Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9:40
s reprízami v utorok o 17:30 na STV2, v stredu o 5:30 na STV1 a v sobotu o 10:50 na STV2
Hyundai Kona
 
 
Aktuálna súťažná otázka
 
Prichádza na Slovensko 9. generácia VW Passat?
 
A: Áno

B: Nie

 
 
 

Škoda Auto Slovensko je najlepšie komunikujúcou automobilovou značkou, ukázal prieskum

29.3.2024

Škoda Auto Slovensko sa opäť zaradila medzi absolútne najlepšie komunikujúce značky na Slovensku za rok 2023. V reprezentatívnom prieskume spoločnosti MEDIAN SK sa spoločnosť stala víťazom CENY MEDIAN SK v súťaži HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA 2023 v kategórii Automobily. Slovenský importér mladoboleslavskej automobilky naplno bodoval v súťaži aj v rámci kategórie Inovatívny marketingový prístup za projekt Najkrajšie zvuky Slovenska a ocenenie získal taktiež v kategórii Dizajn za Škoda Risografiky „30 rokov v pohybe“.

V jednotlivých hodnotených kategóriách si CENU HERMES odniesli projekty, ktoré ukázali výnimočný prístup k marketingu a komunikácii. Medzi nimi sa vynímal v kategórii Inovatívny marketingový prístup aj projekt Najkrajšie zvuky Slovenska a v kategórii Dizajn sa z ocenenia tešil projekt Škoda Risografiky „30 rokov v pohybe“, oba z dielne Škoda Auto Slovensko.
„Veľmi ma teší, že značka Škoda je na Slovensku jednotkou nielen v predaji automobilov, ale podobne ju vníma aj verejnosť a naši fanúšikovia. Svedčia o tom aj tri najnovšie
ocenenia za komunikáciu počas uplynulého roku, kedy sa nám podarilo opäť priniesť viacero naozaj úspešných, inovatívnych a zároveň zmysluplných projektov v oblasti komunikácie a marketingu. Vidíme, že aj vďaka nim sa nám úspešne darí napĺňať jednu z našich priorít, ktorou je byť k slovenským zákazníkom čo najbližšie,“ uviedol Roman Rajtár, vedúci marketingu a produktu spoločnosti Škoda Auto Slovensko.
 
HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA je jediné ocenenie pre najlepšiu inštitúciu v Slovenskej republike v komunikácii so zákazníkom. Ceny v uvedených kategóriách sa udeľujú na
 
Na základe výsledkov reprezentatívneho kvantitatívneho prieskumu od prieskumnej spoločnosti MEDIAN SK za jedenásť mesiacov kalendárneho roka. Projekt organizuje Respect APP s.r.o. Autorom projektu, vlastníkom ochrannej známky a licencie je Sophos Solutions s.r.o.
Odbornými partnermi projektu sú spoločnosť MEDIAN SK a občianske združenie Ľudia z marketingu.
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén