Aktuálna súťažná otázka
 Mercedes-Benz Marco Polo pohon len prednej nápravy?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
NOVINKY

Audi zdokonalilo modelový rad e-tron: Nabíjanie striedavým prúdom s výkonom 22 kW a vyšší jazdný komfort

Rýchlejšie nabíjanie, komfortnejšia jazda – Audi dôsledne vylepšuje svoje modely e-tron, SUV s elektrickým pohonom a SUV-kupé e-tron Sportback* dostali nové prvky vybavenia.

 

Camry Hybrid prichádza s dynamickejším dizajnom a modernejšími bezpečnostnými technológiami

Od roku 1982, keď sa Toyota Camry začala predávať, získala nespočetné množstvo ocenení a vyznamenaní. Dnes sa predáva vo viac ako stovke krajín sveta, pričom predaj k dnešnému dňu predstavuje viac ako 19 miliónov vozidiel. Toyota Camry s ročným predajom vyše 700-tisíc kusov je naďalej najpredávanejším veľkým sedanom na svete.

 

Správa TÜV 2021: Opel Insignia je najspoľahlivejším vozidlom strednej triedy

  • Vlajková loď Insignia si v rebríčku spoľahlivosti vybojovala skvelé druhé miesto
  • V kategórii dvoj až trojročných vozidiel zvíťazila automobilka Opel v dvoch zo šiestich možných tried
  • Výsledky vychádzajú z 8,8 milióna rozsiahlych kontrol

 

Svetový pohár WTCR venuje 15 000 eur pre nemocnicu v Dunajskej Strede

Podujatie OMV MaxxMotion WTCR - FIA Svetový pohár cestovných automobilov, ktoré 10. a 11. októbra navštívilo okruh SLOVAKIA RING, ponúklo okrem skvelých športových zážitkov a pretekov ešte niečo navyše: vďaka programu #RaceToCare promotéra tohto medzinárodného seriálu sa vyzbieralo 15 000 eur pre Nemocnicu s poliklinikou v neďalekej Dunajskej Strede.
 

Najväčšie hybridné SUV Toyota Highlander prichádza na Slovensko. Ceny pre náš trh sú už známe.

Predpredaj nového najväčšieho hybridného SUV značky Toyota, sedemmiestneho modelu Highlander, sa na Slovensku práve začal. Prvé vozidlá sa k zákazníkom dostanú na začiatku roka 2021.

Nová vlajková loď Volkswagen v predaji na Slovensku: Touareg R s pohonom plug-in hybrid

Spoločnosť Porsche Slovakia, autorizovaný importér značky Volkswagen na Slovensku, spustila predaj nového modelu Touareg R, ktorý je v súčasnosti najvýkonnejším zástupcom úspešného radu veľkého SUV. Exkluzívne vybavená nová vlajková loď značky Volkswagen sa predáva za cenu od 84 130 eur.

Hyundai získal tri dizajnérske ocenenia Red Dot Award 2020

Spoločnosť Hyundai znovu potvrdila svoje globálne vedúce postavenie v oblasti dizajnu získaním troch prestížnych ocenení Red Dot Award 2020 v sekcii dizajnových konceptov vrátane titulu "Best of the Best" v kategórii "Mobilita a doprava".

 

Toyota a jej krížniky – od Land po Lunar Cruiser

Je jedným z najvýraznejších modelov Toyoty na svete. Land Cruiser oceňujú vo všetkých zemepisných šírkach.  Kvôli reputácii nezničiteľného  teréniaka Toyota opakovane vo svojej histórii siahla po názve Cruiser (krížnik). Tu sú modely japonskej automobilky s legendárnym názvom.

 

JÁN VOLKO A BENZINOL NA SPOLOČNEJ DRÁHE

Vysoký výkon a veľký potenciál patria k sebe. Oboma prívlastkami sa môže pochváliť spoločnosť Benzinol Slovakia s.r.o., prevádzkujúca rozrastajúcu sa sieť čerpacích staníc, a najúspešnejší slovenský atlét na krátke trate Ján Volko. Nové partnerstvo Benzinol – Volko je tak logickým spojením dvoch hráčov s ambíciou jasného napredovania.

 

Nové vozidlá Mazda teraz s bonusom za výkon

Unikátna ponuka platí teraz na všetky nové vozidlá Mazda. V súlade s dlhoročnou stratégiou značky poskytovať radosť z jazdy teraz ponúka takzvaný „bonus za výkon“. Laicky povedané, v tejto chvíli sa rozhodne oplatí vybrať si Mazdu s čo najsilnejším motorom. Za každý kilowatt výkonu môžete dostať bonus až 30 eur.

 

Nový Tiguan v predaji na Slovensku

Po spustení predpredaja v druhej polovici augusta v týchto dňoch Spoločnosť Porsche Slovakia, autorizovaný importér značky Volkswagen na Slovensku, spustila riadny predaj modernizovaného modelu Tiguan. Bestseller značky Volkswagen prichádza s osvieženým vonkajším dizajnom a množstvom technických noviniek. Nový Tiguan je v súčasnosti k dispozícii s dvoma benzínovými motormi TSI s výkonmi 96 a 110 kW (130 a 150 k) a troma naftovými motormi TDI vo výkonovom pásme od 90 kW (122 k) do 147 kW (200 k). 

MITSUBISHI V EURÓPE PREDSTAVÍ ECLIPSE CROSS PLUG-IN HYBRID

  • Pokračovanie úspechov plug-in hybridnej technológie Mitsubishi v Európe
  • Evolúcia modelu Eclipse Cross (facelift + nový pohonný agregát PHEV*)
  • Dostupnosť na vybraných európskych trhoch
  • Nejedná sa o odklon od pôvodne deklarovaného zámeru, že sa už v Európe nebudú uvádzať úplne nové modely Mitsubishi

 

Lexus zaregistroval novú známku. RX plug-in hybrid onedlho v Európe?

Lexus  si nedávno zaregistroval na európskom patentovom úrade ochrannú známku RX 450h+. Nový názov pravdepodobne znamená SUV RX s plug-in hybridným pohonom.  Je to už druhé označenie 450h+, ktoré nahlásila japonská značka.  Pripravuje Lexus dva hybridy nabíjané zo zásuvky?

 

Nový Kia Stonic GT Line

Kia dnes odhalila nový model Kia Stonic GT Line, posledný modelový rad tejto značky, ktorý sa rozširuje o športovú špecifikáciu „GT Line“.

 

Volvo Cars začala výrobu plnoelektrického modelu XC40 Recharge

XC40 Recharge je prvým z viacerých plnoelektrických modelov značky Volvo, ktoré sú pripravené na trh, a začiatok jeho výroby predstavuje významný krok smerom k ambícii spoločnosti Volvo Cars znížiť svoju uhlíkovú stopu do roku 2025 o 40 percent. V tom istom roku značka očakáva, že 50 percent jej celosvetového predaja budú tvoriť plnoelektrické automobily a zvyšok hybridy.

 

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén