Aktuálna súťažná otázka
 Mercedes-Benz Marco Polo pohon len prednej nápravy?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
NOVINKY

Nový SEAT Arona: poznáme slovenské ceny a výbavy

Vonkajší dizajn modelu SEAT Arona prešiel evolúciou, ktorá posilnila jeho charakter a dodala mestskému SUV nový impulz. Modifikovaný dizajn dodal vonkajšiemu vzhľadu novú robustnosť, výraz bezpečnosti a charakter off-road pri novej verzii vybavenia Xperience. Farby strechy pri dvojfarbenom lakovaní rozšírila nová biela farba strechy a ponúka tak ďalšie možnosti individualizácie podľa vlastných predstáv. Štandardné použitie technológie LED na vonkajšom osvetlení vozidla zabezpečuje lepšiu viditeľnosť a menšiu spotrebu elektrickej energie.

 

MEGANE R.S.: IKONA RENAULT SPORT

Megane vďačí za svoju popularitu a úspech svojim športovým verziám. Od roku 2004 sa postupne stával najvýraznejším modelom vysokovýkonných športových hatchbackov. V roku 2019 oslávil Megane R.S. 15 rokov svojej existencie.

Megane R.S. je už k dispozícii aj pre slovenských zákazníkov s motorom TCe 300 EDC vo verzii R.S. s cenou
36 150 €. Vo verzii R.S. TROPHY začína na sume 40 550 €.

 

CITROËN Ë-JUMPY HYDROGEN DOPĹŇA NAJŠIRŠIU PONUKU ELEKTRIFIKOVANÝCH VOZIDIEL ZAMERANÚ NA FLOTILOVÝCH KLIENTOV

 • Spojenie batérií s vodíkovými palivovými článkami prináša v modeli Citroën ë-Jumpy Hydrogen väčší dojazd v elektrickom režime bez zmenšenia nákladového priestoru vozidla.
 • Dojazd viac ako 400 km a doplnenie vodíka za menej ako 3 minúty znamená, že Citroën ë-Jumpy Hydrogen ukazuje cestu pre elektrické úžitkové vozidlá zajtrajška.

 

Hyundai zahajuje výrobu nového i30 N v Európe

Spoločnosť Hyundai Motor spustila výrobu nového modelu i30 N vo svojom závode Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) v Českej republike. Vylepšený vysokovýkonný model nadväzuje na úspech oceneného originálneho modelu i30 N a prináša nové funkcie a technológie, ktoré poskytujú ešte väčšiu zábavu z jazdy. V Českej republike sa nový i30 N vyrába spolu s ďalšími modelmi ako sú i30 (verzie hatchback, kombi aj fastback), i30 Fastback N, nový TUCSON a elektrická KONA.

 

 

Nové modely Movano a Movano-e posúvajú značku Opel na vrchol triedy veľkých dodávok

Spoločnosť Opel dnes zverejnila prvé informácie a zábery úplne nového modelu Movano-e, prvého elektrického vozidla z dielne tejto nemeckej značky v trhovom segmente veľkých dodávok. Movano novej generácie so vznetovými motormi aj elektrickým pohonom je najkonkurenčnejšou ponukou, akú kedy značka Opel priniesla do sektora trhu s ľahkými úžitkovými vozidlami (LCV).

 

ŠKODA ENYAQ iV oficiálne vstupuje na slovenský trh

Prvučný elektromobil značky ŠKODA ENYAQ iV bude k dispozícii aj pre slovenských zákazníkov priamo v showroomoch autorizovaných predajcov. Jeho oficiálny preý, revoldaj sa na Slovensku začína už od 25. mája 2021. Pre značku ŠKODA znamená tento model nielen vstup do éry elektromobility, ale už aj úspechy v podobe významných medzinárodných ocenení za dizajn a bezpečnosť. Budúci majitelia si budú môcť ENYAQ iV pozrieť naživo, absolvovať testovaciu jazdu a oboznámiť sa s možnosťami nabíjania, ktoré ŠKODA svojim zákazníkom ponúka. Prvé vozidlá ENYAQ iV už brázdia slovenské cesty, úplne prvý kus si v deň spustenia predpredaja objednala mladá rodina zo západného Slovenska.

Skupina Renault odhaľuje ceny Novej Dacia Logan na Slovensku

Nový začiatok pre ikonický rodinný sedan

Nový Logan je ikonický model – je to rodinný sedan Spoločnosti Dacia, ktorý v roku 2005 zmenil automobilový trh sprístupnením nových automobilov širšej populácii. O 15 rokov neskôr a stále pri zachovaní svojich pôvodných hodnôt, poskytuje ešte väčšie pohodlie a bezprecedentnú priestrannosť.

 

Hyundai zverejnil cenník ostrej novinky i20 N

 • Slovenský importér značky Hyundai zverejnil cenník nového výkonného modelu i20 N
 • Vozidlo sa na Slovensku bude predávať v jednej úrovni výbavy a po zarátaní vstupného bonusu stojí 23 390 € s DPH
 • Za túto cenu zákazník získa plnohodnotné N-ko vybavené samosvorným diferenciálom, výfukovou sústavou s variabilnou klapkou aj automatickými medziplynmi

 

SsangYong začína predaj nového Rexton na slovenskom trhu

Dnešným dňom značka SsangYong oficiálne začína predaj nového Rexton na slovenskom trhu. Tento model je už fyzicky k dispozícii u našich autorizovaných predajcov. Nový Rexton, vlajková loď automobilky SsangYong, prešiel výraznou úpravou dizajnu v exteriéri a interiéri a predovšetkým dostáva úplne nové technológie. Okrem toho ponúka nový Rexton aj silnejší motor 2.2 e-XDI s 149 kW respektíve 202 k a 441 Nm a novou 8-stupňovou automatickou prevodovkou. Na slovenskom trhu nový Rexton štartuje na 34 990 € s DPH a za túto cenu ponúka pohon 4x4, už spomínanú 8-stupňovú automatickú prevodovku a bohatú štandardnú výbavu

Spustený predpredaj modelu Kia EV6

 • Spoločnosť Kia otvorila predpredaj svojho prvého plne elektrického modelu EV6 ešte pred plánovaným termínom vzhľadom na vysoký záujem zákazníkov
 • Predpredaj modelu EV6 na Slovensku spustený od 28. apríla 2021
 • Predstavenie cenníka pre exkluzívny predpredaj novej Kia EV6

 

Skutočné hot-SUV: Hyundai Motor predstavuje nový model KONA N

Hyundai Motor predstavuje nový model KONA N, kompaktné mestské vysoko výkonné hot SUV, v ktorom sa snúbi vzrušujúci výkon s vyváženým každodenným jazdením. Hyundai v modeli KONA N po prvýkrát spája výkonné jazdné vlastnosti typické pre značku N s karosériou typu SUV.

 

REVOLUČNÁ ELEKTRICKÁ DACIA SPRING PREDSTAVUJE CENY NA SLOVENSKU

 • Od dnes sa na Slovensku spúšťajú predobjednávky modelu Dacia Spring, ktorý prináša elektromobilitu exkluzívne pre všetkých.
 • Ceny tohto revolučného modelu Dacia začínajú na úrovni 16 500 €.
 • Na Dacia Spring Electric sa poskytuje záruka 3 roky/100 000 km a na batériu záruka 8 rokov/120 000 km.

 

Svetová premiéra konceptu Toyota bZ4X

 • Prvý pohľad na rodinu batériových elektromobilov
 • Koncepcia Toyota bZ – beyond Zero – zdôrazňuje úsilie spoločnosti Toyota dosiahnuť uhlíkovú neutralitu a ísť aj nad jej rámec
 • Využíva úplne novú platformu e-TNGA – navrhnutú a optimalizovanú pre elektromobily
 • Vyvinutý v partnerstve so spoločnosťou Subaru Corporation
 • Opiera sa o bohaté tradície a odborné znalosti značiek Toyota a Subaru v oblasti terénnych vozidiel a ponúka špičkový pohon všetkých kolies
 • Premiéra systému elektronicky ovládaného riadenia a funkcie solárneho nabíjania
 • Dizajn exteriéru s motívom dynamiky a praktickosti, ktorý využíva možnosti platformy e-TNGA
 • Priestor v kabíne podobný ako vo veľkom luxusnom sedane so širokým panoramatickým výhľadom pre vodiča

Sexi SUV Renault Arkana odhaľuje slovenské ceny

Športové, hybridné a priestranné SUV, ktoré zaručuje najvyššiu úroveň ochrany svojím cestujúcim prichádza na Slovensko. Kombinuje plynulosť, eleganciu, robustnosť a zároveň športový look.

MODEL C5 X JE NAJPOKROKOVEJŠÍM VYJADRENÍM FILOZOFIE ZNAČKY CITROËN: ODVAHA A INOVÁCIA PRE POHODLIE A KOMFORT NA CESTÁCH

Citroën odhaľuje svoj nový model C5 X, ktorý obohacuje segment cestovateľských automobilov o originálne línie spájajúce sedan a kombi. Výsledkom je novátorský prístup v najlepších tradíciách veľkých automobilov značky Citroën. Silueta nového druhu s benzínovými alebo nabíjateľnými plug-in hybridnými pohonmi vyjadruje modernosť, postoj
k inováciám, veľké očakávania klientov od tohto segmentu, ale aj od SUV.

 

|<<<
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén