Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o cca 9,35 hod.
Škoda Kodiaq
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Je SsangYong Tivoli Grand s karosériou typu kombi?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
NOVINKY

RENAULT PREDSTAVUJE NOVÝ TRAFIC

Renault predstavuje nový model Trafic, objednávky sa otvárajú 4. októbra. Naďalej tak značka posilňuje atraktivitu svojej malej dodávky, ktorá dokonale odpovedá potrebám a očakávaniam živnostníkov a korporátnych flotíl. Renault Trafic sa narodil v roku 1980 a je bestsellerom, ktorý si získal viac než 2,2 miliónov zákazníkov v 50 krajinách.

 

Nová Toyota RAV4 ADVENTURE je hybrid, ktorý sa môže vybrať kamkoľvek

Toyota posilňuje atraktivitu a charakter SUV radu RAV4 uvedením novej verzie Adventure, ktorá dopĺňa existujúce verzie Active, Comfort, Selection a Executive a svojím výrazným robustným štýlom hlása pripravenosť vydať sa kamkoľvek do terénu aj na cesty. Na Slovensko dorazí v prvom kvartáli budúceho roka, predaj začne už v priebehu novembra.

 

LEXUS PRINÁŠA NOVÉ ŠTÝLOVÉ VYLEPŠENIA PRE MODEL UX

Lexus prináša rad vylepšení a úprav v oblasti exteriéru aj interiéru pre mestské SUV UX. Bude sa ešte viac líšiť napríklad novým odtieňom laku karosérie, lakovaným lemovaním okolo podbehov kolies alebo markantným čalúnením Tahara. 

PREDSTAVUJEME NOVÝ RENAULT MEGANE E-TECH ELECTRIC

Nový Megane E-TECH Electric má dnes svoju svetovú premiéru pri príležitosti autosalónu IAA Mobility 2021 v Mníchove.

Svetová premiéra nového modelu Opel Astra v Rüsselsheime

A NEW BLITZ IS BORN – s týmto heslom dnes automobilka Opel predstavila v Rüsselsheime úplne novú šiestu generáciu modelu Astra. V prítomnosti 180 novinárov a pred približne 500 ďalšími zástupcami médií prostredníctvom priameho prenosu predstavil nový model vo svoj prvý deň v spoločnosti Opel nový generálny riaditeľ Uwe Hochgeschurtz. Šéfa automobilky Opel podporil aj Jürgen Klopp, manažér futbalového klubu FC Liverpool. 

 

SsangYong dnes uviedol na slovenský trh nové kombi SUV – Tivoli Grand

Od dnes je možné na slovenskom trhu kúpiť nový model automobilky SsangYong. Ide o model Tivoli Grand, rodinné kombi SUV, ktoré sa zaradí medzi modely Tivoli a Korando. Na slovenskom trhu model Tivoli Grand štartuje už na 16 190 eur s DPH. Jeho najväčšou prednosťou je skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty a základná veľkosť batožinového priestoru 720 litrov, ktorá sa dá po zložení zadného radu sedadiel rozšíriť až na 1440 litrov. Model okrem iného ocenia všetci, ktorí potrebujú pohodlne prepravovať rozmernejšiu batožinu a predmety, zbaliť celú rodinu na rodinnú dovolenku alebo napríklad odviezť na chalupu všetko potrebné.
 

DS 9: SILA ELEGANCIE

Model DS 9, ktorý predstavuje vrchol ponuky značky DS Automobiles, je veľký reprezentatívny sedan. Vozidlo dlhé 493 cm, široké 193 cm a vysoké 146 cm, s veľkými kolesami s priemerom 690 milimetrov je dynamické a elegantné. Stojí na novej verzii platformy EMP2 (EMP2 V2.3) s dlhým rázvorom (290 cm), čo výrazne zvyšuje ponuku priestoru na zadných sedadlách. Vyznačuje sa prudko klesajúcou strechou v štýle Fastback, ktorá zjemňuje celkovú siluetu.

 

Úplne nová Kia EV6 prináša najvyššiu úroveň bezpečnosti a komfortu vo svojej triede.

Netrpezlivo očakávaný elektrický crossover Kia EV6 sa môže popýšiť vo svojej triede najvyššou úrovňou bezpečnosti a komfortu a tiež balíkom moderných jazdných asistenčných systémov (ADAS). Inovatívne high-tech prvky vo výbave modelu EV6 zmierňujú mnohé z bežných rizík pri šoférovaní. Chránia cestujúcich aj iných účastníkov cestnej premávky, vďaka čomu každá jazda prebieha skutočne intuitívne a uvoľnene.

 

HIPPIE CAVIAR HOTEL: RENAULT VÍZIA 5-HVIEDZIČKOVÉHO ÚNIKU

Na autosalóne v Düsseldorfe zafúka vietor slobody s elektrickým Renault HIPPIE CAVIAR HOTEL

 

 

Na slovenský trh dorazil facelift modelu SsangYong MUSSO Grand

Na slovenský trh práve fyzicky dorazil nový facelift modelu SsangYong MUSSO Grand. Tento praktický a všestranný pick-up v prémiovom prevedení prešiel výraznou úpravou dizajnu v exteriéri. Na slovenskom trhu nové MUSSO Grand štartuje na 26 340 eur s DPH (21 950 eur bez DPH) a za túto cenu ponúka prepínateľný pohon 4x4, elektronickú uzávierku diferenciálu, plnohodnotných päť miest na sedenie a bohatú štandardnú výbavu.

Nový debut na americkom trhu – tu je Corolla Cross!

V USA sa do showroomov onedlho dostane Corolla Cross, nové subkompaktné SUV, dostupné s pohonom  všetkých  kolies (AWD). Americkí vodiči majú na výber z dvoch crossoverov na platforme TNGA-C a počet  SUV v sortimente japonskej značky na tomto trhu narastie na osem.  

 

Až 96% majiteľov je s vozidlami Hyundai spokojných. Najviac s modelmi i10, Santa Fe a i30.

Až 96% slovenských majiteľov a majiteliek vozidiel Hyundai je so svojimi autami veľmi alebo skôr spokojných. 69% z nich v prieskume potvrdilo, že sú so svojimi autami veľmi spokojní, a ďalších 27%, že sú skôr spokojní. Naopak menšiu spokojnosť alebo nespokojnosť s vozidlami Hyundai uviedli iba 2% všetkých vlastníkov automobilov značky Hyundai. Vyplýva to z prieskumu, ktorý slovenský importér značky Hyundai realizoval v apríli a máji roku 2021 formou online dotazníkov a do ktorého sa zapojilo 905 súčasných majiteliek a majiteľov vozidiel Hyundai – fyzických osôb zo Slovenska.

 

NOVÁ GENERÁCIA MODELU LEXUS NX JE NA SLOVENSKU

Lexus na Slovensku spúšťa oficiálny predpredaj novej generácie modelu Lexus NX. Pri tejto príležitosti budú mať zákazníci možnosť pozrieť si spomínaný model u autorizovaných partnerov značky Lexus ako v Bratislave, tak aj v Žiline. Model bude k dispozícii pre záujemcov už túto stredu 28. júla počas celého dňa.

 

Vylepšenie komfortu jazdy pre Mercedes-Benz Sprinter

Nový motor pre úspešný veľký transportér z dielne Mercedes-Benz Vans: už od konca minulého roka sa skriňová dodávka Sprinter a šasi s náhonom na zadné kolesá dodáva s výkonným a efektívnym štvorvalcovým dieselovým motorom OM654 z portfólia agregátov z dielne Mercedes-Benz Cars. Na jeseň tohto roku bude nasledovať prestavba pre všetky štyri ďalšie varianty. Výrazne sa tým zlepší komfort jazdy vo vozidle Sprinter 2021.

Hyundai v prvom polroku 2021 trhovou dvojkou s podielom vyše 9%. Bestsellermi sú modely TUCSON a i30.

Hyundai Motor Slovakia, autorizovaný importér značky Hyundai na Slovensku, zverejnil štatistiky predaja za prvých šesť mesiacov roka 2021. Hyundai v tomto období na Slovensku predal 3 886 kusov nových vozidiel a dosiahol trhový podiel 9,16%.

|<<<
 
 
 
 
 
 
Autosalón
KAČICE NA HRADE14.9.2021
LEXUS 500LS h AWD14.9.2021
AUDI Q4 e-tron14.9.2021
SUBARU OUTBACK14.9.2021
TOYOTA MIRAI FCEV9.9.2021
ŠKODA KODIAQ RS9.9.2021
 
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén