KIA XCeed
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Je Škoda Kamiq najmenším SUV značky Škoda?
 
A: Áno

B: Nie 
 
NOVINKY

Nový Opel Zafira Life:

Priekopnícky model vstupuje do svojej štvrtej generácie

Lexus RX v novom facelifte už na jar?

Luxusné SUV sa zrejme čoskoro dočkáť faceliftu.  Lexus RX s novým dizajnom pravdepodobne uvidíme už v apríli na autosalóne v New Yorku. A na obzore sa črtá aj ďalšia, piata generácia modelu. 

Prejazd piatimi kontinentami s Toyotou sa presúva do Ázie

Toyota minulý mesiac prišla do svojho závodu Duran v Juhoafrickej republike, čím ukončila africkú časť projektu Prejazd piatimi kontinentami. Projekt, ktorý sa začal v roku 2014, sa teraz dostal už na štyri z piatich svetových kontinentov. Budúci rok na jar sa presunie do Ázie, kde sa v oblasti Stredného východu začne jeho finálna fáza.

Pripravuje Lexus konkurenta pre Lamborghini Urus?

Na tohtoročnom autosalóne Detroit Auto Show predstavil Lexus koncept futuristického crossoveru LF-1. Informácie z Japonska naznačujú, že jeho sériovo vyrábaná verzia by mohla mať premiéru už v roku 2020. Vozidlo sa môže stať súčasťou rodiny F a v tejto verzii by mohlo mať výkon takmer 670 koní, čím sa stane konkurenciou napríklad pre Lamborghini Urus.

NOVÝ RANGE ROVER EVOQUE VYLADENÝ DO DOKONALOSTI

Precízne vypracovaný vonkajší dizajn, prvky v štýle šperkov a dokonalý zmysel pre detail – v tom spočíva unikátny pôvab modelu Evoque na celkom novej úrovni

Budú ďalšie Lexusy série F hybridy?

V tomto roku oslavuje Lexus desiate výročie série športových modelov označených písmenom  F. Okrúhle jubileum je príležitosťou premýšľať o ďalšej budúcnosti vozidiel z tejto línie. Zástupcovia spoločnosti zdôrazňujú, že séria F je mimoriadne dôležitá a najvýkonnejšie Lexusy môžu byť v budúcnosti ešte dynamickejšie vďaka použitiu hybridných technológií. 

Rodina Toyota Corolla sa rozširuje o nový sedan

Po predstavení hatchbacku na tohtoročnom ženevskom autosalóne a následnom debute verzie kombi s označením Touring Sports v Paríži 2018 sa do 12. generácie modelového radu Corolla zaraďuje aj tradičný sedan. Od uvedenia prvej Corolly v roku 1966 sa vo viac než 150 krajinách celého sveta predalo vyše 46 miliónov kusov tohto slávneho modelu.

Nová Mitsubishi L200: Svetová premiéra

Spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) dnes vo svetovej premiére, ktorá sa uskutočnila v Bangkoku, predstavila nový pick-up L200.

Toyota začína v Európe vyrábať hybridné prevodovky

Spoločnosť Toyota dnes vo svojom poľskom závode TMMP (Toyota Motor Manufacturing Poland) vo Walbrzychu spustila výrobu štvrtej generácie hybridných prevodoviek. TMMP je prvým závodom mimo ázijského kontinentu, kde sa vyrába tento typ hybridných prevodoviek.

Nová Mazda6 2018 získala 5 hviezdičiek v testoch Euro NCAP

Organizácia Euro NCAP vo svojej najnovšej sérii testov   udelila modelu Mazda6 ročníka 2018 maximálne hodnotenie päť hviezdičiek. Ide o prvé vozidlo značky Mazda, ktoré získalo v nových, prísnejších nárazových testoch Euro NCAP 2018 celkové hodnotenie päť hviezdičiek.

ŠKODA SUPERB oslávi 100. výročie založenia 1. Československej republiky limitovanou edíciou

  • 100 rokov Československa: storočnica úspechu, 100 modelov v limitovanej sérii
  • Vlajková loď značky ŠKODA s cenovým zvýhodnením až 5 000 eur
  • Digitálny kokpit, navigácia, DSG automatická prevodovka a množstvo asistentov
  • ŠKODA SUPERB v limitovanej edícii dostupná v karosárskych  verziách liftback a kombi s výkonnými naftovými a benzínovými motormi, aj s možnosťou pohonu 4x4

Cena Hyundai Kona Electric začína pod hranicou 35 000 EUR

Dlhoočakávané elektrické SUV od Hyundai dostalo slovenské ceny. Slovenský importér, Hyundai Motor Slovakia, ich zverejnil počas tlačovej konferencie na autosalóne v Nitre. Konu Electric s batériou s kapacitou 39 kWh a výkonom elektromotora 100 kW (136 k) je možné vo výbave ELECTRIC získať už od 34 990 €. Vozidlo so silnejšou, 64 kWh batériou a výkonom elektromotora až 150 kW (204 k) začína na sume 38 490 € vo výbave ELECTRIC, pri výbavovom stupni ELECTRIC+ stojí 42 490 €.

Značka Kia na nitrianskom autosalóne 2018 ukáže svoju najhorúcejšiu novinku

Spoločnosť Kia Motors na nitrianskom autosalóne AUTOSHOW 2018 predstaví svoje najnovšie modely zo slovenskej, ale i zahraničnej produkcie. Pozornosť sa upriami najmä na slovenskú predpremiéru najhorúcejšej novinky Kia ProCeed, čím bude rodina Ceed komplexná spolu s hatchbackom Ceed a kombi verziou Sportswagon. Slovenskú premiéru bude mať modernizovaný Sportage s mild-hybridnou technológiou a rovnako modernizovaná Optima Sportswagon.

Dizajn modelu Kia ProCeed

„Nový ProCeed je energickou interpretáciou nášho reprezentanta z kategórie hatchbackov. Stelesňuje nielen mladistvú dynamiku a emocionálne vlastnosti produktov značky Kia, ale spája aj elegantnú silu a všestrannosť nového päťdverového vozidla. Predstavuje jedinečnú ponuku v neuveriteľne silnom segmente stredne veľkých rodinných vozidiel,“ hovorí Gregory Guillaume, hlavný dizajnér spoločnosti Kia Motors Európe.

RENAULT NA PARÍŽSKOM AUTOSALÓNE: 120 ROKOV UDRŽATEĽNEJ MOBILITY PRE VŠETKÝCH

Na autosalóne v Paríži Renault ponúka kompletnú víziu udržateľnej a zdieľanej mobility budúcnosti s konceptami 3 robo-vozidiel:
- EZ-ULTIMO, robo-vozidlo určené na prémiovú mobilitu,    
- EZ-PRO, robo-vozidlo na distribúciu konečnému spotrebiteľovi,   
- EZ-GO, robo-vozidlo pre zdieľanú každodennú mestskú mobilitu.

Tento nový typ mobility je aktuálne príležitosťou na znovuobjavenie času stráveného cestovaním. The Augmented Editorial Experience, ktorý prezentuje Skupina Renault na svojom stánku, ponúka reálny zážitok na palube vozidla. Spája multimediálne zážitky, texty a mobilitu s cieľom znovuobjaviť čas strávený cestovaním.

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén