Aktuálna súťažná otázka
Je KIA XCeed dostupná aj s pohonom všetkých kolies?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
NOVINKY

RENAULT CLIO E-TECH A CAPTUR E-TECH PLUG-IN ODHALILI SVOJE CENY

•  Vďaka E-TECH ponúka Renault elektrifikované riešenie.
•  Clio E-TECH Hybrid ponúka až 80% času jazdy v meste na elektrický pohon , čo je až 40% úspory paliva v porovnaní so spaľovacím motorom v mestskom cykle. Od 18 100 €.
•  Plug-in Hybridný Captur E-TECH, prvý v segmente B, ponúka až 50 km 100% elektrickej jazdy v zmiešanom cykle a až 65 km elektrickej jazdy v meste. Má spotrebu paliva 1,5 l / 100 km a 32 g CO2 / km emitovaného v kombinovanom cykle WLTP. Dostupný od 28 000 €.

CITROEN C 4 a ë-C4

V roku 2020 nasleduje značka stratégiu Citroën goes Ëlectric for all a predstavuje 6 elektrifikovaných vozidiel. Predstavením nových modelov Citroën ë-C4 — 100 % ëlectrický a Citroën C4 pokračuje značka vo svojej elektrifikačnej ofenzíve a píše novú kapitolu vo svojej histórii kompaktných automobilov.

Hyundai spustil výrobu nového i10 N Line

  • Hyundai spustil výrobu úplne nového modelu 10 N Line vo svojom závode v tureckom Izmite
  • Nová i10 v športovo ladenej výbave N Line dostane po prvý raz výkonnejší turbom prepĺňaný motor s objemom 1,0 litra a výkonom 74 kW (100 k)
  • V porovnaní s bežným modelom i10 prináša výbava N Line aj viacero dizajnových noviniek v exteriéri aj interiéri vozidla
  • Predaj atraktívnej novinky začne na Slovensku už toto leto

 

Rodinné elektrické veľkopriestorové vozidlo na voľný čas a podnikanie

Odteraz si možno objednať nové veľkopriestorové vozidlo EQV od značky Mercedes-Benz s elektrickým pohonom s akumulátormi. Pri uvedení na trh je tretí elektrický van s hviezdou – po vozidlách eVito a eSprinter – dostupný vo variante s dlhým rázvorom ako EQV 300.

ELEKTRICKÝ UX 300E OHLASUJE NOVÝ MÍĽNIK V TICHEJ REVOLÚCII ZNAČKY LEXUS

  • Nový mestský crossover sa pýši prvotriednou úrovňou hluku, vibrácií a tvrdosti (NVH)
  • Pokoj a ticho v kabíne vzdáva hold úplne prvému modelu Lexus
  • Plnoelektrický pohon, pokročilá aerodynamika a rozsiahla zvuková izolácia prispievajú  k takmer nehlučnej jazde

 

Ďalší hybridný model: Subaru Impreza e-BOXER

Prvý model Impreza bol uvedený na trh v roku 1992 s cieľom priniesť za každých okolností bezpečný, zábavnýjedinečný zážitok z jazdy pre všetkých cestujúcich. V priebehu rokov sláva stúpala a Impreza sa stala pre Subaru kultovým modelom a najpopulárnejším vozidlom z modelovej ponuky.

 

Lifestylové kombi 3. generácie: Nová ŠKODA OCTAVIA SCOUT

K novej generácii modelu ŠKODA OCTAVIA patrí aj nová OCTAVIA SCOUT. Príbeh úspechu verzie kombi s robustnými plastovými obkladmi karosérie, zväčšenou svetlou výškou, pohonom všetkých kolies a imidžom offroad sa začal písať v roku 2007 a bude pokračovať aj v štvrtej generácii bestsellera značky ŠKODA. Multifunkčné lifestylové kombi poskytuje okrem emocionálneho dizajnu ešte viac priestoru ako predchodca a na želanie bude po prvý raz k dispozícii aj s pohonom predných kolies.

NOVÝ MITSUBISHI SPACE STAR 2020 UŽ AJ NA SLOVENSKU

Model Mitsubishi Space Star, šesť rokov po európskej premiére a so 653 065 predanými automobilmi vo viac ako 90 krajinách celého sveta (z toho 205 264 vozidlami predanými v Európe) prekonal zásadnú premenu zameranú na výraznejší dizajn a ďalšie zlepšenie úžitkových vlastností - čím sa z pohľadu európskych zákazníkov stáva sviežou a zároveň racionálnou alternatívou, opierajúcou sa o typickú japonskú spoľahlivosť. Teraz prichádza aj na slovenský trh v cene už od 8 990 EUR.

Hyundai zverejnil slovenské ceny nového modelového radu i30

Hyundai zverejnil slovenský cenník nového modelového radu i30. V ponuke naďalej ostávajú všetky tri karosárske verzie – hatchback, kombi a fastback. 

NOVÝ LAND ROVER DEFENDER UŽ U VŠETKÝCH AUTORIZOVANÝCH PREDAJCOV NA SLOVENSKU

Nový Land Rover Defender čaká na svojich zákazníkov u  všetkých autorizovaných predajcov Land Rover na Slovensku.  Každý z predajcov v Bratislave, Trenčianskej Turnej, Nitre, Žiline alebo v Košiciach ponúka záujemcom  možnosť predvádzacej jazdy.  Nový Defender je najodolnejším a najschopnejším Land Roverom, aký bol kedy vyrobený, a prináša konektivitu 21. storočia spolu s nezastaviteľným terénnym výkonom.

Do predaja ide jeden kus modelu i30 N Project C z limitovanej edície. Hyundai jeho predajom podporí boj proti rakovine

Slovenský importér značky Hyundai spustil predaj modelu i30 N Project C z exkluzívnej edície limitovanej počtom 600 ks. Záujemca môže vozidlo získať len vďaka predkupnému právu v súťaži, ktorá trvá do 14. júna 2020. Výťažok z predaja nad rámec bežnej cenníkovej ceny pôjde na boj s rakovinou.

 

DACIA - 15 ROKOV ÚSPECHU V EURÓPE

Od jediného modelu po komplexnú ponuku modelov a 6,5 miliónov zákazníkov - Dacia transformuje automobilový priemysel od roku 2005 až do dnes. Pozrime sa späť na viac ako 15 rokov skutočného úspechu, od uvedenia modelu Logan v Európe, po 100% elektrický Dacia Spring Showcar.

 

Toyotu GR Yaris už je možné objednávať aj na Slovensku

Toyota začala na Slovensku v rámci predpredaja prijímať objednávky na vrchol modelového radu Yaris v podobe športového prevedenia GR. Ide o úplne nový automobil, ktorý vychádza z poznatkov a skúseností Toyoty získaných vo svetovom rely šampionáte (WRC), kde automobilka vybojovala titul majstra sveta.

 

 

ELEKTRICKÁ A AUTONÓMNÁ – TAKÁ JE BUDÚCNOSŤ DORUČOVANIA ZÁSIELOK „LAST MILE DELIVERY”

Kamenné predajne rôzneho typu sa počas vyhlásenia pandémie uzavreli. Obyvatelia Slovanska mali strach z potenciálnej nákazy. Zdržiavali sa väčšinou doma. Nakupovanie tovarov a potravín na internete získalo práve počas výnimočného stavu na popularite. Viacerým z nás ukázalo cestu nielen pohodlného, ale najmä bezpečného nakupovania.

 

 

Opel Vivaro-e – Prvé plne elektrické úžitkové vozidlo od značky Opel

Opel Vivaro-e je prvé plne elektrické úžitkové vozidlo a na trh prichádza práve v čase, keď sa bezemisná dodávka tovaru a služieb stáva v mnohých oblastiach nevyhnutnosťou. Nové batériové elektrické vozidlo Vivaro-e je v ponuke v troch dĺžkach a mnohých variantoch karosérie a profesionálni vodiči môžu využívať výhody jeho bezkonkurenčnej bezemisnej mobility.

|<<<
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén