Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9:40
s reprízami v pondelok o cca 17:00 na STV Šport, v utorok o 17:35 na STV2 a v sobotu o 10:50 na STV2
Škoda Plus
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Vyrába VW už desiatu generáciu modelu Multivan?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
Zobraziť iba značku:
TESTY

Mercedes-Benz Citan Tourer PRO 110 CDI: Rodinný priateľ

Ak ste sa prehrabávali ponukami automobiliek a hľadali niečo akurátne pre vašu aktívnu rodinu, mohli ste zakopnúť o malosť kombíkov a veľkosť dodávok. Nič medzi tým nie je? Ale je. Existuje kategória vozidiel, ktoré vyhľadávajú najmä malí živnostníci, hodinoví manželia, maliari, remeselníci či trhovníci. 

Extravagantný všeumelec: Hyundai Tucson N-Line 1.6 CRDi

Patrí medzi najvýraznejšie SUV naprieč všetkými triedami. Jeho technika z neho robí schopného pomocníka na každý deň, ktorý sa nebojí prekážok a zvláda aj úlohu jediného vozidla v rodine. Hyundai Tucson je v konkurenčnom boji silným protivníkom. S naftovým motorom a štýlovými doplnkami z kolekcie N-Line svoje plusy ešte zvýrazňuje.

 

Škoda Fabia 1.0 TSI (70 kW): rozumná voľba

Škoda Fabia si za dvadsať rokov, čo je na trhu vydobyla silné renomé racionálneho vozidla. Pre mladoboleslavskú automobilku ide o významný model, ktorý pomáha plniť firemnú pokladničku. Do štvrtej generácie sa preto fabrika pustila s vervou a posunula Fabiu o poschodie vyššie. Kvalitou, štýlom i technológiou. Výrazne si k tomu dopomohla využitím novej platformy.

 

Mercedes-Benz EQS 580 4Matic: Elektróny zaliate luxusom

Vývoj v elektromobilite ide míľovými krokmi dopredu. Bežní užívatelia a konzumenti motorizmu len sotva tušíme, čo všetko sa odohráva v útrobách automobiliek, s čím počítajú ekonómovia, s čím plánovači a čo vlastne dostávajú na stôl vývojári. Automobilky sa s novými výzvami vyrovnávajú rôzne. Priémiové to majú o kúsok náročnejšie, musia tomu všetkému totiž dať navoňaný cveng. Mercedes to pri modeli EQS zvládol bravúrne.

 

Dacia Duster 1.0 TCe 100 LPG: Keď krotíte náklady

Dacia so sebou nesie očakávania nízkonákladového auta, ktoré umne spája sprofanované heslo hodnota za peniaze. Dacia sa už dávno zbavila nálepky nekvalitného lowcostu, s ktorým sa hanbíte jazdiť. Zvlášť Duster má veľmi slušné renomé, ktoré z neho robí vyhľadávané približovadlo aj vtedy, keď nepotrebujete nutne hľadieť na náklady... ale...

 

Nová Škoda Fabia: Najkrajšia z rodu

Škoda Fabia je už dve desaťročia automobilom, v ktorom si mnohí tunajší motoristi urobili autoškolu alebo si ho kúpili na svoje prvé naozajstné kilometre. Fabiu milujú aj veľké firmy, ktoré ju majú vo svojich flotilách. Nikdy síce nepatrila k najlacnejším vo svojom segmente, no dokázala presvedčiť priestorom, ponukou doplnkov a servisnou sieťou. Každá zmena bola ostro sledovaná médiami, ale najmä kritikmi a zákazníkmi. Teraz je tu štvrtá generácia a pochopiteľne, z každej strany sa na ňu upreli neľútostné reflektory zvedavosti.

 

Volkswagen Tiguan eHybrid R-Line: bestseller do zásuvky

Volkswagen Tiguan si svojimi predajnými číslami zaslúži veľkú pozornosť svojho výrobcu. Je vizuálne veľmi vydarený, je veľký tak akurát, má v ponuke pre každého niečo, a tak sa niet čomu čudovať, že motoristi ho majú vo veľkej obľube. Vedeli sme, že príde aj elektrifikovaná verzia, otázkou len bolo, aká bude. Niečo už mohli naznačiť výsledky koncernových súrodencov. Napriek tomu sme boli v redakcii zvedaví, čo ponúkne mimoriadne obľúbený Tiguan. Neublíži mu to?

 

Audi Q4: Premiant so sľubným dojazdom

Prvé živé stretnutie s Audi Q4 veľmi prekvapilo.

 

Hyundai Bayon - Prvé zoznámenie

Hyundai spravil zaujímavú vec. Do segmentu, v ktorom už jedného hráča má, vopchal ešte jedno auto. Na prvý pohľad z toho bude bratovražedná vojna, lenže keď sa prizriete novému modelu Bayon bližšie, zistíte, že tie autá nie sú z jedného cesta a každé smeruje k inému motoristovi.

 

Renault Arkana: Nový lovec v strednom prúde

V súčasnosti sú karosérie typu suvcoupé záležitosťou prémiových automobiliek. Neustále zlepšujúcemu sa  mainstreamu, opovážlivo posúvanému latku stále vyššie, sa však zachcelo odhryznúť si z tohto koláča.Klienti prémiových automobiliek nad suvcoupé nos neohrnuli, tak prečo by to neskúsil napríklad Renault.
Má model Arkana našliapnuté na slušnú porciu?
|<<<
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén