Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9:40
s reprízami v utorok o 17:30 na STV2, v stredu o 5:30 na STV1 a v sobotu o 10:50 na STV2
Tip travel
 
 
Aktuálna súťažná otázka
 
Využíva Mercedes-Benz E300 de benzínový agregát?
 
A: Áno

B: Nie

 
 
 
ŠPORT

Upevnenie pozície

Nový Zéland – Na posledných pretekoch svetového šampionátu v rally si pripísal Sebastien Loeb už 44. víťazstvo vo svojej kariére. Rozhodovalo sa až na konci podujatia, nakoniec si tím Citroën pripísal na konto dvojité víťazstvo.

Dramatický záver

Antalya – Svetová súťažná automobilová zápletka pokračovala v Turecku a do posledných chvíľ bola veľmi zaujímavá. Nakoniec si dvojnásobné víťazstvo zaknihovala značka Ford.

Súboj gigantov

Le Mans – Tohtoročné preteky 24 hodín v Le Mans boli mimoriadne zaujímavé. V tréningoch dominovali vozidlá Peugeot 908 HDI FAP a vyzeralo to tak, že si zapíšu aj celkové víťazstvo.

Turbulentné preteky

Monako – Hoci mali jazdci na monopostoch Ferrari monackú ruletu dobre rozohratú už v kvalifikačnom tréningu, preteky nakoniec nedopadli tak, ako si predstavovali. Počasie hlásilo problémy a nevyhli sa im ani favoriti.

Scirocco na okruhu

Nürburgring – Automobily Scirocco prejdú počas tohto víkendu významnou skúškou. Postavia sa na štart dvadsaťštyrihodinovky na slávnom nemeckom okruhu.

Predpoklad rušnej sezóny

Slough/Arluno – Zákaznícka podpora Honda Racing je pripravená na rušnú sezónu 2008 a predpokladá sa, že služby, vozidlá a dielce z JAS Motorsport budú žiadanejšie ako kedykoľvek predtým.

Trikrát na pódiu

Istanbul – Tím Ferrari a jeho jazdec Felipe Massa si zapísali do historických tabuliek pretekov F1 zaujímavý výsledok. Felippe vyhral trikrát kvalifikáciu a rovnako sa stal trikrát po sebe víťazom Veľkej ceny Turecka.

Oprášená sláva

Paríž – O znovuzrodení značky Alpine kolujú zvesti už nejaký čas. Všetko vyzerá tak, že by sa mali ľady lámať okolo roku 2010. Mnoho vyznavačov krásnych tvarov predchodcov by si určite prišlo na svoje.

Asfalt na Wembley

Londýn – Na slávnom anglickom štadióne sa cez víkend uskutočnil už dvadsiaty ročník pretekov Race of Chamions. Preteky majú dve disciplíny – Pohár národov a Pohár šampiónov.

Časť maratónskej etapy na Rely Dakar ohrozujú husté dažde

Soľnými pláňami pri bolívijskom Uyuni, odkiaľ vedie trasa 781-kilometrového meraného úseku do čilského Iquique, sa prehnala búrka.YUNI 12. januára (WEBNOVINY) - Organizátori tohtoročného podujatia Rely Dakar preložili štart ponde...
|<<<
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén