Aktuálna súťažná otázka
 Mercedes-Benz Marco Polo pohon len prednej nápravy?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
NOVINKY

Nová ŠKODA OCTAVIA vstupuje na slovenský trh s cenou od 17 790 eur

Nová ŠKODA OCTAVIA prichádza na slovenský trh, pričom v obľúbenom variante liftback v kombinácii s motorizáciou 1,0 TSI 81 kW (110 k) so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou a výbavou ACTIVE začína na sume 17 790 eur. Základná výbava bude dostupná od júla 2020. Značka ŠKODA od dnešného dňa ponúka novinku v karosárskom prevedení combi od výbavového stupňa AMBITION. V súčasnosti je tak možné objednať prevedenie OCTAVIA COMBI 1,5 TSI ACT 110 kW (150 k) so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou a bohatou výbavou od 22 760 eur. OCTAVIA LIFTBACK  bude dostupná v priebehu  dvoch týždňov s rovnakou výbavou  a s cenou už od 21 810 eur.

 

Prvé fotografie novej Kia Sorento

 • Sebavedomejší, zrelší a atraktívnejší zovňajšok
 • Elektrifikovaný pohon prvýkrát v ponuke pre modelový rad Sorento
 • Progresívne prvky konektivity, asistenčné jazdné systémy a informačno-zábavné technológie
 • Premiéra na ženevskom medzinárodnom autosalóne 2020

 

Hyundai ukázal prvé fotografie nového modelu i30

• Prvý pohľad na nový model i30 poodhaľuje aktualizovaný
dizajn
• Nová i30 bude v športovej výbave N Line dostupná aj
v karosárskej verzii kombi
• Svetová premiéra novej i30-tky sa uskutoční
na ženevskom autosalóne v marci 2020

11 x top technologické vychytávky Lexusu

Vývoj technológií v automobilovom priemysle ide dopredu neuveriteľným tempom. Svedčia o tom aj inovácie, ktoré od roku  2010 predstavila značka Lexus.

 

Nová Kia Sorento sa predstaví v Ženeve

Úplne nová Kia Sorento absolvuje svetovú premiéru na medzinárodnom autosalóne v Ženeve 2020.

 

Renault predstavuje Nový MÉGANE a MÉGANE E-TECH Plug-in: stále viac technológií pre väčšie potešenie z jazdy

Nový Mégane je ikonický rad: od roku 1995 sa počas štyroch rôznych generácií predalo na celom svete 7 miliónov kusov.

 

RENAULT A DACIA PREKONALI NA SLOVENSKU SPOLOČNE MÍĽNIK 11 000 PREDANÝCH AUTOMOBILOV. DACIA DUSTER JE NAJPREDÁVANEJŠÍM SUV.

 • Renault Slovensko dosiahol v roku 2019 trhový podiel 10,1 %, čo predstavuje 11 151 predaných vozidiel. Ide o najlepší dosiahnutý výsledok od roku 2010 a nárast trhového podielu o 0,4 % oproti minulému roku.
 • Predaje značky Dacia od jej uvedenia na slovenský trh neustále rastú. S počtom 6 145 predaných vozidiel v roku 2019 sa jej trhový podiel zvýšil na 5,6 %, čo činí nárast až o 0,8 bodu v porovnaní s minulým rokom.
 • Dacia je 6. najpredávanejšou značkou automobilov na Slovensku a oproti minulému roku si polepšila až o dve pozície, keď sa posunula z 8. miesta.  
 • Spolu sa na Slovensku doposiaľ predalo už viac ako 40 000 vozidiel značky Dacia.
 • Renault dosiahol v roku 2019 trhový podiel 4,5 % s počtom 4 997  predaných vozidiel. V rebríčku predajnosti sa umiestnil na 10. mieste.

 

ŠKODA AUTO si v roku 2020 pripomína 125 rokov od svojho vzniku

Pre spoločnosť ŠKODA AUTO je rok 2020 plný jubileí: pripomína si 125 rokov od svojho vzniku, 115 rokov od zahájenia výroby osobných automobilov v Mladej Boleslavi a rad výročí pre značku dôležitých modelov.

 

Hyundai na Autosalóne elektromobilov s kompletným portfóliom


· Hyundai na prvom Autosalóne Elektromobilov (24.1.-26.1.2020) 
 predstaví štvoricu svojich elektrifikovaných modelov.
· Záujemcovia o testovaciu jazdu na elektromobile majú možnosť 
 vyskúšať modely KONA EV a IONIQ EV.
· V diskusnej časti autosalónu porozprávajú zástupcovia Hyundai aj 
 o budúcnosti pohonu na palivové články a predstavia víziu značky 
 do roku 2025.

NOVÁ TOYOTA YARIS – URČENÁ NA ŽIVOT V MESTE

Úplne nová Toyota Yaris je navrhnutá tak, aby vyhovovala zvyšujúcim sa nárokom každodenného života v meste.

 

Hyundai na Slovensku v roku 2019 s rekordnými predajmi. Stal sa jednotkou u súkromných zákazníkov.

V roku 2019 sa Hyundai stal absolútne najpredávanejšou automobilovou značkou u súkromných zákazníkov na Slovensku. Pozíciu najčastejšej voľby u súkromnej klientely získal vďaka 4 650 registrovaným novým vozidlám, čo predstavuje trhový podiel v tzv. private segmente 13,44%.

 

Mercedes-Benz CLA 180d: Je to úsporný sedan, ale aj kupé...

Druhá generácia triedy CLA je naozaj dôstojným pokračovateľom tej predchádzajúcej. Exteriér skúšaného vozidla  je príťažlivý a dôraz na zameranie sa na športovejšiu klientelu navyše podčiarkuje aj balíkom AMG Line. To, ako jazdí najmenší z rodiny MB,  sme sa Vám rozhodli prezradiť v nasledujúcich riadkoch...

 

Lexus v číslach: Nalakujú až 820 vozidiel denne!

Laky vozidiel Lexus sú vo výnimočne sýtych, bohatých farbách, ktoré menia odtieň v závislosti od osvetlenia. Ich nanášanie je takmer alchýmia, o čom presvedčí návšteva továrne  Kjúšu, odkiaľ vychádzajú modely ES, IS, RX, CT, UX a NX. Tu sú najdôležitejšie čísla, ktoré stoja za komplikovanou a dôkladne kontrolovanou prácou lakovačov. 

Golf ôsmej generácie v predpredaji už aj na Slovensku

Spoločnosť Porsche Slovakia, autorizovaný importér značky Volkswagen na Slovensku, dnes spustila predpredaj modelu Golf ôsmej generácie. Je to najprogresívnejší Golf všetkých čias. Už aj základná verzia má štandardne digitálny združený prístroj, prístup k online službám, LED reflektory, LED zadné skupinové svetlá, ako aj rozličné asistenčné systémy. Ako prvý model značky Volkswagen nový Golf využíva prostredníctvom komunikácie Car2X skupinovú inteligenciu vozidiel v premávke a v predstihu varuje pred nebezpečnými situáciami. Na začiatku predaja bude k dispozícii so štyrmi motormi, spĺňajúcimi najprísnejšie emisné normy, dvoma benzínovými TSI a dvoma naftovými TDI. Spotrebu paliva je oproti predchodcovi pri niektorých motoroch nižšia až o 17 percent. 

PRVÝ SHOWROOM MITSUBISHI NA SLOVENSKU PODĽA NOVÉHO DIZAJNU A ŠTANDARDOV ZNAČKY OTVORENÝ V TRENČÍNE

M Motors SK, autorizovaný dovozca vozidiel značky Mitsubishi v SR, v rámci rozvoja svojej dílerskej siete na Slovensku predstavuje prvé autorizované predajné a servisné miesto značky v regióne - spoločnosť AUTO MP v Trenčíne, ktoré bolo vybudované podľa úplne nových vizuálnych štandardov Mitsubishi. Tieto prinesú novú zákaznícku skúsenosť a sú predzvesťou budúceho rozvoja značky smerom k ešte väčšej elektrifikácii jej modelového portfólia.

 

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén