Aktuálna súťažná otázka
 Mercedes-Benz Marco Polo pohon len prednej nápravy?
 
A: Áno

B: Nie 
 
 
NOVINKY

ELEKTRICKÝ UX 300E OHLASUJE NOVÝ MÍĽNIK V TICHEJ REVOLÚCII ZNAČKY LEXUS

  • Nový mestský crossover sa pýši prvotriednou úrovňou hluku, vibrácií a tvrdosti (NVH)
  • Pokoj a ticho v kabíne vzdáva hold úplne prvému modelu Lexus
  • Plnoelektrický pohon, pokročilá aerodynamika a rozsiahla zvuková izolácia prispievajú  k takmer nehlučnej jazde

 

Ďalší hybridný model: Subaru Impreza e-BOXER

Prvý model Impreza bol uvedený na trh v roku 1992 s cieľom priniesť za každých okolností bezpečný, zábavnýjedinečný zážitok z jazdy pre všetkých cestujúcich. V priebehu rokov sláva stúpala a Impreza sa stala pre Subaru kultovým modelom a najpopulárnejším vozidlom z modelovej ponuky.

 

Lifestylové kombi 3. generácie: Nová ŠKODA OCTAVIA SCOUT

K novej generácii modelu ŠKODA OCTAVIA patrí aj nová OCTAVIA SCOUT. Príbeh úspechu verzie kombi s robustnými plastovými obkladmi karosérie, zväčšenou svetlou výškou, pohonom všetkých kolies a imidžom offroad sa začal písať v roku 2007 a bude pokračovať aj v štvrtej generácii bestsellera značky ŠKODA. Multifunkčné lifestylové kombi poskytuje okrem emocionálneho dizajnu ešte viac priestoru ako predchodca a na želanie bude po prvý raz k dispozícii aj s pohonom predných kolies.

NOVÝ MITSUBISHI SPACE STAR 2020 UŽ AJ NA SLOVENSKU

Model Mitsubishi Space Star, šesť rokov po európskej premiére a so 653 065 predanými automobilmi vo viac ako 90 krajinách celého sveta (z toho 205 264 vozidlami predanými v Európe) prekonal zásadnú premenu zameranú na výraznejší dizajn a ďalšie zlepšenie úžitkových vlastností - čím sa z pohľadu európskych zákazníkov stáva sviežou a zároveň racionálnou alternatívou, opierajúcou sa o typickú japonskú spoľahlivosť. Teraz prichádza aj na slovenský trh v cene už od 8 990 EUR.

Hyundai zverejnil slovenské ceny nového modelového radu i30

Hyundai zverejnil slovenský cenník nového modelového radu i30. V ponuke naďalej ostávajú všetky tri karosárske verzie – hatchback, kombi a fastback. 

NOVÝ LAND ROVER DEFENDER UŽ U VŠETKÝCH AUTORIZOVANÝCH PREDAJCOV NA SLOVENSKU

Nový Land Rover Defender čaká na svojich zákazníkov u  všetkých autorizovaných predajcov Land Rover na Slovensku.  Každý z predajcov v Bratislave, Trenčianskej Turnej, Nitre, Žiline alebo v Košiciach ponúka záujemcom  možnosť predvádzacej jazdy.  Nový Defender je najodolnejším a najschopnejším Land Roverom, aký bol kedy vyrobený, a prináša konektivitu 21. storočia spolu s nezastaviteľným terénnym výkonom.

Do predaja ide jeden kus modelu i30 N Project C z limitovanej edície. Hyundai jeho predajom podporí boj proti rakovine

Slovenský importér značky Hyundai spustil predaj modelu i30 N Project C z exkluzívnej edície limitovanej počtom 600 ks. Záujemca môže vozidlo získať len vďaka predkupnému právu v súťaži, ktorá trvá do 14. júna 2020. Výťažok z predaja nad rámec bežnej cenníkovej ceny pôjde na boj s rakovinou.

 

DACIA - 15 ROKOV ÚSPECHU V EURÓPE

Od jediného modelu po komplexnú ponuku modelov a 6,5 miliónov zákazníkov - Dacia transformuje automobilový priemysel od roku 2005 až do dnes. Pozrime sa späť na viac ako 15 rokov skutočného úspechu, od uvedenia modelu Logan v Európe, po 100% elektrický Dacia Spring Showcar.

 

Toyotu GR Yaris už je možné objednávať aj na Slovensku

Toyota začala na Slovensku v rámci predpredaja prijímať objednávky na vrchol modelového radu Yaris v podobe športového prevedenia GR. Ide o úplne nový automobil, ktorý vychádza z poznatkov a skúseností Toyoty získaných vo svetovom rely šampionáte (WRC), kde automobilka vybojovala titul majstra sveta.

 

 

ELEKTRICKÁ A AUTONÓMNÁ – TAKÁ JE BUDÚCNOSŤ DORUČOVANIA ZÁSIELOK „LAST MILE DELIVERY”

Kamenné predajne rôzneho typu sa počas vyhlásenia pandémie uzavreli. Obyvatelia Slovanska mali strach z potenciálnej nákazy. Zdržiavali sa väčšinou doma. Nakupovanie tovarov a potravín na internete získalo práve počas výnimočného stavu na popularite. Viacerým z nás ukázalo cestu nielen pohodlného, ale najmä bezpečného nakupovania.

 

 

Opel Vivaro-e – Prvé plne elektrické úžitkové vozidlo od značky Opel

Opel Vivaro-e je prvé plne elektrické úžitkové vozidlo a na trh prichádza práve v čase, keď sa bezemisná dodávka tovaru a služieb stáva v mnohých oblastiach nevyhnutnosťou. Nové batériové elektrické vozidlo Vivaro-e je v ponuke v troch dĺžkach a mnohých variantoch karosérie a profesionálni vodiči môžu využívať výhody jeho bezkonkurenčnej bezemisnej mobility.

SLOVENSKÝ BESTSELLER CITROËN C3

CITROËN C3 JE DRUHÝM NAJPREDÁVANEJŠÍM VOZIDLOM VO SVOJOM SEGMENTE A JEDNÝM Z NAJOBĽÚBENEJŠÍCH VOZIDIEL MEDZI SLOVÁKMI

Nová generácia Toyoty Yaris mieri k slovenským zákazníkom

Predpredaj novej generácie obľúbeného modelu Toyota Yaris sa práve začal. Štvrtá generácia využíva ako prvé vozidlo v segmente novú podvozkovú platformu TNGA-B (Toyota New Global Architecture), dostala nový výkonný trojvalec s objemom 1,5 litra vrátane hybridnej verzie a zároveň bola vyvinutá ako najbezpečnejšie vozidlo v triede malých vozidiel.

NOVÝ RENAULT CLIO JE NAJOBĽÚBENEJŠÍ V ORANŽOVEJ FARBE

  • Oranžová Valencia je najčastejšie volenou farebnou verziou nového Renault Clio na Slovensku.
  • Slováci preferujú vyššie verzie vybavenia, najčastejšie s motorom TCe 100.  
  • Od októbra minulého roka bolo na slovenskom trhu zaregistrovaných takmer 200 vozidiel modelu Nové Renault Clio.

 

Toyota predala celosvetovo už 15 miliónov hybridných vozidiel

Od uvedenia modelu Prius v roku 1997 predala Toyota po celom svete už vyše 15 miliónov vozidiel s hybridným elektrickým pohonom (HEV). Doterajší objem predaja HEV v Európe presahuje 2,8 milióna kusov a zahŕňa 19 rôznych modelov HEV značiek Toyota a Lexus. Viac než polovicu predaných vozidiel Toyota v minulom roku tvorili hybridy; v krajinách západnej Európy to bolo dokonca 63 percent. Na Slovensku tvoria hybridy takmer 45 percent predaja vozidiel značky Toyota a v prípade značky Lexus je to dokonca až 97 percent.

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén