Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9:40
s reprízami v utorok o 17:30 na STV2, v stredu o 5:30 na STV1 a v sobotu o 10:50 na STV2
Tip travel
 
 
Aktuálna súťažná otázka
 
Využíva Mercedes-Benz E300 de benzínový agregát?
 
A: Áno

B: Nie

 
 
 

RENAULT CLIO S AUTOMATICKOU PREVODOVKOU - NAJKONKURENČNEJŠIA PONUKA V SEGMENTE HATCHBACKOV

2.7.2024

Renault uvádza na trh ponuku modelu Clio vo verzii s automatickou prevodovkou CVT. Ponuka sa vzťahuje na verziu modelu Clio s motorom 1.0 TCe 90 X-Tronic, ktorý je k dispozícii v dvoch verziách výbavy - evolution a techno. Renault Clio 1.0 TCe 90 X-Tronic vo verzii evolution s automatickou prevodovkou je k dispozícii od 16 450 €. Ide o najkonkurencieschopnejšiu ponuku na trhu v porovnaní s ostatnými vozidlami s automatickou prevodovkou v segmente hatchbackov B.

Clio je medzinárodným bestsellerom značky a má za sebou úspešnú históriu. Clio, ktoré dvakrát získalo titul Auto roka v Európe, je od svojho príchodu na trh jednou z najikonickejších mestských automobilov, a to v riebehu niekoľkých po sebe nasledujúcich generácií. Clio poúka nový vzhľad, komfortné čalúnenie interiéru, dynamické a úsporné motory, multimediálny systém easy link a pokročilé asistenčné systémy.

 

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén