Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9:40
s reprízami v utorok o 17:30 na STV2, v stredu o 5:30 na STV1 a v sobotu o 10:50 na STV2
Hyundai Kona

Aktuálna súťažná otázka

Môže mať Nissan X Trail len so spaľovacím motorom pohon všetkých kolies?

A: Áno

B: Nie

Poznáme majstra sveta v superbikoch

8.10.2007

Magny Cours – O titule majstra sveta sa rozhodlo aj v pretekoch motocyklov v sérii World Superbike champions. Na najvyššiu priečku sa dostal James Toseland.

V sezóne 2007 sedlal motocykel Honda CBR 1000 RR Fireblade a je to už jeho druhý titul v tomto šampionáte. Pre jeho motocykel je to premiérové víťazstvo. Preteky v Magny Cours boli poslednými v sezóne, prvú aj druhú jazdu vyhral Noriyuki Haga na motocykli Yamaha, James Toseland skončil v prvých pretekoch na siedmom a v druhých na šiestom mieste.
Konečné poradie: 1. James Toseland, Honda (GBR) – 415 bodov, 2. Noriyuki Haga, Yamaha (JPN) – 413, 3. Max Biaggi, Suzuki (ITA) – 397.

© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.