIAS ukázal podobu nového koncepčného modelu Lexus LF‑1 Limitless, ktorý predstavuje nový druh luxusného vlajkového crossoveru tejto značky. Kombinuje mimoriadne jazdné schopnosti s luxusom, technológiami, inováciami a najmodernejšími dizajnovými prvkami značky Lexus.

Hybridy sa mrazu neboja

Britská Toyota 24 hodín mrazila hybridný model Toyota C-HR Hybrid pri teplote -20 stupňov a systematicky ho polievala vodou. Auto bolo nakoniec pokryté hrubou vrstvou ľadu. Ale hybridný crossover aj napriek tomu bez problémov vyrazil na cestu.

Nový Hyundai Kona dosiahol maximum 5 hviezdičiek v hodnotení Euro NCAP

 • Nový Hyundai Kona podľa hodnotenia Euro NCAP patrí k najbezpečnejším SUV segmentu B 
 • Aktívne bezpečnostné a asistenčné systémy Hyundai SmartSense™ spĺňajú najvyššie európske bezpečnostné štandardy
 • Model Kona presvedčil v štyroch kategóriách: ochrana dospelých členov posádky, ochrana detí, ochrana chodcov a bezpečnostné asistenčné systémy

Renault predstavuje novú generáciu benzínového motora

Renault predstavuje nový benzínový agregát vyvinutý v spolupráci s Alianciou a Daimlerom.
• Motor prináša lepšiu radosť z jazdy, ekonomickejšiu spotrebu paliva a nižšie emisie CO2.
• Nový benzínový motor už je dostupný pre modely Scénic a Grand Scénic, a to v troch úrovniach výkonu: Energy TCe 115 s manuálnou prevodovkou, Energy TCe 140 a Energy TCe 160 s manuálnou, alebo automatickou prevodovkou.
• Nový agregát bude v priebehu roka 2018 zaradený aj do ponuky ostatných modelov Renault

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén