Aktuálna súťažná otázka
Má základná verzia Land Rover Discovery pohon všetkých kolies?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 

Nová komfortnejšia a silnejšia Toyota Hilux už má slovenské ceny

4.9.2020

Facelift legendárneho pick-upu stavil ešte viac na kombináciu úžitkových vlastností a pohodlia pre posádku. Novinkou je rozšírenie motorizácií o nový úsporný dieselový agregát s objemom 2,8 litra s výkonom 204 koní a krútiacim momentom 500 Nm, ktorý doplní existujúci motor 2,4 D s výkonom 150 koní. Najvýkonnejší Hilux v histórii poskytuje zrýchlenie z 0 na 100 km/h tesne nad hranicou 10 sekúnd a suverénny výkon pri ťahaní prívesu.

Nový Hilux ponúka užitočné zaťaženie1 tonu a utiahne príves s hmotnosťou až 3,5 tony. Manuálne pripojiteľný systém 4x4 pre jazdu v teréne dopĺňa automatický samosvorný diferenciál, asistent rozjazdu do kopca (HAC) alebo systém aktívneho riadenia trakcie (A-TRC).

Komfort a bezpečnosť
Dotyková obrazovka systému Toyota Touch®2 s uhlopriečkou 8" ponúka celý rad multimediálnych funkcií, od integrácie inteligentných telefónov až po systém ozvučenia JBL s technológiou Harman Clari-Fi pre zábavu na cestách.

Vítanou podporou je zadná parkovacia kamera a plejáda vyspelých bezpečnostných systémov, medzi ktoré patrí napríklad prednárazový bezpečnostní systém (PCS) s detekciou chodcov a cyklistov, systém rozpoznávania dopravných značiek (RSA) alebo adaptívny tempomat. Prepracované bolo tiež nastavenie podvozka pre lepší komfort na cestách, ako aj nastavenie odozvy plynového pedála pre ovládanie v teréne.

Jedinečná záruka
Nový Hilux prichádza s jedinečnou predĺženou zárukou na 5 rokov alebo 250 000 km, čo je najlepšia ponuka v danej triede.

História modelového radu Hilux siaha do roku 1968. Svoje unikátne vlastnosti preukázal v extrémnych podmienkach na všetkých kontinentoch. Jeho kvality dokazuje víťazstvo v Dakarskej rely či zdolanie severného pólu. Toyota Hilux sa teší dlhodobej popularite aj na Slovensku, v rámci segmentu je najpredávanejším modelom na slovenskom trhu.

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén