Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9:40
s reprízami v utorok o 17:30 na STV2, v stredu o 5:30 na STV1 a v sobotu o 10:50 na STV2
Tip travel
 
 
Aktuálna súťažná otázka
 
Využíva Mercedes-Benz E300 de benzínový agregát?
 
A: Áno

B: Nie

 
 
 
NOVINKY

Pojazdná Mini Collection

Bratislava – Aktuálna ponuka štýlových predmetov označených Mini Collection 2007 prišla aj do slovenskej metropoly. Na palube legendárneho dvojpodlažného autobusu sa prezentuje Mini Collection Urban Style Tour.

Rekordná značka

Bratislava – Podľa oficiálnych výsledkov hodnotenia predaja nových vozidiel na Slovensku zaznamenala značka Kia v mesiaci október rekordné postavenie na trhu.

Pripomína hudobný žáner

Los Angeles – Je rozhodnuté! Po prieskume, či si verejnosť želá miniautomobil vychádzajúci zo štúdie Beat, sa Chevrolet priklonil k pozitívnemu záveru.

So zadným pohonom

Los Angeles – Ak sa opýtate labužníkov, ktorý typ pohonu by uprednostnili v športovom automobile, väčšina dá prednosť pohonu zadných kolies. Prejazd zákrut kontrolovaným driftom je predsa len tým „pravým orechovým“.

Bez strechy nad hlavou

Los Angeles – Na Los Angeles Auto Show predstaví značka so štyrmi kruhmi zaujímavý koncept otvoreného SUV. Audi Cross Cabrio quattro je návnadou, ktorá by mala zabrať najmä v budúcnosti.

Novinka pod kapotou

Wolfsburg – Športový kabriolet-kupé VW Eos dostal nový základný motor. V tejto kombinácii sa prvýkrát objavuje technika TSI, zdvihový objem agregátu je 1,4 litra.

Ešte pred uvedením na trh

Berlín – Novému Audi A4 sa podaril priam husársky kúsok. Ešte pred uvedením na trh sa stal držiteľom ceny „Zlatý volant“, ktorú udeľuje novinkám časopis Bild am Sonntag.

Iba na Britských ostrovoch

Brentwood – Je známe, že Briti sú naklonení športovému automobilizmu tak, ako snáď nijaký iný národ. Dokazujú to početné manufaktúry vyrábajúce športové vozidlá. Preto sa Ford rozhodol, že týmto smerom vyšle limitovanú sériu.

V službách zákona?

Birmingham – Na autosalóne Birmingham Motorshow by sa mala predstaviť zaujímavá kreácia automobilu Caparo T1. Britská manufaktúra by chcela svoj rýchly formulový stroj nasadiť do služieb polície.

Prvé jemné poodhalenie

Mladá Boleslav – Škoda Auto sa na základe pozitívnych výsledkov modelu Superb rozhodla, že bude pokračovať jeho druhou generáciou. Trošku poodhalenia vniesli do života prvé oficiálne testovacie jazdy, preto ponúkame dve snímky

Víťazný pôjde do výroby

Las Vegas – Na autosalóne SEMA sa predstavilo množstvo zaujímavých konceptov, ale jedným z výnimočných sa stal Mitsubishi Double Shotz. Jeho tvorcom je pán Gary Gable z amerického centra Mitsubishi.

Genéza nového kupé

Los Angeles – O zopár týždňov už bude všetko jasnejšie, zatiaľ máme iba skice. Hovoríme o potenciálnom nasledovníkovi automobilu Hyundai Coupe, ktorý sa má oficiálne predstaviť na autosalóne v Los Angeles koncom roka.

Španielska štvrťstoročnica

Zaragoza – Na konte španielskeho výrobného závodu je nielen oslava štvťstoročnej existencie, ale aj úspešnosť automobilu Opel Corsa, ktorý sa tu vyrába.

Vyslanie do súťaží?

Las Vegas – V čase sviatku automobilizmu v americkom Las Vegas sa predstavil koncept, ktorý by mohol naznačovať, že Toyota sa hodlá vrátiť na scénu, kde bola mimoriadne úspešná.

Európa so silnejšou verziou

Bologna – Autosalón v talianskom meste Bologna (7.12. - 16.12.2007) zažije európsku premiéru rakety z dielne Mitsubishi. Lancer EVO X si svoje domáce predstavenie odkrútil na Tokyo Motor Show a tu sa predstavil v o niečo „slabšej“ verzii.
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén