Aktuálna súťažná otázka
Môže mať Dacia Duster 1,0 TCe pohon 4x4?
 
A: Áno

B: Nie 
 
NOVINKY

NOVÁ TOYOTA YARIS – URČENÁ NA ŽIVOT V MESTE

Úplne nová Toyota Yaris je navrhnutá tak, aby vyhovovala zvyšujúcim sa nárokom každodenného života v meste.

 

Hyundai na Slovensku v roku 2019 s rekordnými predajmi. Stal sa jednotkou u súkromných zákazníkov.

V roku 2019 sa Hyundai stal absolútne najpredávanejšou automobilovou značkou u súkromných zákazníkov na Slovensku. Pozíciu najčastejšej voľby u súkromnej klientely získal vďaka 4 650 registrovaným novým vozidlám, čo predstavuje trhový podiel v tzv. private segmente 13,44%.

 

Mercedes-Benz CLA 180d: Je to úsporný sedan, ale aj kupé...

Druhá generácia triedy CLA je naozaj dôstojným pokračovateľom tej predchádzajúcej. Exteriér skúšaného vozidla  je príťažlivý a dôraz na zameranie sa na športovejšiu klientelu navyše podčiarkuje aj balíkom AMG Line. To, ako jazdí najmenší z rodiny MB,  sme sa Vám rozhodli prezradiť v nasledujúcich riadkoch...

 

Lexus v číslach: Nalakujú až 820 vozidiel denne!

Laky vozidiel Lexus sú vo výnimočne sýtych, bohatých farbách, ktoré menia odtieň v závislosti od osvetlenia. Ich nanášanie je takmer alchýmia, o čom presvedčí návšteva továrne  Kjúšu, odkiaľ vychádzajú modely ES, IS, RX, CT, UX a NX. Tu sú najdôležitejšie čísla, ktoré stoja za komplikovanou a dôkladne kontrolovanou prácou lakovačov. 

Golf ôsmej generácie v predpredaji už aj na Slovensku

Spoločnosť Porsche Slovakia, autorizovaný importér značky Volkswagen na Slovensku, dnes spustila predpredaj modelu Golf ôsmej generácie. Je to najprogresívnejší Golf všetkých čias. Už aj základná verzia má štandardne digitálny združený prístroj, prístup k online službám, LED reflektory, LED zadné skupinové svetlá, ako aj rozličné asistenčné systémy. Ako prvý model značky Volkswagen nový Golf využíva prostredníctvom komunikácie Car2X skupinovú inteligenciu vozidiel v premávke a v predstihu varuje pred nebezpečnými situáciami. Na začiatku predaja bude k dispozícii so štyrmi motormi, spĺňajúcimi najprísnejšie emisné normy, dvoma benzínovými TSI a dvoma naftovými TDI. Spotrebu paliva je oproti predchodcovi pri niektorých motoroch nižšia až o 17 percent. 

PRVÝ SHOWROOM MITSUBISHI NA SLOVENSKU PODĽA NOVÉHO DIZAJNU A ŠTANDARDOV ZNAČKY OTVORENÝ V TRENČÍNE

M Motors SK, autorizovaný dovozca vozidiel značky Mitsubishi v SR, v rámci rozvoja svojej dílerskej siete na Slovensku predstavuje prvé autorizované predajné a servisné miesto značky v regióne - spoločnosť AUTO MP v Trenčíne, ktoré bolo vybudované podľa úplne nových vizuálnych štandardov Mitsubishi. Tieto prinesú novú zákaznícku skúsenosť a sú predzvesťou budúceho rozvoja značky smerom k ešte väčšej elektrifikácii jej modelového portfólia.

 

Hyundai Nexo vytvoril svetový rekord v dojazde automobilu poháňaného vodíkom

Pilot balóna Bertrand Piccard vytvoril na Hyundai NEXO svetový rekord v dojazde automobilu poháňaného vodíkom.

 

  • Bertrand Piccard prešiel 778 km po Francúzsku v automobile Hyundai NEXO, čím vytvoril svetový rekord v dojazde automobilu poháňaného vodíkom.
  • Na jednotlivých etapách jazdy sa k nemu pripojili viaceré prominentné osobnosti, ako CEO spoločnosti Air Liquide a významní politici.
  • Cieľom jazdy bolo propagovať vodíkovú technológiu ako vysoko výkonné riešenie pre mobilitu budúcnosti.

 

Nová ŠKODA OCTAVIA získala od Euro NCAP päť hviezd

Najlepšie hodnotenie pre novú generáciu modelu ŠKODA OCTAVIA: Od nezávislého združenia European New Car Assessment Programme (Euro NCAP) získala štvrtá generácia bestselleru značky ŠKODA maximálne možné hodnotenie v podobe piatich hviezd. Tým sa OCTAVIA zaradila medzi najbezpečnejšie kompaktné modely. 88% hodnotenie ochrany detskej posádky patrí tiež medzi najlepšie zo všetkých testovaných modelov. ŠKODA OCTAVIA pokračuje v tradícii špičkových výsledkov hodnotenia bezpečnosti Euro NCAP. Päť hviezd od Euro NCAP získali v nedávnej minulosti okrem iných SUV modely KODIAQ a KAROQ, kompaktný model SCALA a mestské SUV KAMIQ. 

NOVÝ RENAULT ZOE UŽ AJ NA SLOVENSKOM TRHU

Richard Evanson, generálny riaditeľ Renault Slovensko, uviedol na náš trh nový Renault ZOE, tretiu generáciu najpredávanejšieho elektrického automobilu na európskom trhu s podielom 18,2 %.

 

SEAT rozširuje modelový rad Tarraco verziou 1.5 TSI DSG s pohonom predných kolies

SEAT opäť rozširuje svoju modelovú ponuku s cieľom zvýšiť svoj podiel na trhu a poskytnúť zákazníkom väčšiu možnosť voľby zavedením modelu Tarraco SUV s pohonom predných kolies v kombinácii s vyspelou dvojspojkovou prevodovkou DSG.

 

Nový Actros: Truck of the Year 2020

Odborná novinárska verejnosť z 24 európskych krajín zaoberajúca sa úžitkovými vozidlami piatykrát zvolila Mercedes-Benz Actros za najlepšie nákladné motorové vozidlo roka. Históriu úspechov začal už prvý Actros v roku 1997 a vyhrať súťaž sa podarilo aj jeho nasledujúcim generáciám. S deviatimi titulmi je značka Mercedes-Benz aktuálne najúspešnejšou značkou v boji o ocenenie za ďalší technologický vývoj, základné kritérium v procese výberu medzinárodnej poroty súťaže Truck of The Year (ITotY).

 

Toyota odhalila na autosalóne v Los Angeles nový model RAV4 Plug-in Hybrid

Svetovou premiérou nového modelu RAV4 Plug-in Hybrid na autosalóne v Los Angeles otvára Toyota novú dôležitú kapitolu v histórii modelu RAV4, celosvetovo prvého SUV na rekreáciu a voľný čas. Prvá plug-in hybridná Toyota RAV4 stavia na viac ako 20 rokoch skúseností, počas ktorých automobilka razila cestu hybridnému pohonu, aby dnes prestavila vozidlo, ktoré má ambície byť výkonnejšie než ktorýkoľvek z konkurentov v danej triede, ale zároveň vykazovať i nižšiu úroveň emisií a spotreby paliva.

 

Lexus pripravuje prvý plug-in hybrid. Bude to NX?

Pred niekoľkými týždňami spoločnosť Toyota oficiálne oznámila, že  RAV4 čoskoro bude mať hybridný plug-in variant (PHEV).  Lexus má tiež v úmysle vybrať sa rovnakou cestou a predstaviť svoje prvé auto s takýmto pohonom.  V prípade luxusnej značky sa prvým debutovým modelom môže stať  SUV podobnej veľkosti – model NX

DACIA PREDSTAVUJE ZNOVUUVEDENIE POHONU LPG

Skupina Renault 11. novembra 2019 znova uvádza do svojej ponuky pre slovenských zákazníkov verzie s pohonom LPG pri modeloch Dacia Duster, Sandero, Logan a Logan MCV s cenovým rozdielom len 400 eur medzi 1.0 TCe 100 a 1.0 TCe 100 LPG, čím sa ponuka Dacia stáva najdostupnejšou LPG verziou na trhu.

 

Na slovenský trh sa dostáva nový SsangYong Korando

Dnešným dňom sa oficiálne začal predaj novej generácie SsangYong Korando na českom a slovenskom trhu a všetci naši autorizovaní predajcovia ho už majú k dispozícii. Automobilka týmto modelom mieri do najväčšieho trhového segmentu - kategória strednej SUV čiže C SUV. Korando, ktoré získalo 5/5 hviezd v teste bezpečnosti Euro NCAP 2019, ponúka dve silné motorizácie, a to benzín 1.5 GDI Turbo so 163 k (280 Nm) alebo diesel 1.6 so 136 k (324 Nm). Na slovenskom trhu Korando štartuje na 16 990 eur s DPH.

 

|<<<
 
 
 
 
 
 
Autosalón
SUZUKI JIMNY 1.5 VVT GLX10.1.2020
MERCEDES-BENZ V300d10.1.2020
DS 7 CROSSBACK10.1.2020
HYUNDAI KONA HYBRID20.12.2019
AUDI SQ720.12.2019
CITROEN C4 CACTUS HATCHBACK20.12.2019
 
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén