KIA XCeed
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Je Škoda Kamiq najmenším SUV značky Škoda?
 
A: Áno

B: Nie 
 
NOVINKY

Hyundai ukázal nového člena rodiny N – i30 Fastback N

Len niekoľko dní pred začiatkom parížskeho autosalónu odhalil Hyundai svoju dlhoočakávanú novinku – vysokovýkonné coupe i30 Fastback N. V poradí druhý ostrý model z dielne Hyundai, ktorý je určený pre európskeho zákazníka, nadväzuje na mimoriadny úspech ostrého hatchbacku i30 N, ktorý od predstavenia koncom roku 2017 zožal obrovský úspech u odbornej aj laickej verejnosti. Len v prvej polovici roka 2018 sa v Európe predalo takmer 3 000 kusov i30 N, čo vysoko prevýšilo pôvodné očakávania kórejskej automobilky.

Siedmy úspešný ročník celodennej off-road akcie Duster Tour – Stará Ľubovňa

  • Obľúbené stretnutie fanúšikov a majiteľov vozidla Dacia Duster už siedmykrát v Starej Ľubovni
  • Tento rok sa podujatia zúčastnilo 250 ľudí a 80 modelov Duster
  • Každý si užil relax pri výhľade na prírodu Levočských vrchov a zároveň preveril schopnosti svojho vozidla

Inovatívna Toyota na autosalóne v Paríži

Spoločnosť Toyota na tohtoročnom autosalóne v Paríži názorne predvedie, ako posilňuje svoje základy a pripravuje sa na budúci rast.

Nanovo premyslený Mercedes-Benz GLE určuje trend SUV

Úplne nanovo premyslený Mercedes-Benz GLE určuje nový trend SUV. Proporciami s dlhým rázvorom, krátkymi prevismi a veľkými, zvonka lícujúcimi kolesami vyžaruje nielen dominanciu a silu, ale súčasne dosahuje nový rekord v aerodynamike (cw od 0,29) svojho segmentu. Vo svetovej premiére sa predstaví na parížskom autosalóne a dodávať sa začne do Európy začiatkom roku 2019.

Nový Hyundai Santa Fe má slovenské ceny. Začína na 34 990 eurách.

Hyundai Santa Fe štvrtej generácie má slovenský cenník. Základom ponuky veľkého SUV značky Hyundai je 5-miestne vozidlo s 2-litrovým dieselovým motorom s výkonom 110 kW (150 k), 6-štupňovou manuálnou prevodovkou a výbavou Style za 34 990 EUR.

OSTREJŠÍ A KULTIVOVANEJŠÍ LEXUS PRETVORIL SVOJE LUXUSNÉ ŠPORTOVÉ KUPÉ RC

Nový model RC získal športový, no pritom elegantný exteriér, ktorý čerpá inšpiráciu z elegantného dizajnového jazyka vlajkového kupé LC
• Vylepšenia interiéru zvyšujú potešenie z jazdy
• Nový Lexus RC sa inšpiroval modelom LC a jeho koncepciou jazdy s mottom „ostrejšie a elegantnejšie“, čo sa podarilo dosiahnuť majstrovským remeselným spracovaním
• Svetová premiéra 2. októbra na autosalóne v Paríži

Rast značky Toyota pokračuje aj v roku 2018

Rekordne úspešný prvý polrok s počtom 2 805 objednaných vozidiel predstavuje takmer 25% nárast oproti prvému polroku 2017.

Volkswagen Grand California: Štart do novej dimenzie

Značka Volkswagen Úžitkové vozidlá predstaví na veľtrhu Caravan Salon 2018 v Düsseldorfe (24. augusta až 2. septembra) svoj nový model Grand California. Kompletne novo vyvinutý kempingový automobil konštrukčne vychádza z najmodernejšieho modelu Crafter. Novinkou značka Volkswagen Úžitkové vozidlá rozšíri ponuku svojich kempingových automobilov o model šesťmetrovej triedy, vybavený hygienickou bunkou. Okrem spálne v zadnej časti kabíny môže mať Grand California aj posteľ pre deti v zvýšenej streche. Nový kempingový automobil sa začne predávať na jar 2019.

Omladená ŠKODA FABIA mieri k slovenským zákazníkom

Dlhodobo jeden z najpredávanejších modelov značky ŠKODA na slovenskom trhu, dostáva pre modelový rok 2019 nielen nový dizajn, ale aj novú techniku. Živé a úsporné motory so zdvihovým objemom 1,0 l zvýrazňujú sofistikovaný charakter vozidla, rovnako ako pokročilé asistenčné systémy. Modernizovaný hatchback a kombi sa čoskoro dostanú do predaja aj na slovenskom trhu. A to aj s rozšírenou štandardnou výbavou.

ŠKODA KAROQ SPORTLINE: V športovom duchu

ŠKODA predstaví na autosalóne v Paríži v októbri 2018 nový variant kompaktného SUV KAROQ so športovým naladením dizajnu a jazdnej dynamiky. Exkluzívne dostane ŠKODA KAROQ SPORTLINE aj najsilnejší benzínový motor s výkonom 140 kW (190 k).

Nový vodíkový kamión od Toyoty prejde 480 km na jedno natankovanie

Toyota odhalila druhú verziu svojho elektrického nákladného vozidla triedy 8 poháňaného vodíkovými palivovými článkami. Urobila tak ďalší krok k budúcnosti bezemisných nákladných vozidiel. Novinka predstavená v Centre pre automobilový výskum (CAR) v severnom Michigane s interným označením „Beta“ rozširuje schopnosti prvého testovacieho kamiónu Project Portal predĺžením dojazdu na viac ako 480 km na jedno natankovanie.

Výborne pripravená do terénu: ŠKODA KAROQ SCOUT

  • Najnovší člen rodiny SCOUT štandardne s pohonom všetkých kolies
  • Tri úsporné motory šetrné k životnému prostrediu, 6-stupňová manuálna alebo 7-stupňová automatická prevodovka DSG
  • Svetová premiéra na autosalóne v Paríži v októbri 2018

Toyota RAV4 Hybrid je najúspornejšia

Toyota RAV4 Hybrid má najmenšiu spotrebu paliva spomedzi všetkých modelov SUV dostupných na americkom trhu. Vyplýva to z nezávislých testov v skutočných cestných  podmienkach, ktoré zrealizovala spoločnosť Consumer Reports.

 

Výkonný pikap Mercedes-Benz: Trieda X s motorom V6 a náhonom 4x4

Modelový rad prémiových pikapov Mercedes-Benz rozširuje výkonná Trieda X 350 d 4MATIC poháňaná šesťvalcovým odľahčeným turbomotorom 3,0-litra (190 kW/258 k; 550 Nm) s priamym vstrekovaním a úpravou klzných plôch valcov NANOSLIDE® uplatňovanou aj vo Formuli 1

Nový model Combo Van - prvé snímky a informácie

Opel predstavuje piatu generáciu kompaktného univerzálneho úžitkového modelu Combo. Nová dodávka Opel Combo vznikla s ambíciou ponúknuť užívateľom maximálnu účinnosť pri najnižších nákladoch v triede.

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén