ŠkodaAdvertisement
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Má Mazda CX-5 pohon len prednej nápravy?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
Zobraziť iba značku:
TESTY

GLK 320 CDI Hranatý, menší SUVerén!

Už pri prvých šumoch o tom, že GLK vzniká, bolo jasné, že na jeho konštruktérov čaká neľahká práca. Veď vypiplať menšieho, no rovnako nadaného súrodenca klasického „Géčka“ a fešáckeho „Emelka“ to mohla byť aj nesplniteľná úloha. Navyše, pripravovaný pôrod sťažovalo aj to, že tento model mal odštartovať popri tak zdatných konkurentoch akými sú BMV X3 a Audi Q5...

Alfa Romeo Brera 2,4JTD Q-Tronic Pekný automat...

Vždy, keď sa môžeme posadiť za jej volant sa tešíme. Pekné, klasické auto, ktoré vždy zaručuje obdiv okoloidúcich. Auto s menom, ktoré je už platinovým atramentom zapísané v kronike automobilizmu. Alfa Romeo. Talianska poetika s menom, ktorého dve slová reprezentujú nežnosť a svalnatosť zároveň...

Audi TTS Coupé 2,0 TFSI quattro Rýchly pomaranč...

Tá farba je neprehliadnuteľná a určite nie nevkusná. Je absolútne sebavedomá a provokujúca. Namiešaná veľmi správne. K divej čriede 272 koní pod kapotou taká patrí. A že je príliš krikľavá? Nevadí, veď po celý čas testovania sme sa nemali prečo hanbiť...

Najluxusnejší z hybridov....Lexus LS 600hL

Lexus 600h majiteľa zaskočí. Už po niekoľkých kilometroch začne premýšľať nad tým, či je lepšie viesť ho, či nechať sa ním viezť... Tak sme skončili i my, doteraz – po intenzívnom testovaní - premýšľame nad tým, či by sme (ak by sme na to samozrejme mali) chceli byť vodičmi, alebo pasažiermi. Skúste si s nami odpovedať na otázku: „Viesť ho, alebo sa ním nechať viezť?“

So zaujímavým zovňajškom: Kia Soul

Kia Soul sa po časoch predstavenia konceptov dostáva do záverečnej fázy. Pred jej vstupom na jednotlivé trhy sme si ju mali možnosť vyskúšať v španielskej Valencii.

Moderná spomienka boduje: Fiat 500 1.3 JTD

Minulý rok sa na svet prihlásil ďalší z retro automobilov, Fiat 500. Stalo sa tak presne po päťdesiatich rokoch od zrodu prvej generácie.

Keď brutalita neprekáža: Lexus IS F 5.0 V8

Luxusná značka Lexus má vo svojom portfóliu aj poriadne ostrý model IS-F. Jeho vyšportované línie karosérie a pohonný agregát naznačujú, že ide o brutálne dynamické vozidlo.

Mierne prepracovaný pickup: Mazda BT-50

Niektoré veci v automobilizme dostávajú rýchly spád. Pickup od Mazdy je na trhu iba dva roky a už sa podrobil miernym kozmetickým úpravám. Malé technické zmeny sa odohrali aj pod jeho karosériou.

Rozvíjanie dobrých stránok: Škoda Octavia (facelift)

Nedávno sme mohli obdivovať faceliftovanú Škodu Octavia v Paríži. V rýchlom slede nasledovali jazdné prezentácie, na ktorých sme sa zúčastnili aj my. Všetko sa udialo v okolí Prahy a Plzne.

Osmičková epizóda: Honda Accord 2.4 i-VTEC

Čas sa nezastavuje ani pri Honde Accord. Na svete je už ôsma generácia, ktorá prináša modernú techniku a dynamický vzhľad. Samozrejme, hlavným znakom je posun vpred.
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén