Aktuálna súťažná otázka
 Mercedes-Benz Marco Polo pohon len prednej nápravy?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
NOVINKY

Hyundai predstavil nový i20 N Line

Po odhalení novej generácie modelu i20 začiatkom tohto roka spoločnosť Hyundai Motor oznámila najnovší prírastok vo svojom portfóliu N Line: úplne nový model i20 N Line. 

PRVÝ ČISTO ELEKTRICKÝ LEXUS PONÚKA NA MIERU PRISPÔSOBENÝ ZÁŽITOK Z VLASTNÍCTVA ELEKTROMOBILU

Japonský výrobca luxusných automobilov uviedol komplexné riešenie s názvom „Lexus Charging Network“. Ide o inovatívnu technológiu, ktorá sa stane centrom zážitkov pre majiteľov modelu UX 300e a s ktorou si užijú príjemnú a bezproblémovú jazdu vo svojom prvom čisto elektrickom vozidle. 

NOVÝ RENAULT ARKANA – HYBRIDNÉ SUV KUPÉ MIERI DO EURÓPY

  • Originálne SUV kupé prichádza na európsky trh v hybridnej verzii
  • Má silnú osobnosť: kombinuje potešenie z jazdy, pohodlie, priestrannosť a osobitý štýl
  • Kompletná ponuka hybridov, prvá v toto segmente: E-TECH Hybrid 140 a dva benzínové motory (TCe 140 a TCe 160) s 12 voltovou mikrohybridizáciou
  • V unikátnej R.S. Line verzii ako dynamickejšie a športovejšie vozidlo
  • Nový Renault Arkana bližšie predstavíme v prvej polovici roka 2021

 

Nová Toyota Land Cruiser už pozná ceny pre slovenský trh

Na slovenský trh prichádza zmodernizovaná Toyota Land Cruiser. Ponúkne výkonnejšiu pohonnú jednotku, nové bezpečnostné asistenčné systémy a niekoľko dizajnových úprav. Uvádzacia cena nového modelu LC 150 sa začína na 46 990 €.

 

Nový SEAT Ateca 2020 v predpredaji od 19.990 EUR s Full LED

Model SEAT Ateca, ktorý bol navrhnutý a vyvinutý v Barcelone a vyrába sa v Kvasinách (Česká republika), dodal v roku 2016 nový impulz do modelového programu španielskej značky ako jej prvé SUV – vozidlo segmentu, ktorý je zvlášť dôležitý pre pokračujúci úspech značky SEAT. Od uvedenia na trh sa celosvetovo predalo vyše 300.000 kusov modelu  SEAT Ateca, čo je dôkazom veľkého úspechu kompaktného SUV.

 

Nový Hyundai Tucson: technicky vyšperkovaný, dizajnovo výnimočný

Spoločnosť Hyundai Motor odhalila novú generáciu modelu Tucson, ktorá sa vyznačuje pokrokovým a odvážnym dizajnom ako aj špičkovými technológiám, vďaka čomu vytvára nové štandardy v segmente kompaktných SUV. Zároveň ponúka najširšiu paletu elektrifikovaných pohonných jednotiek vo svojom segmente, čím podčiarkuje záväzok automobilky Hyundai k používaniu čo najčistejších pohonov a zároveň si zachováva svoj typický charakter vozidla SUV.

 

ŠKODA si na Slovensku drží pozíciu lídra. Každé piate predané auto má na kapote okrídlený šíp

Pandémia koronavírusu nielen na Slovensku zásadným spôsobom zasiahla do predaja vozidiel a auto-moto trh zaznamenal najväčší prepad za posledné dekády. V porovnaní s minulým rokom klesol predaj vozidiel na Slovensku od januára do augusta tohto roka až o 31,18 %. 

Hyundai dokončil testovanie nového Tucsonu

Hyundai dokončil posledné fázy testovania novej generácie modelu Tucson. Po intenzívnom období vývoja a testovania v teréne a na cestách bol nový Hyundai Tucson pred uvedením na trh doladený v Českej republike a Rakúsku.

 

Nová ŠKODA ENYAQ iV už pozná slovenskú cenu. ENYAQ 60 iV už od 39 490 eur s bohatou štandardnou výbavou

Nový, plne elektrický model ŠKODA ENYAQ iV sa iba pred dvomi dňami ukázal fanúšikom značky na svetovej premiére v Prahe a už dnes poznáme jeho ceny pre Slovensko. S ešte vyššou štandardnou výbavou než kedykoľvek predtým, zahŕňajúcou množstvo technologických vychytávok a bezpečnostných asistentov, štartuje novinka vo výkonnostnej verzii ENYAQ iV 60 na sume 39 490 eur. 

Nová komfortnejšia a silnejšia Toyota Hilux už má slovenské ceny

Slovenské zastúpenie Toyoty začalo v predpredaji ponúkať novú Toyotu Hilux. Cena najvýkonnejšieho Hiluxu v histórii sa začína na 26 330 € bez DPH a prvé vozidlá k zákazníkom dorazia koncom tohto roka.

Modernizovaný Land Cruiser prináša vyšší výkon a jedinečný čierny paket Black Pack

Kultová Toyota Land Cruiser s bezmála 70-ročnou tradíciou vo svete off-roadov zastáva aj naďalej jedinečnú pozíciu v tejto triede – spojením mimoriadnej kvality, odolnosti a spoľahlivosti s bezkonkurenčnými schopnosťami v teréne, a ešte vyššou úrovňou luxusu, pohodlia pri cestovaní a prestíže.

LEGENDÁRNE CITROËNY 2CV - SLÁVNE „KAČIČKY“ SA TENTO ROK STRETLI V ŠTÚROVE

Posledný augustový víkend je v auto-moto kalendári už tradične “rezervovaný” pre kačičky. Tento rok sa na stretnutí v Štúrove stretlo 25 autíčiek, na ktoré sú ich majitelia náležite hrdí.

 

 

Hyundai poodhaľuje prvé zábery na nové SUV Kona a Kona N Line

  • Vynovená Kona príde s vylepšeniami svojho mestského a športového štýlu, ktoré posilnia jej jedinečnú identitu
  • Športový charakter novej Kony ešte viac zvýrazní výbava N Line, ktorá prinesie viaceré dizajnové aerodynamické prvky

 

SsangYong v SR ponúka výhodný limitovaný akčný model REXTON PREMIUM+

SsangYong spúšťa dnes (20.8.2020) na Slovensku limitovanú akčnú ponuku modelu REXTON PREMIUM +. Ten v rámci výbavovej verzie Premium ponúka COMFORT PAKET v hodnote 2 690 eur zadarmo.

Hyundai KONA Electric vytvoril rekord v dojazde, keď dosiahol vzdialenosť 1 026 kilometrov

V rámci úspechu vízie elektromobility automobilky Hyundai Motor sa trom modelom KONA Electric podarilo stanoviť rekord v dojazde elektrických vozidiel. Výzva bola jednoduchá: každé vozidlo by malo byť schopné na jedno nabitie prekonať vzdialenosť 1 000 kilometrov. 

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén