Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9:40
s reprízami v utorok o 17:30 na STV2, v stredu o 5:30 na STV1 a v sobotu o 10:50 na STV2
Hyundai Kona
 
 
Aktuálna súťažná otázka
 
Má Mitsubishi Colt k dispozícii aj naftové motory?
 
A: Áno

B: Nie

 
 
 

RENAULT ZVEREJŇUJE CENY ÚPLNE NOVÉHO RENAULT AUSTRAL

14.11.2022

Renault Austral, ako nový člen rodiny Renault, je súčasťou ekosystému, v ktorom má vozidlo najmodernejší softvér a optimalizovanú konektivitu, ktorá prináša zákazníkom nové zážitky.

Renault Austral bude bojovať o silnú pozíciu v segmente C. Má na to všetky predpoklady! Silný dizajn karosérie, 32 ADAS systémov, 4Control tretej generácie a Multisense systém prepínania jazdných režimov. Zákazník si môže vybrať zo 7 farieb, pričom je k dispozícii aj špeciálna matná Esprit Alpine šedá farba.

Klientami aj odobornou verejnosťou oceňovaný multimediálny system Open R nechýba ani v tomto modeli. Štít a obrazovka s Gorilla Glass poskytuje posádke comfort z vyšších tried. Takisto aj Infotainment s prvotriednymi Google Maps, Google Assistant a Google Play službami. V ponuke nechýba zvukový systém Harman Kardon s 12 reproduktormi.

Renault Austral bude dostupný na slovenskom trhu v štyroch verziách Techno a Iconic, pričom sú v ponuke aj špeciálne verzie Esprit Alpine. V súčasnoti je pre zákazníkov Renault Austral k dispozícii s termickými motororizáciami a mild hybrid technológiou s výkonom 140 a 160 hp.  

1,3 litrový 4-valec je v ponuke buď s 6-stupňovou manuálnou prevodovkou alebo s CVT prevodovkou.

 

Cena Nového Renault Austral začína od 30 400 € vo verzii Techno. Vo verzii Techno Esprit Alpine je Austral k dispozícii od 34 400 €.

Verzia iconic sa na Slovensku ponúka od úrovne 36 400 €. Najvyššia verzia modelu Austral je Iconic Esprit Alpine od 37 600 €.

 

Renault Austral tiež prichádza s 5-ročnou zárukou.

 

Produktové informácie nájdete TU, pôvodný press kit a galéria k dispozícii  TU

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén