Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9:40
s reprízami v utorok o 17:30 na STV2, v stredu o 5:30 na STV1 a v sobotu o 10:50 na STV2
Tip travel
 
 
Aktuálna súťažná otázka
 
Využíva Mercedes-Benz E300 de benzínový agregát?
 
A: Áno

B: Nie

 
 
 

Predpoklad rušnej sezóny

22.5.2008

 

Slough/Arluno – Zákaznícka podpora Honda Racing je pripravená na rušnú sezónu 2008 a predpokladá sa, že služby, vozidlá a dielce z JAS Motorsport budú žiadanejšie ako kedykoľvek predtým.

 

Program podpory bol založený spoločnosťou Honda v spolupráci so spoločnosťou JAS Motorsport v roku 2002 a jeho úlohou je zdieľať so zákazníkmi radosť a vášeň pre preteky. V rámci programu poskytuje JAS Motorsport zákazníkom plnú škálu služieb od „horúcej linky s telefonickou podporou“ po úplnú podporu pre rally a okruhové preteky spolu s pretekárskymi dielcami a vozidlami „pripravenými pretekať“. Od spustenia programu zákazníckej podpory si doteraz vychutnalo preteky s modelom Civic Type R v Európe minimálne 300 zákazníkov. Po predstavení nového modelu Civic Type R a s vývojom podľa nových pravidiel FIA Group R a s rastúcim záujmom zákazníkov o Accord Super 2000 rozšíril JAS Motorsport tím konštruktérov a mechanikov, aby tento rok zlepšil služby pre zákazníkov na všetkých frontoch a na každom kontinente. Ku obom spoločnostiam sa pridala aj firma Mugen, ktorá má bohaté skúsenosti s motormi. Okrem projektov Civic Type R, vyvinul JAS aj Accord podľa špecifikácií Super 2000. Tento rok bude o víťazstvá na šampionátoch v kategórii cestovných automobilov v Dánsku, Taliansku, Švédsku ako aj v Majstrovstvách sveta cestovných automobilov bojovať skupina ôsmich vozidiel Honda Accord.

 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén