Aktuálna súťažná otázka
Bolo BMW 1602 Electric plne elektrickým vozidlom?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
Zobraziť iba značku:
TESTY

So širokým úsmevom: Seat Ibiza

V automobilke Seat skonštatovali, že je čas na zmenu. Preto sa končí šesťročný cyklus tretej generácie a nastupuje štvrté pokračovanie. Prvé jazdy s novinkou sme absolvovali na ostrove s rovnomenným názvom – Ibiza.

Správne naformátovaný: Suzuki Splash

V spoločnosti mini vozidiel sa v ostatnom čase objavilo zopár zaujímavých noviniek. Automobilka Suzuki predstavila v Ženeve model Splash, ktorý prišiel zároveň na náš trh.

Oslavné chorály

Do rámca viacerých oslavných výročí sa v ostatnom čase zaradil aj Mercedes-Benz. Jeho trieda M sa dožila desiatich rokov narodenín, preto sa objavila jubileum pripomínajúca verzia Edition 10.

Vrchol prepychu a komfortu: Lexus GS 460

Luxusná a dcérska značka Toyoty, Lexus, prišla s rozsiahlou inováciou modelového radu GS. Doterajšiu verziu GS 430 nahradil model GS 460.

Borec do terénu: Land Rover Defender 90 SW

Značka Land Rover je vo svete terénnych vozidiel pojmom. Medzi špičku patrí model Defender, ktorý je na jazdu v ťažkých podmienkach špecialistom.

Najmenší z úsporných: VW Polo 1.4 TDI BlueMotion

Do rámca aktivít úspornosti v koncerne Volkswagen zapadá aj jeho malý model Polo. Dostal nálepku BlueMotion, čím potvrdzuje svoju príslušnosť a poslanie.

Nový po štrnástich rokoch: Renault Twingo

Druhá generácia najmenšieho automobilu z rodiny Renault, Twingo, prichádza na slovenský trh s tromi základnými poslaniami výrobcu. Je živé, praktické a kráča s dobou. Na slovenský trh bude uvedené 5. januára 2008.

Návrat do minulého storočia: Toyota Corona

Čo tak vrátiť sa na koniec šesťdesiatych rokov a vyskúšať si jedného príslušníka japonského výrobcu Toyota? Takáto možnosť sa nám naskytla nedávno.

V príťažlivých líniách: Ford Mondeo 2.0 TDCI

Predchádzajúca generácia modelu Ford Mondeo vyzerala veľmi dobre, nasledujúca tento štylistický vklad posúva ešte ďalej. Triezvy výzor zostal, no priťahuje pohľady už pri prvom kontakte.

Jaguar XF 2,2 D - Našli sme luxusného askéta?


Jaguar XF vyzerá mimoriadne dobre. Málokto tuší, že takýto poctivý kus extravagancie si možno zadovážiť za cenu, ktorá nedosiahne  40 tisíc eur. Charizmatický imidž anglickej ikony vstup indického investora nepokazil. Našťastie nie. Pretože aj vďaka nemu klasická značka ďalej zreje ako víno a každá z nových modifikácií prináša iba zlepšenia.
Automobilka pružne zareagovala na konkurenciu z vyššej strednej triedy,  keď do svojho portfólia zaradila aj zdanlivo „slabý“ a ekonomický diesel s objemom 2,2 litra. Nás spojenie agregátu s prémiovou  8-stupňovou automatickou prevodovkou počas týždňového testovania prekvapovalo. Iba pozitívne...
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén