Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9,35 hod.,
s reprízami vo štvrtok o 17,30 hod. na STV2 a v sobotu o 7,30 hod. na STV1
Škoda Fabia
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Vyrába Volkswagen model Polo už v 4. generácii?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
NOVINKY

Do predaja ide jeden kus modelu i30 N Project C z limitovanej edície. Hyundai jeho predajom podporí boj proti rakovine

Slovenský importér značky Hyundai spustil predaj modelu i30 N Project C z exkluzívnej edície limitovanej počtom 600 ks. Záujemca môže vozidlo získať len vďaka predkupnému právu v súťaži, ktorá trvá do 14. júna 2020. Výťažok z predaja nad rámec bežnej cenníkovej ceny pôjde na boj s rakovinou.

 

DACIA - 15 ROKOV ÚSPECHU V EURÓPE

Od jediného modelu po komplexnú ponuku modelov a 6,5 miliónov zákazníkov - Dacia transformuje automobilový priemysel od roku 2005 až do dnes. Pozrime sa späť na viac ako 15 rokov skutočného úspechu, od uvedenia modelu Logan v Európe, po 100% elektrický Dacia Spring Showcar.

 

Toyotu GR Yaris už je možné objednávať aj na Slovensku

Toyota začala na Slovensku v rámci predpredaja prijímať objednávky na vrchol modelového radu Yaris v podobe športového prevedenia GR. Ide o úplne nový automobil, ktorý vychádza z poznatkov a skúseností Toyoty získaných vo svetovom rely šampionáte (WRC), kde automobilka vybojovala titul majstra sveta.

 

 

ELEKTRICKÁ A AUTONÓMNÁ – TAKÁ JE BUDÚCNOSŤ DORUČOVANIA ZÁSIELOK „LAST MILE DELIVERY”

Kamenné predajne rôzneho typu sa počas vyhlásenia pandémie uzavreli. Obyvatelia Slovanska mali strach z potenciálnej nákazy. Zdržiavali sa väčšinou doma. Nakupovanie tovarov a potravín na internete získalo práve počas výnimočného stavu na popularite. Viacerým z nás ukázalo cestu nielen pohodlného, ale najmä bezpečného nakupovania.

 

 

Opel Vivaro-e – Prvé plne elektrické úžitkové vozidlo od značky Opel

Opel Vivaro-e je prvé plne elektrické úžitkové vozidlo a na trh prichádza práve v čase, keď sa bezemisná dodávka tovaru a služieb stáva v mnohých oblastiach nevyhnutnosťou. Nové batériové elektrické vozidlo Vivaro-e je v ponuke v troch dĺžkach a mnohých variantoch karosérie a profesionálni vodiči môžu využívať výhody jeho bezkonkurenčnej bezemisnej mobility.

SLOVENSKÝ BESTSELLER CITROËN C3

CITROËN C3 JE DRUHÝM NAJPREDÁVANEJŠÍM VOZIDLOM VO SVOJOM SEGMENTE A JEDNÝM Z NAJOBĽÚBENEJŠÍCH VOZIDIEL MEDZI SLOVÁKMI

Nová generácia Toyoty Yaris mieri k slovenským zákazníkom

Predpredaj novej generácie obľúbeného modelu Toyota Yaris sa práve začal. Štvrtá generácia využíva ako prvé vozidlo v segmente novú podvozkovú platformu TNGA-B (Toyota New Global Architecture), dostala nový výkonný trojvalec s objemom 1,5 litra vrátane hybridnej verzie a zároveň bola vyvinutá ako najbezpečnejšie vozidlo v triede malých vozidiel.

NOVÝ RENAULT CLIO JE NAJOBĽÚBENEJŠÍ V ORANŽOVEJ FARBE

  • Oranžová Valencia je najčastejšie volenou farebnou verziou nového Renault Clio na Slovensku.
  • Slováci preferujú vyššie verzie vybavenia, najčastejšie s motorom TCe 100.  
  • Od októbra minulého roka bolo na slovenskom trhu zaregistrovaných takmer 200 vozidiel modelu Nové Renault Clio.

 

Toyota predala celosvetovo už 15 miliónov hybridných vozidiel

Od uvedenia modelu Prius v roku 1997 predala Toyota po celom svete už vyše 15 miliónov vozidiel s hybridným elektrickým pohonom (HEV). Doterajší objem predaja HEV v Európe presahuje 2,8 milióna kusov a zahŕňa 19 rôznych modelov HEV značiek Toyota a Lexus. Viac než polovicu predaných vozidiel Toyota v minulom roku tvorili hybridy; v krajinách západnej Európy to bolo dokonca 63 percent. Na Slovensku tvoria hybridy takmer 45 percent predaja vozidiel značky Toyota a v prípade značky Lexus je to dokonca až 97 percent.

Hyundai otvára predajne a spúšťa online službu Hyundai Home

Sieť autorizovaných predajcov značky Hyundai otvára od stredy 22. apríla na Slovensku svoje predajne za prísnych hygienických opatrení. Importér zároveň všetky svoje doterajšie online služby združuje na jedno miesto pod názvom Hyundai Home. Prehľadne a rýchlo tým umožňuje zákazníkom vybrať si skladové vozidlo, vyskladať si auto podľa predstáv, požiadať o cenovú ponuku či kontaktovať servis pred jeho fyzickou návštevou z pohodlia domova cez internet.

 

Nová ŠKODA OCTAVIA: Priestranná, praktická a elegantná ako kupé

S ešte väčšou ponukou miesta pre posádku a batožinu, elegantnými líniami v štýle kupé a s inovatívnymi asistenčnými systémami a infotainmentom otvára bestseller značky ďalšiu kapitolu svojej úspešnej histórie. Paleta pohonov je pritom pestrejšia než kedykoľvek predtým. Vôbec po prvýkrát bude nová ŠKODA OCTAVIA k dispozícii ako plug-in hybrid aj s mild hybridnou technológiou. Okrem nich sú v ponuke aj úsporné benzínové a naftové motory a mimoriadne ekologický pohon na zemný plyn.

 

 

LEXUS ODHAĽUJE KUPÉ LC, MODEL 2021

Prémiová automobilka Lexus predstavuje svoje nové vlajkové kupé LC modelového ročníka 2021. Prichádza s ešte dokonalejším prepojením s vodičom, suverénnejšími jazdnými vlastnosťami, s novými štýlmi a s modernizovaným multimediálnym systémom.

Martin Koči zabojuje vo virtuálnych pretekoch, Kowax Vallašská rally Val Mez sa preniesla do online sveta

Aktuálna situácia ovplyvnená koronavírusom zasiahla aj svet rely. Motoršport reaguje flexibilne a zážitok z jazdy ponúka svojim fanúšikom vo virtuálnom formáte. Ako prvá ponúka virtuálne preteky 1. KOWAX Valašská online rally ValMez, ktorá už práve v týchto dňoch prebieha. O prvenstvo zabojuje aj dvojnásobný majster Slovenska v rely Martin Koči, jazdec teamu ŠKODA Slovakia Motorsport. Výsledok týchto nezvyčajných pretekov sa fanúšikovia rely dozvedia už vo štvrtok, 16. apríla. 

MAZDA SI PRIPOMÍNA STOROČNICU ŠPECIÁLNOU EDÍCIOU

Spoločnosť Mazda pri príležitosti 100. výročia svojej existencie uviedla na trh špeciálnu edíciu dostupnú v celom modelovom rade, ktorá je oslavou jedinečnosti jej prvého osobného automobilu, Mazda R360 Coupe.

 

Predaj a servis Volkswagen na Slovensku napriek korona situácii fungujú naďalej

Aj keď je výroba v európskych závodoch značky Volkswagen dočasne zastavená do 19. apríla a na základe nariadenia vlády SR z 16. marca 2020 je fungovanie predajnej siete obmedzené, neznamená to že predaj a servis značky sú mimo prevádzky. Na Slovensku je predaj dostupný online v 19 a servis v 23 mestách u autorizovaných partnerov Volkswagen.

 
 
 
 
 
 
Autosalón
VOLKSWAGEN TIGUAN ALLSPACE28.11.2021
KIA STONIC GT LINE 1.0 T-GDi28.11.2021
NOVÝ SEAT IBIZA22.11.2021
KIA CEED SW 1.5 T-GDi22.11.2021
HYUNDAI i20N18.11.2021
DACIA SPRING18.11.2021
 
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén