Televízna relácia Autosalón sa v premiére vysiela každú nedeľu na STV1 o 9:40
s reprízami v pondelok o cca 17:00 na STV Šport, v utorok o 17:35 na STV2 a v sobotu o 10:50 na STV2
Hyundai IONIQ 6
 
 
Aktuálna súťažná otázka
 
Je Mazda japonská automobilka?
 
A: Áno

B: Nie

 
 
 
NOVINKY

Čím je výnimočný pohon E-Four?

Od roku 2005 ponúka Lexus hybridné automobily s inovatívnym pohonom všetkých štyroch kolies E-Four. Zisťovali sme, čím sa vyníma medzi ostatnými systémami 4x4 a ktoré modely majú. 

 

Land Cruiser 200 si ide po ôsme víťazstvo v Rely Dakar

TLC Toyota Auto Body predstavila členov tímu, ktorí budú súťažiť v nasledujúcom ročníku Rely Dakar. Skúsení veteráni sa pripravujú na svoje ôsme víťazstvo v rade v skupine sériovo vyrábaných automobilov T2. Na trase po Saudskej Arábii budú jazdci bojovať v dvoch Land Cruiseroch 200.

 

 

CITROËN Ë-JUMPY ZÍSKAL TITUL INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR 2021

Ë-JUMPY ZÍSKAL TITUL INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR 2021
Citroën ë-Jumpy získal prestížny titul International Van Of The Year 2021 (Medzinárodná dodávka roka 2021). 

Nový Opel Vivaro-e sa stal Medzinárodnou dodávkou roka 2021

Nový Opel Vivaro-e je Medzinárodnou dodávkou roka 2021 (IVOTY). Plnoelektrickú dodávku z dielne nemeckého výrobcu zvolila odborná porota zložená z 24 novinárov a vydavateľov nezávislých magazínov venujúcich sa ľahkým úžitkovým vozidlám (LCV).

 

Kia Sorento získala od Euro NCAP päť hviezdičiek za bezpečnosť

Nové SUV Kia Sorento získalo od organizácie Euro NCAP najvyššie možné hodnotenie bezpečnosti. Celý modelový rad Sorento vrátane pripravovanej plug-in hybridnej verzie dostal od poprednej európskej nezávislej organizácie pre testovanie bezpečnosti maximálne hodnotenie päť hviezdičiek.

 

Nové Sandero získalo cenu „Good deal“

  • Nová Dacia Sandero je automobil za bezkonkurenčnú cenu a aj preto získala ocenenie „Good deal“ na Automobil Awards 2020.
  • Sága tohto vozidla pokračuje už 3. generáciou.
  • Celý duch Dacie sa zmestil do tohto vozidla: dizajnové, priestranné s inteligentnou výbavou, bez prebytočných vecí a to sa týka aj ceny.

 

Hyundai zverejnil ďalšie detaily o novom Tucsone PHEV

Spoločnosť Hyundai Motor odhalila ďalšie detaily o novom modeli Tucson Plug-in Hybrid, ktorý bude k dispozícii od jari 2021. Po pridaní plug-in hybridného pohonného ústrojenstva ponúka najpredávanejšie SUV značky Hyundai najširšiu paletu elektrifikovaných pohonných jednotiek vo svojej triede.

Z výrobnej linky v trnavskej automobilke Groupe PSA Slovakia zišiel už 200-tisíci Peugeot 208

V trnavskej automobilke Groupe PSA Slovakia vyrobili včera večer už 200-tisíce vozidlo z novej generácie modelu Peugeot 208. Stalo sa tak len niečo viac ako rok po spustení sériovej výroby.

Audi zdokonalilo modelový rad e-tron: Nabíjanie striedavým prúdom s výkonom 22 kW a vyšší jazdný komfort

Rýchlejšie nabíjanie, komfortnejšia jazda – Audi dôsledne vylepšuje svoje modely e-tron, SUV s elektrickým pohonom a SUV-kupé e-tron Sportback* dostali nové prvky vybavenia.

 

Camry Hybrid prichádza s dynamickejším dizajnom a modernejšími bezpečnostnými technológiami

Od roku 1982, keď sa Toyota Camry začala predávať, získala nespočetné množstvo ocenení a vyznamenaní. Dnes sa predáva vo viac ako stovke krajín sveta, pričom predaj k dnešnému dňu predstavuje viac ako 19 miliónov vozidiel. Toyota Camry s ročným predajom vyše 700-tisíc kusov je naďalej najpredávanejším veľkým sedanom na svete.

 

Správa TÜV 2021: Opel Insignia je najspoľahlivejším vozidlom strednej triedy

  • Vlajková loď Insignia si v rebríčku spoľahlivosti vybojovala skvelé druhé miesto
  • V kategórii dvoj až trojročných vozidiel zvíťazila automobilka Opel v dvoch zo šiestich možných tried
  • Výsledky vychádzajú z 8,8 milióna rozsiahlych kontrol

 

Svetový pohár WTCR venuje 15 000 eur pre nemocnicu v Dunajskej Strede

Podujatie OMV MaxxMotion WTCR - FIA Svetový pohár cestovných automobilov, ktoré 10. a 11. októbra navštívilo okruh SLOVAKIA RING, ponúklo okrem skvelých športových zážitkov a pretekov ešte niečo navyše: vďaka programu #RaceToCare promotéra tohto medzinárodného seriálu sa vyzbieralo 15 000 eur pre Nemocnicu s poliklinikou v neďalekej Dunajskej Strede.
 

Najväčšie hybridné SUV Toyota Highlander prichádza na Slovensko. Ceny pre náš trh sú už známe.

Predpredaj nového najväčšieho hybridného SUV značky Toyota, sedemmiestneho modelu Highlander, sa na Slovensku práve začal. Prvé vozidlá sa k zákazníkom dostanú na začiatku roka 2021.

Nová vlajková loď Volkswagen v predaji na Slovensku: Touareg R s pohonom plug-in hybrid

Spoločnosť Porsche Slovakia, autorizovaný importér značky Volkswagen na Slovensku, spustila predaj nového modelu Touareg R, ktorý je v súčasnosti najvýkonnejším zástupcom úspešného radu veľkého SUV. Exkluzívne vybavená nová vlajková loď značky Volkswagen sa predáva za cenu od 84 130 eur.

Hyundai získal tri dizajnérske ocenenia Red Dot Award 2020

Spoločnosť Hyundai znovu potvrdila svoje globálne vedúce postavenie v oblasti dizajnu získaním troch prestížnych ocenení Red Dot Award 2020 v sekcii dizajnových konceptov vrátane titulu "Best of the Best" v kategórii "Mobilita a doprava".

 

 
 
 
 
 
© 4TV, s.r.o. 2010, Všetky práva vyhradené!
Akékoľvek kopírovanie a rozširovanie textov a fotografií, alebo ich častí je povolené len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

Webhosting a registrácia domén