Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9:40
s reprízami v pondelok o cca 17:00 na STV Šport, v utorok o 17:35 na STV2 a v sobotu o 10:50 na STV2
FIFA - Goal of the Century
 
 
Aktuálna súťažná otázka
 
Využíva VW Tiguan naftové a aj benzínové motory?
 
A: Áno

B: Nie

 
 
 

LEXUS HVIEZDOU FILMOVÉHO FESTIVALU V BENÁTKACH

Novinky

6.9.2022

K hlavným predstaviteľom sveta filmu, celebritám a VIP osobnostiam sa v rámci slávnostného otvorenia 79. ročníka medzinárodného filmového festivalu v Benátkach (La Biennale di Venezia) pripojila aj značka Lexus. Výrobca prémiových vozidiel, ktorý je už šiesty rok za sebou oficiálnym dodávateľom festivalových automobilov, poskytol pre akciu na červenom koberci svoje najnovšie modely, na čele s úplne novým hybridným SUV Lexus RX.

Na slávnostnom večere sa zúčastnili hviezdy ako Julianne Moore, Regé-Jean Page, Rocio Morales, Catherine Deneuve a Tessa Thompson, ktoré na akciu doviezli elektrifikované modely Lexus UX, NX, RX a ES.

Podpora festivalu zo strany značky Lexus odráža spoločné hodnoty sveta filmu a motorizmu. V oboch prípadoch je zrejmá dlhodobá snaha rozširovať ľudské horizonty prostredníctvom cestovania, spomienok a nadobúdania nových skúseností.

„Ide o reprezentatívnu scénu k uvedeniu úplne nového RX, jedného z našich najikonickejších modelov. Veríme, že festival a jeho návštevníci rozpoznajú a ocenia dizajn, kvalitu, technológie a pozornosť venovanú ekológii, ktorú sme do nového RX investovali,“ hovorí Maurizio Perinetti, riaditeľ spoločnosti Lexus Italy.

Nové RX sa predstaví spoločne s ďalšími modelmi z ponuky elektrifikovaných modelov Lexus vrátane čistého elektrického crossoveru UX 300e. Vozový park tvorený 40 automobilmi s vlastným vodičom bude slúžiť na dopravu hostí a oficiálnych činovníkov na  akcie usporadúvané na červenom koberci, a to až do 10 septembra, kedy bude festival slávnostne zakončený. V súlade s výnimočnou atmosférou tohto podujatia bude modelový rad zahŕňať aj LC 500, oceňovaný vlajkový model Lexus so skladacou strechou.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén