Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9:40
s reprízami v pondelok o cca 17:00 na STV Šport, v utorok o 17:35 na STV2 a v sobotu o 10:50 na STV2
FIFA - Goal of the Century
 
 
Aktuálna súťažná otázka
 
Využíva VW Tiguan naftové a aj benzínové motory?
 
A: Áno

B: Nie

 
 
 
NOVINKY

ŠKODA ENYAQ iV oficiálne vstupuje na slovenský trh

Prvučný elektromobil značky ŠKODA ENYAQ iV bude k dispozícii aj pre slovenských zákazníkov priamo v showroomoch autorizovaných predajcov. Jeho oficiálny preý, revoldaj sa na Slovensku začína už od 25. mája 2021. Pre značku ŠKODA znamená tento model nielen vstup do éry elektromobility, ale už aj úspechy v podobe významných medzinárodných ocenení za dizajn a bezpečnosť. Budúci majitelia si budú môcť ENYAQ iV pozrieť naživo, absolvovať testovaciu jazdu a oboznámiť sa s možnosťami nabíjania, ktoré ŠKODA svojim zákazníkom ponúka. Prvé vozidlá ENYAQ iV už brázdia slovenské cesty, úplne prvý kus si v deň spustenia predpredaja objednala mladá rodina zo západného Slovenska.

Skupina Renault odhaľuje ceny Novej Dacia Logan na Slovensku

Nový začiatok pre ikonický rodinný sedan

Nový Logan je ikonický model – je to rodinný sedan Spoločnosti Dacia, ktorý v roku 2005 zmenil automobilový trh sprístupnením nových automobilov širšej populácii. O 15 rokov neskôr a stále pri zachovaní svojich pôvodných hodnôt, poskytuje ešte väčšie pohodlie a bezprecedentnú priestrannosť.

 

Hyundai zverejnil cenník ostrej novinky i20 N

 • Slovenský importér značky Hyundai zverejnil cenník nového výkonného modelu i20 N
 • Vozidlo sa na Slovensku bude predávať v jednej úrovni výbavy a po zarátaní vstupného bonusu stojí 23 390 € s DPH
 • Za túto cenu zákazník získa plnohodnotné N-ko vybavené samosvorným diferenciálom, výfukovou sústavou s variabilnou klapkou aj automatickými medziplynmi

 

SsangYong začína predaj nového Rexton na slovenskom trhu

Dnešným dňom značka SsangYong oficiálne začína predaj nového Rexton na slovenskom trhu. Tento model je už fyzicky k dispozícii u našich autorizovaných predajcov. Nový Rexton, vlajková loď automobilky SsangYong, prešiel výraznou úpravou dizajnu v exteriéri a interiéri a predovšetkým dostáva úplne nové technológie. Okrem toho ponúka nový Rexton aj silnejší motor 2.2 e-XDI s 149 kW respektíve 202 k a 441 Nm a novou 8-stupňovou automatickou prevodovkou. Na slovenskom trhu nový Rexton štartuje na 34 990 € s DPH a za túto cenu ponúka pohon 4x4, už spomínanú 8-stupňovú automatickú prevodovku a bohatú štandardnú výbavu

Spustený predpredaj modelu Kia EV6

 • Spoločnosť Kia otvorila predpredaj svojho prvého plne elektrického modelu EV6 ešte pred plánovaným termínom vzhľadom na vysoký záujem zákazníkov
 • Predpredaj modelu EV6 na Slovensku spustený od 28. apríla 2021
 • Predstavenie cenníka pre exkluzívny predpredaj novej Kia EV6

 

Skutočné hot-SUV: Hyundai Motor predstavuje nový model KONA N

Hyundai Motor predstavuje nový model KONA N, kompaktné mestské vysoko výkonné hot SUV, v ktorom sa snúbi vzrušujúci výkon s vyváženým každodenným jazdením. Hyundai v modeli KONA N po prvýkrát spája výkonné jazdné vlastnosti typické pre značku N s karosériou typu SUV.

 

REVOLUČNÁ ELEKTRICKÁ DACIA SPRING PREDSTAVUJE CENY NA SLOVENSKU

 • Od dnes sa na Slovensku spúšťajú predobjednávky modelu Dacia Spring, ktorý prináša elektromobilitu exkluzívne pre všetkých.
 • Ceny tohto revolučného modelu Dacia začínajú na úrovni 16 500 €.
 • Na Dacia Spring Electric sa poskytuje záruka 3 roky/100 000 km a na batériu záruka 8 rokov/120 000 km.

 

Svetová premiéra konceptu Toyota bZ4X

 • Prvý pohľad na rodinu batériových elektromobilov
 • Koncepcia Toyota bZ – beyond Zero – zdôrazňuje úsilie spoločnosti Toyota dosiahnuť uhlíkovú neutralitu a ísť aj nad jej rámec
 • Využíva úplne novú platformu e-TNGA – navrhnutú a optimalizovanú pre elektromobily
 • Vyvinutý v partnerstve so spoločnosťou Subaru Corporation
 • Opiera sa o bohaté tradície a odborné znalosti značiek Toyota a Subaru v oblasti terénnych vozidiel a ponúka špičkový pohon všetkých kolies
 • Premiéra systému elektronicky ovládaného riadenia a funkcie solárneho nabíjania
 • Dizajn exteriéru s motívom dynamiky a praktickosti, ktorý využíva možnosti platformy e-TNGA
 • Priestor v kabíne podobný ako vo veľkom luxusnom sedane so širokým panoramatickým výhľadom pre vodiča

Sexi SUV Renault Arkana odhaľuje slovenské ceny

Športové, hybridné a priestranné SUV, ktoré zaručuje najvyššiu úroveň ochrany svojím cestujúcim prichádza na Slovensko. Kombinuje plynulosť, eleganciu, robustnosť a zároveň športový look.

MODEL C5 X JE NAJPOKROKOVEJŠÍM VYJADRENÍM FILOZOFIE ZNAČKY CITROËN: ODVAHA A INOVÁCIA PRE POHODLIE A KOMFORT NA CESTÁCH

Citroën odhaľuje svoj nový model C5 X, ktorý obohacuje segment cestovateľských automobilov o originálne línie spájajúce sedan a kombi. Výsledkom je novátorský prístup v najlepších tradíciách veľkých automobilov značky Citroën. Silueta nového druhu s benzínovými alebo nabíjateľnými plug-in hybridnými pohonmi vyjadruje modernosť, postoj
k inováciám, veľké očakávania klientov od tohto segmentu, ale aj od SUV.

 

V TALIANSKU, PEUGEOT A « GUARDIA DI FINANZA » OBNOVUJÚ SVOJU SPOLUPRÁCU V OBLASTI ENERGETICKEJ PREMENY NA NULOVÉ EMISIE

PEUGEOT a talianska finančná polícia « Guardia di Finanza »   sa posunuli o krok vpred vo svojej vzájomnej a plodnej spolupráci a poslali silný odkaz v prospech mobility s nulovými emisiami.

 

Hyundai zverejnil slovenské ceny i30 N a Fastback N

Hyundai s príchodom jari zverejnil slovenské ceny svojich vynovených ostrých modelov i30 N a i30 Fastback N. Hot-hatch i30 N so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou stojí po odrátaní vstupného dvojtisícového bonusu 32 390 € s DPH, štýlový i30 Fastback N začína na cene 33 190 €. Pri oboch karosárskych verziách je možné mať za dodatočných 2 000 € k dispozícii aj novú 8-stupňovú automatickú prevodovku, ktorá prináša možnosť ovládania páčkami pod volantom a tri nové funkcie N Performance: N Grin Shift (NGS), N Power Shift (NPS) a N Track Sense Shift (NTS).

 

 

Toyota odhaľuje Yaris Cross Adventure s výbavou na cesty mimo mesta

Nová Toyota Yaris Cross sa predstavuje novou líniou výbavy Adventure určenou na cesty za hranice mesta a na vidiek. Táto verzia úplne nového SUV segmentu B sa svojím charakterom výrazne odlišuje od vyhotovenia Executive zo svetovej premiéry v roku 2020.

 

Úplne Nová Dacia Spring: S príchodom jari prichádza aj na slovenský trh

Dacia otrasie automobilovým svetom svojím prvým 100 % elektrickým modelom. Kompaktné a úplne nové 4-miestne vozidlo. Asertívny dizajn, kompaktné rozmery a nové charakteristické LED svetlomety – Dacia Spring kombinuje svižnosť mestského vozidla so vzhľadom dobrodruha. Na prvý pohľad zaujme zvýšená svetlá výška, robustné predné a zadné nárazníky, ochrana podbehov a strešné lišty, ktoré vozidlu dodávajú vzhľad SUV. Dacia Spring je predstaviteľom prednej línie elektrickej revolúcie.

 

Elektrický dojazd a mimoriadne nízke emisie modelu Sorento Plug-in Hybrid

Sedemmiestne SUV najvyššej triedy ponúkne ekvivalentný elektrický dojazd (EAER) až 57 kilometrov (WLTP*) na jediné nabitie svojho akumulátora s kapacitou 13,8 kWh. V mestskom prostredí dokáže prejsť až 70 kilometrov na jedno nabitie (EAER city), kým sa spustí jeho preplňovaný zážihový motor. Vodiči preto môžu absolvovať veľké množstvo jázd, napríklad pri každodennom dochádzaní za povinnosťami, na čisto elektrický pohon bez emisií.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén