Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o cca 9,35 hod.
Škoda Kodiaq
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Je SsangYong Tivoli Grand s karosériou typu kombi?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
Zobraziť iba značku:
TESTY

Dvakrát novinka: Chevrolet Aveo a Epica automat

V európskych trhových vodách sa cíti Chevrolet ako ryba vo vode. Patrí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúcich producentov.

So širokým úsmevom: Seat Ibiza

V automobilke Seat skonštatovali, že je čas na zmenu. Preto sa končí šesťročný cyklus tretej generácie a nastupuje štvrté pokračovanie. Prvé jazdy s novinkou sme absolvovali na ostrove s rovnomenným názvom – Ibiza.

Správne naformátovaný: Suzuki Splash

V spoločnosti mini vozidiel sa v ostatnom čase objavilo zopár zaujímavých noviniek. Automobilka Suzuki predstavila v Ženeve model Splash, ktorý prišiel zároveň na náš trh.

Oslavné chorály

Do rámca viacerých oslavných výročí sa v ostatnom čase zaradil aj Mercedes-Benz. Jeho trieda M sa dožila desiatich rokov narodenín, preto sa objavila jubileum pripomínajúca verzia Edition 10.

Vrchol prepychu a komfortu: Lexus GS 460

Luxusná a dcérska značka Toyoty, Lexus, prišla s rozsiahlou inováciou modelového radu GS. Doterajšiu verziu GS 430 nahradil model GS 460.

Borec do terénu: Land Rover Defender 90 SW

Značka Land Rover je vo svete terénnych vozidiel pojmom. Medzi špičku patrí model Defender, ktorý je na jazdu v ťažkých podmienkach špecialistom.

Najmenší z úsporných: VW Polo 1.4 TDI BlueMotion

Do rámca aktivít úspornosti v koncerne Volkswagen zapadá aj jeho malý model Polo. Dostal nálepku BlueMotion, čím potvrdzuje svoju príslušnosť a poslanie.

Nový po štrnástich rokoch: Renault Twingo

Druhá generácia najmenšieho automobilu z rodiny Renault, Twingo, prichádza na slovenský trh s tromi základnými poslaniami výrobcu. Je živé, praktické a kráča s dobou. Na slovenský trh bude uvedené 5. januára 2008.

Návrat do minulého storočia: Toyota Corona

Čo tak vrátiť sa na koniec šesťdesiatych rokov a vyskúšať si jedného príslušníka japonského výrobcu Toyota? Takáto možnosť sa nám naskytla nedávno.

V príťažlivých líniách: Ford Mondeo 2.0 TDCI

Predchádzajúca generácia modelu Ford Mondeo vyzerala veľmi dobre, nasledujúca tento štylistický vklad posúva ešte ďalej. Triezvy výzor zostal, no priťahuje pohľady už pri prvom kontakte.
 
Autosalón
KAČICE NA HRADE14.9.2021
LEXUS 500LS h AWD14.9.2021
AUDI Q4 e-tron14.9.2021
SUBARU OUTBACK14.9.2021
TOYOTA MIRAI FCEV9.9.2021
ŠKODA KODIAQ RS9.9.2021
 
 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén