Aktuálna súťažná otázka
Tvorí pohonnú sústavu Mercedesu E 300de dieslový a elektrický motor?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
NOVINKY

Toyota RAV4 - najvyššie hodnotenie v crash testoch

Získala najvyššie hodnotenie TOP SAFETY PICK+  od inštitútu Insurance Institute for Highway Safety (IIHS), ktorý možno považovať za americký ekvivalent Euro NCAP. Toyota RAV4 piatej generácie (2019)  dostala najvyššie známky v nárazových testoch a za efektívnosť predkolízneho systému PCS.

Spustenie výroby modelu XCeed

Po dvojtýždňovej celozávodnej dovolenke, 5. augusta, spustila Kia Motors Slovakia sériovú výrobu nového modelu

Hyundai predstavil novú Sonatu Hybrid

Spoločnosť Hyundai Motor uviedla na trh model Sonata Hybrid s technológiou Active Shift Control (ASC) a solárnym strešným systémom

LEXUS JE OFICIÁLNYM VOZIDLOM 76. MEDZINÁRODNÉHO FILMOVÉHO FESTIVALU V BENÁTKACH – LA BIENNALE DI VENEZIA

Už tretí rok po sebe je spoločnosť Lexus sponzorom medzinárodného filmového festivalu v Benátkach – La Biennale di Venezia, ktorý sa uskutoční na ostrove Lido od 28. augusta do 7. septembra 2019 za účasti argentínskej režisérky Lucrecie Martel, prezidentky medzinárodnej poroty súťaže.

 

Toyota predstavuje nový päťmiestny Prius Plug-in Hybrid

Prius, celosvetovo prvý hybridný automobil, je technologicky vylepšovaný už viac ako 20 rokov. Nové prevedenie Plug-in ponúka zákazníkom päť miest na sedenie a nový čierny metalický lak.

 

Hyundai je najpredávanejšou značkou vozidiel u súkromných osôb

  • Hyundai sa za prvých šesť mesiacov roka 2019 stal s 2 407 predanými kusmi najpredávanejšou značkou automobilov u súkromných zákazníkov na Slovensku
  • V kategórii osobných vozidiel (M1) je dvojkou so 4 547 predanými autami a trhovým podielom 8,7%
  • Celkovo (M1 + N1) je Hyundai so 4 556 registrovanými vozidlami 3. najúspešnejšou značkou
  • Najobľúbenejším vozidlom Hyundai je model i30, ktorý ovládol kategóriu C1 s 1 778 predanými kusmi

Nový Passat už v predpredaji na Slovensku

Spoločnosť Porsche Slovakia s.r.o., autorizovaný importér značky Volkswagen pre Slovensko, spustila od začiatku júla predpredaj  modernizovaného radu Passat. S 30 miliónmi vyrobených exemplárov je Passat najúspešnejším modelom strednej triedy na svete. Technická modernizácia a dizajnové zmeny zásadne menia bestseller značky Volkswagen: so systémami infotainmentu novej generácie (MIB3) bude permanentne online a vďaka tomu môže využívať nové, inovatívne funkcie a služby. Nové asistenčné systémy zvyšujú bezpečnosť, zdokonalené motory a systémy podvozka zvyšujú komfort a prinášajú fascinujúcu jazdnú dynamiku.

Toyota spúšťa novú ofenzívu ľahkých úžitkových vozidiel (LCV), vrátane elektrifikácie

· Uvedenie nového modelu PROACE CITY rozšíri pôsobnosť spoločnosti Toyota na trhu s ľahkými úžitkovými vozidlami o CDV (Compact Duty Van)

· Verzie elektromobilov s batériovým pohonom (BEV) vozidiel PROACE a PROACE CITY sa začnú uvádzať od roku 2020

· Nová stratégia značky ľahkých úžitkových vozidiel „Toyota Professional“ poskytne špičkové služby a podporu pre zákazníkov, ktorí si kupujú ľahké úžitkové vozidlá

Toyota GR Supra GT4 bude v predaji od roku 2020

Podľa oficiálneho potvrdenia TOYOTA GAZOO Racing bude súťažné vozidlo GR Supra GT4 uvedené na trh v roku 2020. Model, ktorý je určený pre súkromné tímy, môže súťažiť po celom svete.

Modernizovaný Opel Astra: Až o 19 percent nižšie emisie CO2 !

Vďaka vynikajúcej aerodynamike aj vysoko efektívnym novým motorom a prevodovkám modernizovaný Opel Astra vytvára štandardy v oblasti efektivity a nízkych emisií. V porovnaní s predchádzajúcim modelom boli emisie CO2 znížené až o 19 percent, čím sa Astra zaraďuje na špičku kompaktnej triedy.

Špičkový výkon: Audi SQ8 TDI

Audi predstavuje športový špičkový model rodiny Q – SQ8 TDI. Osemvalcový naftový motor s prepĺňaním biturbo poskytuje veľkému SUV-kupé suverénne jazdné výkony pri vysokej efektivite. Technológie pohonu a podvozka ako športový diferenciál, elektromechanické stabilizátory a riadenie všetkých kolies umožňujú dynamické jazdné vlastnosti. Audi SQ8 TDI sa v Európe začne predávať koncom leta 2019.

Legendárny Land Cruiser oslavuje 65 rokov

Pre Toyotu a fanúšikov off-roadu je 23. jún 1954 dôležitým dátumom. Presne v tento deň japonská značka po prvýkrát použila názov Land Cruiser, ktorý sa po  65 rokoch stal synonymom pre terénne vozidlá. 

Modernizovaná ŠKODA SUPERB štartuje na Slovensku s cenou od 24 870 eur

Nový crossover Kia XCeed bude štýlovou alternatívou k tradičným SUV vozidlám.

Spoločnosť Kia Motors dnes vydala prvú fotku nového crossovera Kia XCeed, ktorý bude predstavený koncom júna. Štýlový a moderný dizajn nového crossovera (CUV) predstavuje zaujímavú alternatívu k tradičným SUV.

Na slovenský trh prichádza nový pickup SsangYong MUSSO Grand

Automobilka SsangYong uvádza na slovenský trh nový model MUSSO Grand. Tento automobil typu pickup ocenia predovšetkým tí, pre ktorých je dôležité mnohostranné využitie. Je vhodný ako pre náročnú prácu v teréne, ťahanie ťažkých prívesov, tak i pre veľkú rodinnú dovolenku. Cenovo štartuje MUSSO Grand na 21 490 eur bez DPH, respektíve 25 788 eur s DPH.

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén