Aktuálna súťažná otázka
Je SsangYong japonská značka?
 
A: Áno

B: Nie 
 
NOVINKY

MAZDA SI PRIPOMÍNA STOROČNICU ŠPECIÁLNOU EDÍCIOU

Spoločnosť Mazda pri príležitosti 100. výročia svojej existencie uviedla na trh špeciálnu edíciu dostupnú v celom modelovom rade, ktorá je oslavou jedinečnosti jej prvého osobného automobilu, Mazda R360 Coupe.

 

Predaj a servis Volkswagen na Slovensku napriek korona situácii fungujú naďalej

Aj keď je výroba v európskych závodoch značky Volkswagen dočasne zastavená do 19. apríla a na základe nariadenia vlády SR z 16. marca 2020 je fungovanie predajnej siete obmedzené, neznamená to že predaj a servis značky sú mimo prevádzky. Na Slovensku je predaj dostupný online v 19 a servis v 23 mestách u autorizovaných partnerov Volkswagen.

Online showroom pre modely Toyota je spustený.

V záujme ochrany zdravia a pre komfort zákazníkov spúšťa spoločnosť Toyota Central Europe - Slovakia projekt bezkontaktného predajného procesu s názvom Toyota Online Showroom.
Vďaka nemu, je možné kúpiť si nové auto od miestneho predajcu aj bez vychádzania z domu.

ŠKODA AUTO Slovensko spustila svoj prvý LIVE SHOWROOM. Proaktívne reaguje na aktuálnu situáciu a spúšťa virtuálnu predajňu

ŠKODA AUTO Slovensko reaguje na bezpečnostné a karanténne opatrenia v súvislosti s pandémiou koronavírusu COVID-19 a prináša zákazníkom možnosť kúpiť si vozidlo priamo z pohodlia domova. Na svojej internetovej stránke predstavila nový systém na predaj vozidiel, či objednanie servisných služieb. 

Toyota vyvíja vodíkové nákladné auto

Spoločnosti Toyota Motor Corporation a Hino Motors sa dohodli na spoločnom vývoji ťažkého nákladného vozidla na vodíkové palivové články s dojazdom až 600 km. Spoločne uskutočnia aj kroky na praktické využívanie vodíkového paliva pomocou overovacích skúšok aj inými spôsobmi.

 

Sedem kreatívnych

Ako si vychovať študentov a dať ich školskej príprave zmysel? Dajte im zmysluplné a vzrušujúce zadanie. Škoda má na to skvelý recept.

 

GR Supra GT4 získala homologizáciu, prví zákazníci už boli potvrdení

RIADIACA ORGANIZÁCIA STÉPHANE RATEL ORGANISATION (ĎALEJ LEN SRO) V NADVÄZNOSTI NA ÚSPEŠNÉ TECHNICKÉ PREHLIADKY A JAZDNÉ SKÚŠKY TOYOTY GR SUPRA GT4 UDELILA TOMUTO SÚŤAŽNÉMU VOZIDLU HOMOLOGIZÁCIU PRE KATEGÓRIU GT4.

 

Pripravuje Lexus vzrušujúce novinky?

Spoločnosť Lexus intenzívne investuje do komfortu a bezpečnosti. Japonci však pri každej príležitosti  zdôrazňujú aj to, že  chcú vyrábať autá s vzrušujúcim dizajnom a vysokým výkonom. Premiéry, ktoré môžeme podľa najnovších chýrov očakávať na budúci rok, to len potvrdzujú. 

 

NOVÝ RENAULT CAPTUR UŽ AJ NA SLOVENSKOM TRHU

  • Najpredávanejšie mestské SUV v Európe je od štvrtku 16.1.2020 k dispozícii aj pre slovenských zákazníkov.
  • Prichádza s vylepšeným dizajnom exteriéru a absolútne vynoveným interiérom a systémami!
  • Cena nového Renault Captur začína od 14 900 €.

 

Nový PEUGEOT 208 získal prestížny titul “ CAR OF THE YEAR 2020 ”

Nový PEUGEOT 208 bol vyhlásený za európske Auto roka 2020 (CAR OF THE YEAR) v pondelok 2. marca v Ženeve porotou, zloženou zo 60 európskych automobilových novinárov.
Porota vyzdvihla najmä ponuku motorov: elektrické, benzínové a naftové agregáty dávajú zákazníkom skutočnú slobodu voľby.

LEXUS V PRIESKUME SPOĽAHLIVOSTI V EURÓPE ZNOVA ZVÍŤAZIL

Členské organizácie skupiny Euroconsumers zverejnili výsledky každoročného prieskumu spoľahlivosti vozidiel a zákazníckej spokojnosti. Lexus už druhým rokom po sebe zvíťazil v spoľahlivosti s rekordným skóre 97 %. Do desiatky najspoľahlivejších modelov v príslušných kategóriách SUV a rodinné vozidlá sa tak prebojovali modely Lexus NX 300h, IS 300h a CT 200h.

 

Nová ŠKODA OCTAVIA vstupuje na slovenský trh s cenou od 17 790 eur

Nová ŠKODA OCTAVIA prichádza na slovenský trh, pričom v obľúbenom variante liftback v kombinácii s motorizáciou 1,0 TSI 81 kW (110 k) so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou a výbavou ACTIVE začína na sume 17 790 eur. Základná výbava bude dostupná od júla 2020. Značka ŠKODA od dnešného dňa ponúka novinku v karosárskom prevedení combi od výbavového stupňa AMBITION. V súčasnosti je tak možné objednať prevedenie OCTAVIA COMBI 1,5 TSI ACT 110 kW (150 k) so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou a bohatou výbavou od 22 760 eur. OCTAVIA LIFTBACK  bude dostupná v priebehu  dvoch týždňov s rovnakou výbavou  a s cenou už od 21 810 eur.

 

Prvé fotografie novej Kia Sorento

  • Sebavedomejší, zrelší a atraktívnejší zovňajšok
  • Elektrifikovaný pohon prvýkrát v ponuke pre modelový rad Sorento
  • Progresívne prvky konektivity, asistenčné jazdné systémy a informačno-zábavné technológie
  • Premiéra na ženevskom medzinárodnom autosalóne 2020

 

Hyundai ukázal prvé fotografie nového modelu i30

• Prvý pohľad na nový model i30 poodhaľuje aktualizovaný
dizajn
• Nová i30 bude v športovej výbave N Line dostupná aj
v karosárskej verzii kombi
• Svetová premiéra novej i30-tky sa uskutoční
na ženevskom autosalóne v marci 2020

11 x top technologické vychytávky Lexusu

Vývoj technológií v automobilovom priemysle ide dopredu neuveriteľným tempom. Svedčia o tom aj inovácie, ktoré od roku  2010 predstavila značka Lexus.

 

|<<<
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén