Aktuálna súťažná otázka
Uvádza značka Škoda na trh 8. generáciu modelu Octavia?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 

NOVÝ RENAULT CAPTUR PREDSTAVENÝ NA AUTOSALÓNE VO FRANKFURTE

Novinky

12.9.2019

Pri príležitosti Autosalónu vo Frankfurte, Thierry Bolloré, generálny riaditeľ Skupiny Renault a Laurens van den Acker, šéfdizajnér, slávnostne predstavili nový Renault Captur, úplne novú generáciu jedného z najpredávanejších mestských SUV s počtom 1,5 milióna predaných vozidiel vo viac než 90 krajinách.

Už po sedem rokov najpredávanejší automobil vo svojej kategórii, Renault Captur, bol úplne vynovený a ponúka ešte väčšiu všestrannosť, prispôsobenie a bezpečnostné prvky, ktoré sú dnes dôležitejšie než kedykoľvek predtým... Všetky tieto vlastnosti podporia jeho globálne ambície, najmä na čínskom trhu.
 
„S úplne novým Renault Captur sme vychádzali z najlepších a všeobecne uznávaných funkcií predošlej verzie Captur ako východiskového bodu. A potom sme ich posunuli ďalej. Vylepšili sme interiér, zmenili sme dizajn a Captur sme ešte viac prispôsobili.
V Renault robíme kvalitu života absolútnou prioritou. Viac kvality, viac technológie, viac SUV: Nový Captur je 100% Captur a mnoho ďalšieho. "
Laurens van den Acker, senior viceprezident, korporátny dizajn
 
Druhá generácia, založená na novej modulárnej platforme Aliancie, reaguje na výzvy zajtrajšej mobility tým, že ponúka to najlepšie z technológií:
- konektivita s Renault EASY CONNECT, jeho pripojenými službami a novým multimediálnym systémom EASY LINK.
- asistenčné prvky pri jazde na diaľnici a v dopravnej zápche.
- elektrifikácia pomocou technológie plug-in E-TECH.
 

 
„Nový Captur bude od roku 2020 ako prvý vo svojej kategórii k dispozícii s hybridným modulom plug-in. Vyvinuli sme jedinečný prenosový systém prispôsobený hybridným požiadavkám spolu s technológiou riadenia energie priamo odvodenou od Formuly 1.
V spoločnosti Renault sa zaväzujeme robiť technológie a inovácie dostupnými pre našich zákazníkov. Toto je náš príbeh a toto je naša budúcnosť. "
Thierry Bolloré, generálny riaditeľ Skupiny Renault.

Pridanie príspevku do diskusie

Vaše meno
Váš email (nepovinný)
(nebude nikde zverejnený)
Diskusný príspevok
Zoznam príspevkov v diskusii:
Zatiaľ nie sú pridané žiadne príspevky. Buďte prvý, kto pridá príspevok.
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén