KIA XCeed
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Vyrába sa v Nošoviciach model Hyundai Tuscon?
 
A: Áno

B: Nie 
 
Zobraziť iba značku:
TESTY

V príťažlivých líniách: Ford Mondeo 2.0 TDCI

Predchádzajúca generácia modelu Ford Mondeo vyzerala veľmi dobre, nasledujúca tento štylistický vklad posúva ešte ďalej. Triezvy výzor zostal, no priťahuje pohľady už pri prvom kontakte.

Znejú oslavné chorály: VW Golf GTI Edition 30

Pred jedenatridsiatimi rokmi sa narodil Volkswagen Golf GTI. To je známy fakt, moderná éra na túto udalosť nezabudla. Novodobý mladík je v najlepších rokoch a nič nestráca na atraktivite. Dokonca je svižný tak, ako nikdy predtým.

Terénny borec: Nissan Pathfinder 2.5 dCi

Nissan Pathfinder debutoval roku 1986 a za tento čas prešiel štyrmi generáciami. Aktuálny výzor je nielen príjemný, ale svojou mohutnosťou už zvonka vytvára dojem bezpečného pohybu na spevnených i nespevnených cestách.

Kórejský spolubrat: Hyundai i30 1.4 16V

Ambície juhokórejských značiek v Európe sú už dlhší čas známe, po vozidle Kia cee´d prišiel na scénu Hyundai i30. Obaja príbuzní zdieľajú rovnakú podlahovú platformu.

Generačná výmena: Škoda Fabia 1.9 TDI

Dvojka v poradí nastupuje po 630 tisíckach predaných Fabií prvej generácie. Ćas života predchodkyne sa naplnil po siedmich rokoch, nasleduje výmena stráží. Nová Fabia je nápadná predkom podobajúcim sa na Roomster.

S európskym poslaním: Kia Magentis 2.0 CRDI

Juhokórejská automobilka Kia má v rámci svojej obchodnej politiky čo ponúknuť aj v rámci strednej triedy. Výzorom zaujímavý automobil dostal názov Magentis a my sme sa s ním povozili s motorom 2.0 CRDI pod kapotou.

Priestorový maximalista: Dacia Logan MCV 1.6 MPI

Chcete mať rázvor 2900 mm a základ batožinového priestoru 700 litrov? V kompaktnom formáte vozidiel podobné neexistuje, iba Dacia Logan MCV (Multi Convivial Vehicle).

Pozvánka mimo bežnú cestu

Značka Nissan má vo svojom portfóliu viacero zaujímavých automobilov, ktoré sa môžu v plnom nasadení predstaviť aj v teréne. Medzi túto pospolitosť môžeme zaradiť model X-Trail a Navaru.

© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén