TIP travel
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Vyrába Toyota model RAV 4 už v 5. generácii?
 
A: Áno

B: Nie 
 
NOVINKY

Toyota Research Institute zavádza umelú inteligenciu do výskumu nových materiálov

Až 35 miliónov dolárov vyčlenila Toyota Research Institute (TRI) na výskumné projekty, pri ktorých bude využitá umelá intelgencia na vytváranie nových materiálov.

ŠKODA láme rekordy: miliónty SUPERB aj 1 500 000 automobilov OCTAVIA tretej generácie

Po tom, čo ŠKODA AUTO minulý mesiac vyrobila jubilejný miliónty automobil SUPERB, oznamuje dosiahnutie ďalšieho významného míľnika. Zamestnanci v hlavnom závode spoločnosti v Mladej Boleslavi vyrobili jeden a polmiliónty automobil OCTAVIA tretej generácie. Od začiatku februára aktuálne píše ďalšie kapitoly histórie úspešného modelového radu výrazne modernizovaná verzia tohto bestselleru, ktorý sa považuje za „srdce značky ŠKODA“. Od uvedenia prvej novodobej generácie modelu OCTAVIA pred 21 rokmi sa na celom svete pre kompaktný model českej automobilky rozhodlo viac ako päť miliónov zákazníkov. OCTAVIA tak predstavuje jeden z najúspešnejších modelových radov v celom automobilovom svete.

 

ZNAČKA LEXUS ZÍSKALA NA AUTOSALÓNE V BRATISLAVE AŽ DVE OCENENIA

Brány bratislavského autosalónu, ktorý sa koná v týchto dňoch sa otvorili v utorok 25.apríla 2017.

Nové SUV: Atletický a dobrodružný Opel Grandland X

Tak to vyzerá keď sa športový charakter stretne s dobrodružným duchom: moderné, dynamické línie, vzhľad off-road a zvýšená poloha sedadiel s dobrým výhľadom všetkými smermi, typickým pre SUV

MARK RONSON PARTNEROM LEXUSU PRI UVÁDZANÍ NOVÉHO MODELU LC

Celosvetovo uznávaný hudobný producent Mark Ronson v novej kampani „Make Your Mark“ spoločnosti Lexus vyzýva ľudí, aby sa zviditeľnili.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 celkovým víťazom testu letných pneumatík magazínu Auto Bild allrad

Časopis Auto Bild allrad vyhodnotil vysoko výkonné (UHP) pneumatiky značky Goodyear ako celkovo najvýkonnejšie testované pneumatiky

Nový Crafter už v predaji na Slovensku a je lacnejší ako jeho predchodca

„International Van of the Year 2017“ v predaji už aj na Slovensku
Základná cena nižšia približne o 1500 EUR
Bezplatný servis na nový Crafter rozšírený na 5 rokov/ 250 000 kilometrov
Možnosti financovania na 1/3, 1/4, 1/5 a za 1 % bez navýšenia

ŠKODA KODIAQ získala ocenenie Auto roka 2017 aj v Českej republike

Už tretíkrát za sebou získala ŠKODA AUTO prestížne ocenenie v českej ankete Auto roka. Obhájila tak prvenstvo z predchádzajúcich rokov, keď titul získali automobily ŠKODA FABIA (2015) a ŠKODA SUPERB (2016). Tento ročník ovládla, rovnako ako na Slovensku, ŠKODA KODIAQ, ktorá odštartovala najväčšiu SUV ofenzívu v dejinách českej automobilky.

XC60 vás automaticky vyvedie z problematickej situácie

Výrobca prémiových vozidiel Volvo Cars oznámil, že nové SUV XC60 – ktoré sa predstavilo na ženevskom autosalóne – ponúkne vodičovi nové pokročilé asistenčné funkcie, ktoré mu pomôžu vyhnúť sa problémom.

Nový CAPTUR ešte pôvabnejší

Nový CAPTUR bude odhalený 7. marca na medzinárodnom autosalóne v Ženeve. Najpredávanejší crossover segmentu B v Európe (215 670 kusov v roku 2016) má v úmysle udržať si vedúcu pozíciu

NA ŽENEVSKOM AUTOSALÓNE 2017 PREDSTAVÍ MITSUBISHI MOTORS VO SVETOVEJ PREMIÉRE SVOJE NOVÉ KOMPAKTNÉ SUV ECLIPSE CROSS

Automobilka Mitsubishi Motors Corporation (MMC) predstaví vo svetovej premiére na 87. Medzinárodnom Autosalóne v Ženeve*1, ktorý sa uskutoční v dňoch 7. – 19. marca, svoje nové kompaktné SUV Eclipse Cross. Eclipse Cross je globálnym strategickým modelom, ktorý sa do predaja dostane najskôr na európskom trhu a to už na jeseň tohto roka. Nasledovať bude Japonsko, Severná Amerika, Austrália a ďalšie regióny. 

ŠKODA predstavuje inovované modely RAPID a RAPID SPACEBACK

ŠKODA vylepšuje obľúbené, elegantné a dostupné rodinné automobily ŠKODA RAPID a ŠKODA RAPID SPACEBACK. Nové svetelné systémy prinášajú ešte väčšiu bezpečnosť. Cestujúci môžu byť vďaka WLAN hotspotu stále pripojení k internetu. Novinkou v ponuke sú dva preplňované trojvalcové motory 1,0 TSI s nízkymi emisiami, úspornou prevádzkou a skvelou dynamikou. Vylepšené modely RAPID predstaví automobilka už na autosalóne v Ženeve

Nová vlajková loď: Opel Insignia pripravená na štart

Výrazne menšia hmotnosť, väčšia agilita, inteligentné usporiadanie komponentov, motory a prevodovky najnovšej generácie.

Najrozšírenejšie motory úspornejšie o 3 až 10 percent podľa novej metodiky WLTP.

Novo konštruovaná 6-stupňové manuálna a 8-stupňová automatická prevodovka.

MITSUBISHI MOTORS ODHALUJE NÁZOV SVOJHO NOVÉHO KOMPAKTNÉHO SUV „ECLIPSE CROSS“

Automobilka Mitsubishi Motors Corporation (MMC) sa s odkazom na svoju tradíciu vo svete motoršportu rozhodla pomenovať svoje úplne nové kompaktné SUV „Eclipse Cross.

C-AIRCROSS CONCEPT: KOMPAKTNÉ SUV ZNAČKY CITROËN

Citroën dnes odhaľuje štúdiu C-Aircross Concept s výraznou identitou, ktorá predstavuje víziu kompaktného SUV a ukazuje schopnosti značky Citroën odlíšiť sa v každom jednom segmente. Ide o moderné veľkorysé vozidlo, ktoré prináša do segmentu SUV nový čerstvý vietor.

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén