ŠkodaAdvertisement
 
 
Aktuálna súťažná otázka
Má Mazda CX-5 pohon len prednej nápravy?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
Zobraziť iba značku:
TESTY

Vrchol prepychu a komfortu: Lexus GS 460

Luxusná a dcérska značka Toyoty, Lexus, prišla s rozsiahlou inováciou modelového radu GS. Doterajšiu verziu GS 430 nahradil model GS 460.

Borec do terénu: Land Rover Defender 90 SW

Značka Land Rover je vo svete terénnych vozidiel pojmom. Medzi špičku patrí model Defender, ktorý je na jazdu v ťažkých podmienkach špecialistom.

Najmenší z úsporných: VW Polo 1.4 TDI BlueMotion

Do rámca aktivít úspornosti v koncerne Volkswagen zapadá aj jeho malý model Polo. Dostal nálepku BlueMotion, čím potvrdzuje svoju príslušnosť a poslanie.

Nový po štrnástich rokoch: Renault Twingo

Druhá generácia najmenšieho automobilu z rodiny Renault, Twingo, prichádza na slovenský trh s tromi základnými poslaniami výrobcu. Je živé, praktické a kráča s dobou. Na slovenský trh bude uvedené 5. januára 2008.

Návrat do minulého storočia: Toyota Corona

Čo tak vrátiť sa na koniec šesťdesiatych rokov a vyskúšať si jedného príslušníka japonského výrobcu Toyota? Takáto možnosť sa nám naskytla nedávno.

V príťažlivých líniách: Ford Mondeo 2.0 TDCI

Predchádzajúca generácia modelu Ford Mondeo vyzerala veľmi dobre, nasledujúca tento štylistický vklad posúva ešte ďalej. Triezvy výzor zostal, no priťahuje pohľady už pri prvom kontakte.

Jaguar XF 2,2 D - Našli sme luxusného askéta?


Jaguar XF vyzerá mimoriadne dobre. Málokto tuší, že takýto poctivý kus extravagancie si možno zadovážiť za cenu, ktorá nedosiahne  40 tisíc eur. Charizmatický imidž anglickej ikony vstup indického investora nepokazil. Našťastie nie. Pretože aj vďaka nemu klasická značka ďalej zreje ako víno a každá z nových modifikácií prináša iba zlepšenia.
Automobilka pružne zareagovala na konkurenciu z vyššej strednej triedy,  keď do svojho portfólia zaradila aj zdanlivo „slabý“ a ekonomický diesel s objemom 2,2 litra. Nás spojenie agregátu s prémiovou  8-stupňovou automatickou prevodovkou počas týždňového testovania prekvapovalo. Iba pozitívne...

Suzuki SX4 1,6 L VVT SNOW 4x4 - Kompaktný nadštandard...

Ak hľadáte auto, ktoré má techniku určenú pre cestovanie aj po neupravenej vozovke a pritom netúžite ma garáž zapratanú kopou hranatého železa, pozrite sa spolu s nami na Suzuki SX4.
V rámci jeho ostatnej modernizácie sa na trh dostala limitovaná edícia s označením SNOW. Nech vás však „snežné“ označenie nemýli – s týmto Suzuki sa dá po skončení zimy spoľahlivo jazdiť aj po horúcej pieskovej pláži...

Hyundai ix20 1.4 CVVT Mestská alternatíva...

Hyundai ix20 sme od jeho príchodu na slovenský trh považovali za auto, ktoré je vhodnejšie skôr pre jazdenie po meste. Ak máte chuť prečítajte si, či sme sa nemýlili...

Škoda Superb Combi 2,0 TDI CR DPF 125 kW 4x4 - Komfortný „sťahovák“...

Superb bol už ako sedan etalónom veľkého vnútorného priestoru. Najmä vzadu prebíjal konkurentov tým, že dámy si tam elegantne mohli prekrížiť (a chlapi vystrieť) svoje nohy. Dlhšie sa medzi priaznivcami značky šepkalo o tom, že sedan by bol úplne úžasným, keby bol: combi a štvorkolka. Šepot bol vyslyšaný, a tak sme si vyskúšali najkomfortnejší „sťahovák“ so znakom okrídleného šípa...
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén