Premiéru relácie Autosalón vysielame každú nedeľu o 9,30 hod. na STV 1.
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Vypína motor 1.5 TSI dva valce?
 
A: Áno

B: Nie 
 

Toyota Hilux v špeciálnej edícii 2018: Nezničiteľná legenda teraz s najvyššou výbavou

Novinky

26.4.2018

Táto edícia v prevedení Double Cab s automatickou prevodovkou má exkluzívny dizajn exteriéru, prislúchajúci najlepšie vybavenej variante naprieč modelovou radou. Úplne nové štylistické stvárnenie zaujme výrazne prepracovanou maskou chladiča, nárazníkom i prevedením hmlových svetiel. Nový je aj strieborný nadstavec pod nárazníkom.

Novým prvkom na zadnej časti vozidla je stupienok a tiež strieborný nadstavec pod poznávacou značkou. Ďalším charakteristickým znakom nového variantu 2018 Special Edition je jedinečný oranžový odtieň metalického laku.

Vo vnútri sa nový pick-up od Toyoty pýši čiernym interiérom, ktorého kvalita je akcentovaná chrómovým obkladom okolo prístrojového panela a dekormi v prevedení čierny lak na prístrojovej doske a vo výplniach dverí, rovnako tak ako na volante, radiacej páke a pri jej základni.
V prístrojovom štíte pred vodičom je použité nové prevedenie kruhových prístrojov s výrazným bielym pozadím a stredovým TFT displejom, na ktorom sa po zapnutí zapaľovania objaví špeciálna úvodná animácia Hilux 2018 Special Edition. Špecifický pre toto prevedenie je dokonca aj kľúčik, na ktorom zaujme schematická silueta nového prevedenia prednej partie.

Variant Hilux 2018 Special Edition podčiarkuje vrcholné prevedenie modelového radu a najvyššia úroveň výbavy oceňovaná zákazníkmi hľadajúcimi pick-up pre voľný čas. Toyota tak reaguje na rastúce európske predaje presláveného pick-upu, ktorý slúži ako spôsob vyjadrenia životného štýlu.

Pridanie príspevku do diskusie

Vaše meno
Váš email (nepovinný)
(nebude nikde zverejnený)
Diskusný príspevok
Zoznam príspevkov v diskusii:
Zatiaľ nie sú pridané žiadne príspevky. Buďte prvý, kto pridá príspevok.
 
 
 
 
 
 Renault Winter Edition
 
 
 Toyota Auris
 

 

 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén