Aktuálna súťažná otázka
Tvorí pohonnú sústavu Mercedesu E 300de dieslový a elektrický motor?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
Zobraziť iba značku:
TESTY

K hatchbacku štvoro dverí: Suzuki SX4 Sedan

O svoje teritórium na poli ponuky štvordverových osobných automobilov chce zabojovať aj značka Suzuki. Na slovenskom trhu sa objavil model SX4 Sedan, ktorý vychádza z päťdverového hatchbacku.

Mestská myšička: Smart ForTwo

Smart pre dvoch vstúpil do druhého generačného obdobia. Narástol o 12 centimetrov, ale stále je formátom vhodným najmä na prepletanie sa mestskými uličkami.

Dobrý pocit z komfortu: Chevrolet Captiva 2.0d

Do segmentu športovo-úžitkových automobilov, ktoré sú konštrukčne zamerané skôr na pohyb po cestách a v ľahšom teréne, patrí aj spoločné dieťa juhokórejského a amerického výrobcu.

Ponuka priestrannosti: Škoda Fabia Combi II

Po novom hatchbacku sa ku slovu hlási druhá sestra Fabie – priestrannejšie kombi. V oboch prípadoch ide o moderných nástupcov prvej generácie. Za spoznaním vlastností horúcej novinky sme sa vydali do teplejšieho zemepisného pásma.

Dynamika rodiny s „háčkom“: Honda Civic Type R

Ak sa pri automobile s logom písmena H vyskytne prípona Type R, každý vie, že prichádza čas výkonnej odvodeniny od „série“. Platí to aj v prípade Civica, ktorý mnohí označujú za zjav s vesmírnym nádychom štylistiky.

Znejú oslavné chorály: VW Golf GTI Edition 30

Pred jedenatridsiatimi rokmi sa narodil Volkswagen Golf GTI. To je známy fakt, moderná éra na túto udalosť nezabudla. Novodobý mladík je v najlepších rokoch a nič nestráca na atraktivite. Dokonca je svižný tak, ako nikdy predtým.

Terénny borec: Nissan Pathfinder 2.5 dCi

Nissan Pathfinder debutoval roku 1986 a za tento čas prešiel štyrmi generáciami. Aktuálny výzor je nielen príjemný, ale svojou mohutnosťou už zvonka vytvára dojem bezpečného pohybu na spevnených i nespevnených cestách.

Kórejský spolubrat: Hyundai i30 1.4 16V

Ambície juhokórejských značiek v Európe sú už dlhší čas známe, po vozidle Kia cee´d prišiel na scénu Hyundai i30. Obaja príbuzní zdieľajú rovnakú podlahovú platformu.

Generačná výmena: Škoda Fabia 1.9 TDI

Dvojka v poradí nastupuje po 630 tisíckach predaných Fabií prvej generácie. Ćas života predchodkyne sa naplnil po siedmich rokoch, nasleduje výmena stráží. Nová Fabia je nápadná predkom podobajúcim sa na Roomster.

S európskym poslaním: Kia Magentis 2.0 CRDI

Juhokórejská automobilka Kia má v rámci svojej obchodnej politiky čo ponúknuť aj v rámci strednej triedy. Výzorom zaujímavý automobil dostal názov Magentis a my sme sa s ním povozili s motorom 2.0 CRDI pod kapotou.
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén